IP: *.* 01.02.02, 14:24
Dzis jest moj 16 dc (cykle 31 dni) , przez 2 zeszle dni bolaly mnie jajniczki (na zmiane, ale bardziej prawy), dzis juz tylko tak leciutko pobolewaja. No i przy tych bolach jajniczkow wszystko mnie strasznie denewruje, jestem ciagle zla . Czy to normalne ? Czy to jest owulacja? Czy w tym czasie moglam zajsc w ciaze?Pomocy!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka