Dodaj do ulubionych

ból brzucha - doxy

04.03.10, 14:56
Wiem, ze było wiele wątków o wątrobie i przejrzałam, ale nie wiem, czy to
wątroba czy inna cholera, dlatego piszę, na pewno wiecie więcej. Kończę
miesięczną próbną antybiotykoterapię. Biorę tylko doxy. Od wczoraj pobolewa
mnie prawa strona brzucha, nie bezpośrednio pod żebrami, ale trochę niżej. Ból
raczej tępy, stały, nie kłujący, trochę jakby piecze. Przed doxy robiłam próby
wątrobowe, były ok, w czasie doxy łykałam sylimarol. Czy taki ból to wątroba
czy reakcja na doxy czy co? Wizytę u lekarza mam dopiero za jakiś czas i nie
wiem, co teraz, czy robić jeszcze raz próby, czy iść na USG, czy uznać, ze to
krętki szaleją...
Nie piszcie, ze mam dzwonić do lekarza, dzwonię, ale jeszcze się nie udało
dodzwonić.
Jak to większość z tą chorobą, już widzę czarne scenariusze...
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka