Gość: Ankad
IP: *.*
16.11.02, 10:12
dziewczyny mam pytanie dość intymne i pomyślałam że może Wy możecie mi udzielić na nie odpowiedzi. Od mojego porodu minęły 4 tygodnie, zastanawiam się czy mogę rozpocząć już współżycie, miałam cesarkę i właściwie czuję się już bardzo dobrze. Jeśli macie w tej kwestii jakieś doświadczenia to proszę o wypowiedź, z góry dziękuję. pozdrawiam. Anna, Olivia i Julia.