Gość: Kamila Dąbrowska
IP: *.adsl.inetia.pl
25.06.09, 13:36
Witam. Jestem w 26 tygodniu ciąży. Kilka dni temu wyczułam po lewej stronie na
wzgórku łonowym mały guzek który znajduję się pod skórą. Miejsce to jest
delikatnie zaczerwienione i trochę mnie kuję. Czy ro coś poważnego?? Proszę o
odpowiedz.Dziękuję.