Dodaj do ulubionych

Dexamethason

17.10.08, 17:26
Mam pytanko, czy któraś z Was brała ten lek.
Jestem w 28tc i wczoraj na kontroli mój gin stwierdził,że mam za miękką szyjkę i mogę za wcześnie urodzić.
Dostałam ten lek na rozeinięcie płuc u maleństwa,ale nie ma żadnej ulotki itp.
Proszę o jakieś wiadomość.
Z góry dziękuję
Obserwuj wątek
    • mmda4o Re: Dexamethason 17.10.08, 18:20
      Ja brałam ale inny steryd i całe szczęście,bo urodziłam miesiąc wcześniej.Mała
      nie miała żadnych problemów zdrowotnych,dostała 10pkt.
      • malwes Re: Dexamethason 17.10.08, 18:31
        Ja dostawałam Celeston, jest ciut lepszy ale niewiele szpitali to
        ma...a tego się nie podaje w warunkach szpitalnych? Może coś się
        zmieniło bo kiedyś dexametazon czy celestone dawano tylko
        domięśniowo w szpitalu.
        Bierz i nie martw się.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka