Dodaj do ulubionych

czym smarować brzuch po porodzie?

10.05.07, 18:20
No właśnie czy lepiej jakimś dobrym kremem ujędrniającym czy zwykłą oliwką.
Spodziewam się porodu w każdej chwili i nie wiem co spakować do szpitala. Czy
w ogóle w szpitalu jest czas i ochota na takie zabiegi? Proszę o odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • marcel251 Re: czym smarować brzuch po porodzie? 10.05.07, 19:05
      Nie przestawaj stosować preparatów na roztępy. Jak będziesz karmiła
      piersią ,bardzo dbaj o dobre nawilżenie i odżywianie skóry.Potem masaż z
      użyciem dobrego kosmetyku ujędrniającego , antycelulitowego itp. Ja tez lada
      moment spodziewam się porodu i zamierzam sie smarować tak jak w ciąży aby skóra
      wróciłą do stanu sprzed ciąży. A w szpitalu to nie wiem czy jest czas na takie
      zabiegi aczkolwiek po prysznicu napewno nawilżę skórę. Stosuje krem fissan lub
      ziajka na przemian z Oliwką.
      Pozdrawiam
      • dorota814 Re: czym smarować brzuch po porodzie? 10.05.07, 19:09
        zastanawiam sie czy nie kupic zelu poporodowego Mustela, mowia ze ma byc dobry,
        jedyny minus to cena uncertain
    • oli77 Re: czym smarować brzuch po porodzie? 10.05.07, 19:12
      To chyba jednak zależy od kondycji skóry. Jedna sama sobie poradzi z regeneracją
      a inną trzeba dopomóc. A w szpitalu ja ochoty na tego typu zabiegi nie miałam,
      ze względu na krocze, które nie pozwalało mi na wygibasywink Zobaczę jak będzie
      teraz ale myślę, że podobnie... Zresztą wtedy rodziłam na Żelaznej, jest tam
      duży ruch i dłuższe zajmowanie toalet byłoby kłopotliwe dla innych potrzebujących.
    • arnika15 Re: czym smarować brzuch po porodzie? 11.05.07, 08:12
      Jestem 7 tyg, po porodzie. Używam zelu na cllulit ATW (choć nie mam rozstępów),
      super uelastycznia skórę. W szpitali był problem z wzięciem prysznica, wiec nie
      było okazji do takich zabiegów. Brałam prysznic i syzbciutko smarowałam całe
      ciało jednym balsamem ( oczywiście cały czas nasłuchując czy moja córeczka nie
      płaczesmile
      • dorota814 Re: czym smarować brzuch po porodzie? 11.05.07, 09:51
        zel ATW? co to takiego?
        • arnika15 ATW 11.05.07, 13:06
          Zobacz tutaj: tiny.pl/d2mj
    • ewcia1980 Re: czym smarować brzuch po porodzie? 11.05.07, 09:37
      Ja jeszcze jakies 2-3 tygodnie po porodzie smarowałam sie tym samym co w czasie
      ciązy czyli mascia Fissan.
      Dla mnie była rewelacyjna - zero rozstepów.
      A po porodzie jednak warto znalezc czas na takie zabiegi poniewaz wielu
      dziewczynom rozstepy robia sie dopiero po porodzie, a nie w czasie ciązy.
      pozdrawiam
      Ewelina
    • ikabg Re: czym smarować brzuch po porodzie? 11.05.07, 21:54
      Ja nadal smaruje Fissanem na zmianę z balsamem nawilżającym.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka