Dodaj do ulubionych

intymne pytanie

IP: *.* 16.11.02, 10:12
dziewczyny mam pytanie dość intymne i pomyślałam że może Wy możecie mi udzielić na nie odpowiedzi. Od mojego porodu minęły 4 tygodnie, zastanawiam się czy mogę rozpocząć już współżycie, miałam cesarkę i właściwie czuję się już bardzo dobrze. Jeśli macie w tej kwestii jakieś doświadczenia to proszę o wypowiedź, z góry dziękuję. pozdrawiam. Anna, Olivia i Julia.
Obserwuj wątek
    • Gość: Magda_D Re: intymne pytanie IP: *.* 16.11.02, 14:51
      Połóg trwa 6 tygodni i w tym okresie nie powinno się współżyć. Mimo że nie masz szwów na pochwie, to szyjka macicy w czasie porodu była otwarta (pewnie była) i musi się dobrze zamknąć. Poza tym, gdyby zdarzyła się ciąża (a wszystko jest możliwe) byłoby to zbyt wielkie obciążenie dla organizmu. Jeszcze tylko dwa tygodnie :-)Magda
    • Gość: madzia22 Re: intymne pytanie IP: *.* 16.11.02, 15:46
      Równo 4 tygodnie po porodzie dostałam pierwszej miesiączki, więc odwiedziłam mojego ginekologa. Ten stwierdził, że wszystko jest ok, ale że te dwa tygodnie powinniśmy jeszcze się wstrzymać. Tak też zrobiliśmy.Madzia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka