ewelinaa11
25.03.07, 22:54
Hej dziewczyny nie wiem od czego ma zaczac.a wiec tak sluchajcie poza wczoraj
mialam jakby takie skurcze sciskalo mnie mocno i puszczalo w dole brzucha i
to bolalo wczoraj tego nie mialam ale zauwazylam wieczorem jak sikalam sorki
za takie okreslenie to zobaczylam taka galaretkowata wydzieline i nie wiem
czy to czop sluzowy mi odszedl czy co???a natomiast dzisiaj znowu mialam
takie skurcze w dole brzucha ja poza wczoraj.nie wiem czy to oznacza ze
niedlugo urodze czy nie pomozcie mi bo jestem w wielkiej kropce.dzieki i
pozdrawiam was dziewczyny