benignusia
27.06.07, 21:40
w moim mieście momentalnie wyłączyli wode nie uprzedzając mieszkańców,tylko
nadano komunikat ze woda jest skażona i nie
należy jej pić,myć się w niej itd.przeczytałam"inspektor sanepidu wykrył w
wodzie mogące zagrażać zdrowiu bakterie z grupy coli, clostridia i enterokoki.
"ja tuż przed tym komunikatem po raz pierwszy od tygodnia zrobiła sobie
herbate,i po raz pierwszy od 4 m-cy zjadłąm zupke chińską.....nie mam pojęcia
czy te bakterie są groźne dla kobiet w ciązy??mąż przeczytał że bakterie w
wysokiej temperaturze nie giną,ja jestem w 16 tydz ciązy i zaczynam
panikować,do tego boli mnie podbrzusze i już nie wiem czy to z nerwów czy z
czego....