ag-as
17.10.08, 17:26
Mam pytanko, czy któraś z Was brała ten lek.
Jestem w 28tc i wczoraj na kontroli mój gin stwierdził,że mam za miękką szyjkę i mogę za wcześnie urodzić.
Dostałam ten lek na rozeinięcie płuc u maleństwa,ale nie ma żadnej ulotki itp.
Proszę o jakieś wiadomość.
Z góry dziękuję