Dodaj do ulubionych

Mamy po cesrce

14.05.03, 22:59
Jestem 2 miesiące po cesarce i moja rana juz mnie nie boli lecz jest nadal
czerwona(troszeczkę wpada w różowy kolor)ustąpiło odretwienie nad nią.
Dotykajac ją wyczuwam jednak na całej długośi zgrubienie - w jednym miejscu
jest ono trochę grubsze. Czy tak powinno być? Może odezwą się też mamy ktore
miały cesarkę w marcu i napiszą jak wygląda ich rana i czy odczuwają ból?

pozdrawiam
Arleta i Sebastianek (17.03.02)
Obserwuj wątek
    • kzzk1 Re: Mamy po cesrce 15.05.03, 10:09
      Miałam cesarkę rok temu (też w marcu), na bliznę lekarz polecił mi
      contractubex - teraz już prawie nie ma śladu po szwie. Też miałam zgrubienia
      ale wszystko zniknęło.

      Wszystko będzie dobrze
      Ania
    • ania-73 Re: Mamy po cesrce 15.05.03, 13:18
      Wiem,ze troche nie na temat ale mam pytanie. Czy podczas zabiegu mialyscie
      znieczulenie nadoponowe czy w calkowitej narkozie?
      Moja lekarka sugeruje abym zdecydowala sie na pelna narkoze bo po znieczuleniu
      musialabym lezec "plackiem" 24 godziny i nie moglabym nawet karmic Maluszka.
      Czy tak jest rzeczywiscie.Prosze odpowiedzcie na moje pytanie. Z gory dziekuje.

      Pozdrawiam
      Ania i Brzucholek (32 tyg.)
      • antonina_74 Re: Mamy po cesrce 15.05.03, 13:42
        ania-73 napisała:

        > Wiem,ze troche nie na temat ale mam pytanie. Czy podczas zabiegu mialyscie
        > znieczulenie nadoponowe czy w calkowitej narkozie?
        > Moja lekarka sugeruje abym zdecydowala sie na pelna narkoze bo po
        znieczuleniu
        > musialabym lezec "plackiem" 24 godziny i nie moglabym nawet karmic Maluszka.


        Aniu,
        ja mialam zewnatrzoponowe, cesarke mialam o 21:20 a nastepnego dnia rano moglam
        wstac - nawet kazali wstawac. Czyli okolo 12. godzin lezenia. Mamy, ktore mialy
        ciecie rano, dostawaly maluchy do karmienia na lezaco juz po 4-5 godzinach.
        Pozdrawiam,
        Antonina
        i ludzik (20. tydzien)
      • arleta75 Re: Mamy po cesrce 15.05.03, 14:25
        To po znieczuleniu podpajęczynówkowym trzeba leżeć! Ja miałam zewnątrzoponowe -
        karmiłam po paru godzinach a na drugi dzień musiałam już chodzić. Przed cięciem
        anastezjolog zapyta cię jakie znieczulenie wybierasz - to twoja decyzja
    • ania-73 Re: Mamy po cesrce 15.05.03, 14:41
      Dziekuje Wam za odpowiedzi.Jak zwykle jestescie nieocenione.

      Miliony usciskow!!!

      Ania i Brzucholek (juz spokojniejsi)
      • zarra Re: Mamy po cesrce 16.05.03, 01:24
        Tez jestem 2 miesiące po cesarce. Moja blizna jest tez jeszcze czerwona i
        wyczuwalne jest zgrubienie.Czyli wszystko ok. Smaruję contractubexem-nie
        regularnie niestety.
        Miałąm znieczulenie podpajęczynkowe i leżałąm 24 godziny (wogóle lezy się 12
        ale czekałąm na miejsce), przespałam ten czas. A dzidzia nie musi jeść przez
        ten czas. Ma jeszcze zapasy.Po tych 24 godz. od razu ją przystawiłam i
        przyssała się na 15 minut tak fachowo jakby nic innego ostatnio nie robiła.
        Bez obaw.
        pozdrawiam
        • maximama Re: Mamy po cesrce 17.05.03, 11:08
          ja mam miec we wtorek cesarke...
          i znieczulenie podpajecze, moj anastezjolog twierdzi, ze
          plackiem "trzeba"przelezec ok 8godzin, a po ilu wstaniesz dalej to juz od
          ciebie zalezy...
          gin mowi ze zaraz po cesarce synek bedzie ze mna, beda mi pomagac go
          przystawiac do piersi...na ile w tym prawdy-nie wiem...opisze jak juz bede w
          domu...zapisalam nazwe masci na blizne- dzieki...
          pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka