Gość: Kataros
IP: *.*
15.11.02, 02:24
Jestem w 24 tyg ciazy. Wczoraj lekarz obejrzal moje usg i powiedzial, ze bedziemy musieli powtorzyc badanie AFI, chodzi o ilosc wod płodowych. Wyszło 19 cm i on mowi, ze za duzo. Poza tym waze 75 kg, przytylam juz 15 kg, zle sie z tym czuje, bo nogi mi puchna, a cisnienie 130/80, nie wiem co mam robic, czy ktos mial moze takie badanie i mial za duzy wskaznik i dlaczego?