Dodaj do ulubionych

badanie krwi AFP

25.10.06, 12:18
czy miałyście może robione takie badanie? jeśli tak to z jakiego powodu?
Obserwuj wątek
    • kumari_1 Re: badanie krwi AFP 25.10.06, 12:54
      Ja miałam, ponieważ od początku ciąży miałam złe wyniki morfologii,
      małopłytkowość, niedokrwistość. A wyniki AFP wyszły dobrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka