agava07
27.09.06, 14:11
Czy można się tam dostać tak po prostu z ulicy? Czy jak się zacznie poród to
warto próbować dzwonić na izbę przyjęć i pytać o miejsce? Czy można liczyć na
taki zbieg okoliczności i czy wówczas poród będzie na poziomie Żelaznej czy
tak jak w innych szpitalach?
Czy praktykują tam "golenie " krocza przy przyjęciu na porodówkę?