arleta75
14.05.03, 22:59
Jestem 2 miesiące po cesarce i moja rana juz mnie nie boli lecz jest nadal
czerwona(troszeczkę wpada w różowy kolor)ustąpiło odretwienie nad nią.
Dotykajac ją wyczuwam jednak na całej długośi zgrubienie - w jednym miejscu
jest ono trochę grubsze. Czy tak powinno być? Może odezwą się też mamy ktore
miały cesarkę w marcu i napiszą jak wygląda ich rana i czy odczuwają ból?
pozdrawiam
Arleta i Sebastianek (17.03.02)