miska-moniska
17.12.08, 14:40
Dziewczyny!
Długo przeglądam to forum i mam propozycję, zarówno do Was jak i do
Administratorów o niewpisywanie lub kasowanie wątków
1- histerycznych - pt "czy mogę malować paznokcie", "czy mogę pić
herbatę" itp. Tematy były wałkowane już miliony razy, wystarczy
wpisać w wyszukiwarkę. Poza tym, zastanówcie się trochę zanim
napiszecie taką bzdurę, CIĄŻA TO NIE KALECTWO
2- dołująco - straszących - po co te opisy krwawych, koszmarnych,
traumatycznych i nie wiadomo jakich jeszcze porodów? Żaden pobyt w
szpitalu nie jest miły, ale nikt nie wpisuje tu jak mu wycinali
wyrostek. Po co straszycie i nakręcacie spiralę paniki? TO SĄ WASZE
PRZEŻYCIA. Każda z nas ma inne i nie ma co kogoś straszyć na zapas!