alicja30 25.10.06, 12:18 czy miałyście może robione takie badanie? jeśli tak to z jakiego powodu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kumari_1 Re: badanie krwi AFP 25.10.06, 12:54 Ja miałam, ponieważ od początku ciąży miałam złe wyniki morfologii, małopłytkowość, niedokrwistość. A wyniki AFP wyszły dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś