Dodaj do ulubionych

Dziewczyny, ktora miala cesarke na zyczenie?

23.09.08, 21:29
W styczniu bede rodzic swoje drugie dziecko i chcialabym namiar na lekarza
ktory wykona cesarke na zyczenie. Pierwsze rodzilam na Karowej i przez to ze
zwlekano ze zrobieniem CC moglysmy przyplacic to zyciem, nie chce tego znowu
przechodzic, a czuje ze mogloby byc tak samo , bo mam taka szyjke ktora nie
chce sie skracac i jest twarda nawet po oksytocynie. Bede wdzieczna za info,
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • bobratko Re: Dziewczyny, ktora miala cesarke na zyczenie? 23.09.08, 21:53
      Z tego co się orientuję, to jeśli pierwsza ciąża była zakończona cc, wielu
      lekarzy pyta się rodzącą jak chce urodzić będąc w kolejnej ciąży. Koleżanka, z
      którą leżałam na sali, pierwszą miała cesarkę i teraz też wybrała cięcie.
    • osa551 Re: Dziewczyny, ktora miala cesarke na zyczenie? 23.09.08, 22:16
      Cesarkę na życzenie możesz mieć w Damianie.
      • aga_b3 Re: Dziewczyny, ktora miala cesarke na zyczenie? 23.09.08, 22:18
        sprawdz poczte na Gazecie - mam nadzieje, ze pomoge
        • pengua Re: Dziewczyny, ktora miala cesarke na zyczenie? 23.09.08, 22:59
          tez poszlam do Damiana
        • najninka Re: Dziewczyny, ktora miala cesarke na zyczenie? 24.09.08, 12:00
          aga_b3 może mi też pomożesz ja mam podobny problem i też szukam lekarza który
          zrobi mi cc na życzenie. Z tym że ja mam blokadę psychiczną i strasznie się boję
          bólu. pozdrawiam
    • edytazynda Re: Dziewczyny, ktora miala cesarke na zyczenie? 02.11.08, 21:09
      Byłam w Iatrosie. Mają stronę www można obejrzeć. Można zadzwonić i
      pogadać z lekarzem, obejrzeć klinikę.Mam pozytywne wrażenia.
      Pozdrawiam
      Edyta
    • a_wrzosek123 Re: Dziewczyny, ktora miala cesarke na zyczenie? 02.11.08, 22:12
      A czy w Warszawie oprócz Damiana i Iatrosa są jeszcze jakieś
      prywatne kliniki, gdzie wykonuje się cesarkę na życzenie ?
      • uullaa Re: Dziewczyny, ktora miala cesarke na zyczenie? 02.11.08, 22:43
        Nie, ale są lekarze, którym można dać w łapę i dostać upragniony
        towar po niższej zapewne cenie. Czy o to chodzi autorce wątku?
        • ariella ja i polecam 03.11.08, 11:34
          sa lekarze, ktorzy biora - w wawie od 2 do 4 kafli, a sa tez tacy,
          ktorzy w obliczu sily argumentow - wiadomo ze cc jest bezpieczniejsza
          dla dziecka, mowia, ze ok, ze przeciez nie zaprzecza. Ja tak mialamsmile
          Poszukaj normalnego lekarza, nie fanatyka, mi po 1 cc (tez na
          zyczenie, ale poparte posladkami) wcale nie chcieli zrobic 2. Ale sie
          musialam nagadac... smile
          PS. A bylam gotowa dac kazde poieniedze, bo warto
          • frag-ila Re: ja i polecam 03.11.08, 12:12
            Jest jeszcze Prywatna lecznica ginekologiczno połoznicza dr Rudźko,
            przy ul. Fieldorfa 5a w Warszawie. Ceny zblizone do Iatrosa.
          • uullaa Re: ja i polecam 03.11.08, 12:19
            Ariella, twierdzisz, że "byłaś gotowa dać każde pieniądze, bo
            warto". Ale musiałaś się "nagadać", bo nie chcieli zrobić. Nie
            rozumiem. Ja miałam cc na życzenie w prywatnej klinice i
            rzeczywiście dałam te "każde" pieniądze (akurat nie za wiele w
            naszym mieście - 1800 zł). Nie musiałam nikogo o nic prosić. Gdzie
            wy widzicie problem, drogie forumowiczki? Po kiego grzyba
            szukać "normalnego lekarza, nie fanatyka"? Dla mnie to trochę tak
            wygląda jak kupowanie towaru z kontrabandy bez akcyzy itp. chociaż w
            sklepie za rogiem stoi to samo w tej samej cenie i bez łachy.
            Pozdrawiam.
            • morepig Re: ja i polecam 03.11.08, 13:05
              no moze bierze sie to np ze znacznej roznicy w cenie, u ciebie 1800
              u mnie 11800....
              • uullaa Re: ja i polecam 03.11.08, 17:29
                Morepig, w obecnych czasach świat zrobił się naprawdę malutki. Nie
                trzeba wcale napędzać koniunktury dwóm klinikom, o których tu
                dziewczyny cały czas piszą.
                • alusia255 Re: ja i polecam 03.11.08, 18:11
                  Ja polecam rowniez Iatros. Klinika bardzo przyjazna, milo, musze
                  powiedziec, ze niemal jak w domusmile
                  W porownaniu z Damianem tansza, a i klimacik bardziej intymny.
                  Polubilam ich. Rodzilam tam juz dwa razy. Teraz jestem trzeci raz w
                  ciazy ale juz nie mieszkam w Polsce, wiec niestety bede rodzic tu w
                  szpitalu sad Tylko,ze ja juz nie mam cesarki na zyczenie za trzecim
                  razem, a ze wskazaniem.
                  Pozdrawiam
                  • naszaheidi Re: ja i polecam 03.11.08, 21:06
                    Niestey wybor jesli chodzi o warszawe czy nawet PL jest dosc
                    skromny.ja tez 2X w Iatrosie,pierwsza cc ze wskazan a druga z wygody.
                    Jednak nie poszla bym juz do Iatrosa,bo warunki znacznie sie
                    pogorszyly w ciagu pielu lat.Gorzej z obsluga,tzn.kobiety mile ale
                    moalo ich
                    • ariella do uullaa 04.11.08, 07:32
                      Hi, ja po prostu mialam jazde, by rodzic w szpitalu i to konkretnym
                      (Zofii) a nie w klinice, choc wiele moich kolezanek rodzilo w Damianie
                      i polecalo. Ja tez rodzilabym tam, gdyby mnie z Zofii pogonili, co na
                      szczescie sie nie stalo. Cud jakis!

                • olimpia01 Re: ja i polecam 06.11.08, 16:28
                  Wiesz co uulla łatwo gadać jak się z powodzeniem urodziło i ma się
                  problem z głowy... Może spróbuj się postawić w sytuacji kobiet z
                  Warszawy gdzie ceny za cc na życzenie są conajmniej 5-ciokrotnie
                  wyższe niż w Twoim mieście a przy porodzie naturalnym nie masz
                  gwarancji, że urodzisz w wybranym przez siebie szpitalu. Może
                  poczytaj wątki warszawianek jak jeżdzą z rozwarciem z Warszawy pod
                  Grójec rodzić bo w szpitalu brak miejsc - pomimo podpisanych umów z
                  położną.
                • ada1 Re: ja i polecam 06.11.08, 16:40
                  Jak zwykle gdy nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze wink Najtańsza cesarka
                  w prywatnej klinice w W-wie kosztuje 6 tyś, w państwowym szpitalu po
                  wcześniejszych ustaleniach z lekarzem 2 tyś. Różnica znaczna, więc nie dziwię
                  się, że kobiety szukają lekarzy z państwowych szpitali.
              • maja_sara Re: ja i polecam 05.11.08, 22:00
                11.800?
                Nie wierzę, że jakiemukolwiek lekarzowi dałaś tyle w "łapę" za cc.
                A jeśli wybrałaś prywatną klinikę, to zdradź nam w której tyle
                biorą za cc? W Trójmieście np w swissmedzie chcą za cc 5.000. Nie
                wierzę, że np w stolicy-jako najdrozszym mieście-biorą 2 i pól razy
                więcej. Poszukaj w necie, ceny w prywatnych kilinikach są jednak
                porównywalne do siebie.
                • olimpia01 Re: ja i polecam 06.11.08, 16:23
                  a teraz uwierzyłaś?
                  www.damian.pl/poloznictwo.html
                  • maja_sara Re: ja i polecam 07.11.08, 15:02
                    Teraz tak, ale nie co do łapówki.
            • adomek Re: ja i polecam 04.11.08, 10:35
              a w jakim mieście kosztuje 1800? zastanowię się jaka odleglość
              wchodzi w grę i chyba się nad tym zastanowię. Może klinika ma jakąś
              stronę w internecie?


              • uullaa Re: ja i polecam 05.11.08, 20:57
                W Białymstoku, Adomku. Są tu dwie kliniki. Strony internetowe
                posiadają.
                • adomek Re: ja i polecam 06.11.08, 16:20
                  z Gdańska to troche daleko, a jeszcze trzeba z noworodkiem wrócićsad

            • majka742 Re: ja i polecam 04.11.08, 14:55
              fakt różnica jest spora nawet dla kogoś kto chce dać kazde pieniądze-
              czasamni jednak nie o kasę tu chodzi tylko o prozaiczną logistykę
              ja nie mam w swoim mieście prywatnej kliniki a najbliższa 180 km
              dwie kolejne 240 km wydaje mi sie to znacznym utrudnieniem...
    • szarlottta Re: Dziewczyny, ktora miala cesarke na zyczenie? 04.11.08, 16:06
      Ja się nie zdecyduję...
    • baskecik Re: Dziewczyny, ktora miala cesarke na zyczenie? 06.11.08, 16:16
      Zamiast szukać ginekologa, idź do okulisty!!! Jak okulista wyda zaświadczenie,
      że masz problemy z np. siatkówką albo czymś innym i nie jest wskazany poród
      naturalny, to masz cesarkę jak w banku! Sprawdzone!!!
      • lamciad Re: Dziewczyny, ktora miala cesarke na zyczenie? 06.11.08, 17:08
        Chyba ostatnimi czasy coś się zmieniło i po pierwszym cc następny
        poród ZAWSZE cięcie.Podobno poród naturalny na własne ryzyko i po
        podpisaniu jakiegoś oświadczenia.Tak oto gadała jedna z warszawskich
        połóżnych(nawiedzona na porody naturalne,wiec faktycznie coś musi w
        trawie piszczeć).
    • lidek0 Re: Dziewczyny, ktora miala cesarke na zyczenie? 08.11.08, 12:50
      Proponuję wizytę u dr Marzey Padzik Moczydłowskiej ul.Marsa 101/103
      tel. 022 611 87 43, pracuje w św.Zofii. Ja byłam po poronieniu, cp,
      i mama macicę dwórożną i przy ciązy sama zapytała jak chcę rodzić:
      cc czy cn i ja głupia wybrałam sn a i tak skończyło się cc.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka