tina181 13.02.07, 11:36 To moze banalne pytanie, ale co jet wygodniejsze po cc? A jesli pizama, to chyba jakas rozpinana, zeby karmic? I jakie majtki, zeby nie podrazniac blizny? Takie zwykle? Poradzcie prosze... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
astronia Re: Po cc koszula czy pizama? 13.02.07, 11:40 ja miałam zwykle galocie ale są w aptekach do kupienia takie fizelinowe i w nich kobitki też chodziły a co do pizamy czy koszuli to obojetnie byle by było dojscie do cyca Odpowiedz Link Zgłoś
deela koszyle radze 13.02.07, 11:40 jeszcze ci sie jaka guma werznie a poza tym blizne trzeba wietrzyc majtochy proponuje o takie: allegro.pl/item162780451_wielorazowe_oryginalne_majtki_poporodowe_hartmann.html bardzo wygodne wietrza blizne sa rozciagliwe no i wielorazowe Odpowiedz Link Zgłoś
anulka59 Re: Po cc koszula czy pizama? 13.02.07, 12:25 Ja nie nosiłam wcale (w szpitalu) a po wyjściu zwykłe tylko nie figi.w szpitalu wygodniejsza wydaje mi się koszula(na wizycie oglądają przecież brzuch i wkładkę-przynajmniej u nas tak było) Odpowiedz Link Zgłoś
mamunnia Re: Po cc koszula czy pizama? 13.02.07, 13:29 W szpitalu faktycznie wygodniej w koszuli podczas obchodu. Jeśli chodzi o majtki to kup sobie jakies fajne, wygodne, bo mi kazali chodzic bez i sie strasznie męczyłam. Podpaski mają tam ogromne i mez majtek to było straszne. Wiec podpaski też wygodne i mniejsze sie przydadzą-ja używałam bella i jak najbardziej sie sprawdzily. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś