IP: *.adsl.inetia.pl 25.06.09, 13:36
Witam. Jestem w 26 tygodniu ciąży. Kilka dni temu wyczułam po lewej stronie na
wzgórku łonowym mały guzek który znajduję się pod skórą. Miejsce to jest
delikatnie zaczerwienione i trochę mnie kuję. Czy ro coś poważnego?? Proszę o
odpowiedz.Dziękuję.
Obserwuj wątek
    • agnieszka.kurczuk-powolny Re: Guzek 26.06.09, 20:21
      nie da się stwierdzić przez internet- może ropień? idź do doktora

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka