Dodaj do ulubionych

pomocy!!!!!!!!!

25.03.07, 22:54
Hej dziewczyny nie wiem od czego ma zaczac.a wiec tak sluchajcie poza wczoraj
mialam jakby takie skurcze sciskalo mnie mocno i puszczalo w dole brzucha i
to bolalo wczoraj tego nie mialam ale zauwazylam wieczorem jak sikalam sorki
za takie okreslenie to zobaczylam taka galaretkowata wydzieline i nie wiem
czy to czop sluzowy mi odszedl czy co???a natomiast dzisiaj znowu mialam
takie skurcze w dole brzucha ja poza wczoraj.nie wiem czy to oznacza ze
niedlugo urodze czy nie pomozcie mi bo jestem w wielkiej kropce.dzieki i
pozdrawiam was dziewczyny
Obserwuj wątek
    • ewelinaa11 Re: pomocy!!!!!!!!! 25.03.07, 22:58
      dodam ze jestem w 38 tyg ciazy
      • bebe52 Re: pomocy!!!!!!!!! 25.03.07, 23:03
        Moze to były skurcze przepowiadujace i faktycznie niedługo urodzisz jak
        zauwazysz wiekszy wyciek takiej wydzieliny jak galaretka to skontaktuj sie ze
        swoim lekarzem lub jedz na izbe do szpitala bo moze to byc czop sluzowy.Pozdrawiam
    • bebe52 Re: pomocy!!!!!!!!! 25.03.07, 23:00
      Ciezko powiedziec czy to juz czy nie, w którym miesiacu jestes
    • asidoo Re: pomocy!!!!!!!!! 26.03.07, 07:38
      O to chyba dobrze? Może niedługo maluszek już wyjdzie ci na spotkanie w 4 oczy?
    • annad14 Re: pomocy!!!!!!!!! 26.03.07, 20:58
      to pewnie był czop śluzowy , ale to nie oznacza ze zaraz urodzisz. możesz
      urodzic i za tydzień.
      Tak nas uczyli w szkole rodzenia i tak tez na potwierdzenie tego co pisze miała
      moja kolezanka.nie ma co panikować ( mądra jestem a za niedługo sama się będę
      trzęsła 35 tc).
      do szpitala jechac natychmiast jak są regularne skurcze co 10 min albo jakaś
      podkrwiona wydzielina.
      No chyba że masz chęć się już przejechać dla świętego spokoju to proszę bardzo.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka