Dodaj do ulubionych

Po cc koszula czy pizama?

13.02.07, 11:36
To moze banalne pytanie, ale co jet wygodniejsze po cc? A jesli pizama, to
chyba jakas rozpinana, zeby karmic? I jakie majtki, zeby nie podrazniac
blizny? Takie zwykle? Poradzcie prosze...
Obserwuj wątek
    • astronia Re: Po cc koszula czy pizama? 13.02.07, 11:40
      ja miałam zwykle galocie ale są w aptekach do kupienia takie fizelinowe i w
      nich kobitki też chodziły a co do pizamy czy koszuli to obojetnie byle by było
      dojscie do cyca big_grin
    • deela koszyle radze 13.02.07, 11:40
      jeszcze ci sie jaka guma werznie a poza tym blizne trzeba wietrzyc
      majtochy proponuje o takie:
      allegro.pl/item162780451_wielorazowe_oryginalne_majtki_poporodowe_hartmann.html
      bardzo wygodne wietrza blizne sa rozciagliwe no i wielorazowe smile
    • anulka59 Re: Po cc koszula czy pizama? 13.02.07, 12:25
      Ja nie nosiłam wcale (w szpitalu) a po wyjściu zwykłe tylko nie figi.w
      szpitalu wygodniejsza wydaje mi się koszula(na wizycie oglądają przecież brzuch
      i wkładkę-przynajmniej u nas tak było)
    • mamunnia Re: Po cc koszula czy pizama? 13.02.07, 13:29
      W szpitalu faktycznie wygodniej w koszuli podczas obchodu. Jeśli chodzi o
      majtki to kup sobie jakies fajne, wygodne, bo mi kazali chodzic bez i sie
      strasznie męczyłam. Podpaski mają tam ogromne i mez majtek to było straszne.
      Wiec podpaski też wygodne i mniejsze sie przydadzą-ja używałam bella i jak
      najbardziej sie sprawdzily. Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka