Dodaj do ulubionych

Ruchy dziecka

28.06.06, 11:21
Czy można czuć ruchy dziecka już w 12 tygodniu ciąży?? Czy któraś tak
miała??? Dodam, że to moja druga ciąża a ruchy wydają mi się dosyć wyraźne.
Obserwuj wątek
    • malgosiek2 Re: Ruchy dziecka 28.06.06, 11:23
      Niby nie specjalnie,ale ja czułam delikatne i jak powiedziałam o tym ginowi to
      tylko się uśmiechnął.
      To też była moja druga ciąża.
      Pzdr.gosia
    • karinka21 Re: Ruchy dziecka 28.06.06, 11:28
      wiesz co ja poczułam w trzeciej ciąży w 13 tygodniu kopniaczki, ale u mnie to
      ciąża jest prawdopodobnie starsza, nie miałam robionego usg na początku ciąży,
      ale dno macicy mam na 26 tygodni w tej chwili, dlatego nie wiem, sama byłam
      zaskoczona takimi wczesnymi kopniaczkamismile
      pozdrawiam serdecznie,
      myślę, że matka chyba wie najlepiej, kiedy czuje ruchy dziecka, szczególnie nie
      przy pierwszej ciąży, zależy też, czy to bulgotanie, co może być od jelit, czy
      jak ja czułam rzeczywiście kopniaczki.
    • misia2012 Re: Ruchy dziecka 28.06.06, 11:38
      Widzisz ja dwa razy czułam, jakby fikołki strzelało-czytałam gdzieś że jak jest
      się bardzo szczupłą (myślę że chodzi tu o powłokę brzuszną -tzn. bez
      jakiegokolwiek tłuszczyku)-to ,że mozna wcześniej poczuć.
      A liczysz że jesteś w 12 tg. od OM? I jak u Ciebie z Tłuszczykiem na brzuszku-
      ja mam niedowagę -jeśli chodzi o wagę (niby ,ale byłam sportowcem-a więc
      idealnie to dla mnie). Możesz napisać do mnie na priv.
      • abloch5 Re: Ruchy dziecka 28.06.06, 12:06
        tak,to możliwe .ja też bardzo wczesnie czułam jakieś dziwne motylkowanie w
        dolnej cześci brzucha.ciesz się.pozdrawiam
      • alik74 Re: Ruchy dziecka 28.06.06, 12:09
        Jestem w 12 tygodniu wg OM, nie jestem jakimś specjalnym chudzielcem ale
        tłuszyku na brzuchu faktycznie nie mam za wiele, zawsze wszyscy się ze mnie
        śmiali, jak mówiłam, że czuję pod palcami jak jedzenie mi się w jelitach
        przesuwa i mogę je sobie popchnąćsmile)) więc może coś w tym jest.

        A dzidziuś jest chyba bardzo ruchliwy, widziałam na USG w 10 tc, wymachiwał
        rączkami i nożkami
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka