Dodaj do ulubionych

TEST CIĄŻOWY

15.03.05, 10:56
Jaki jest najtańszy a zarazem wiarygodny test ciążowy? Chodzi mi o nazwę.

Czy w przypadku zajścia w ciążę następowało u was lekkie krwawienie (chodzi o
niewielkie plamki ale nie krwi, tylko jakieś innej mazi kilka dni przed
terminem miesiączki, ktora się nie pojawiła)? Okres mam jednak nieregularny i
sugerowałam się najkrótszym cyklem.

Zastanawiam się czy to może znaczyć, że jestem w ciąży, bo prócz tego i braku
miesiączki (zawsze jednak miewałam nieregularne i mogę jeszcze czekać 2
miesiące) nie mam innych objawów.

Poradźcie.
Obserwuj wątek
    • tusia2312 Re: TEST CIĄŻOWY 15.03.05, 11:10
      Wszystkie testy są podobne, i cenowo i jeśli chodzi o sprawdzalnoś, dokładność
      i tp. Co do plamienia to kilka dni po zapłodnieniu następuje implementacja,
      czyli zagnieżdźanie się jaja w macicy i wtedy mogą byc objawy, któe opisałaś. U
      siebie tego nie zaobserwowałam, ale czytalam o tym. Pozdrawiam i życzę
      powodzenia smile
    • majka.majka Re: TEST CIĄŻOWY 15.03.05, 12:30
      Możesz zrobić test Quick Vue, z tego co piszą dziewczyny i z doświadczenia
      najlepszy, kosztuje ok. 12 zł, lub test z krwi BHCG w laboratorium ok. 35 zł.
      Pozdrawiam (16 tydz. trwa)
    • ekulesza Re: TEST CIĄŻOWY 15.03.05, 14:15
      Powiedzcie, kiedy najwcześniej po zapłodnieniu można zrobić test ciążowy?
    • ania19821 Re: TEST CIĄŻOWY 15.03.05, 14:25
      Ja zrobiłam test w 30dc. Wyszły od razu dwie kreski. Nie miałam żadnego
      plamienia, aż do tej pory. Aha, robiłam Quick View, chyba są najczulsze.
      • ekulesza Re: TEST CIĄŻOWY 15.03.05, 14:40
        To może podam bardziej szczegółowe dane: do zapłodnienia mogło dojść między 19-
        22 lutego. Okres mogłam dostać najwcześniej 11 marca, choć oczywiście w
        przypadku nieregularnych mogę go mieć za 3 miesiące. Kiedy mam zrobić test by
        był najbardziej wiarygodny?

        Dzięki za info. że polecacie test Quick View, napewno go kupię!

        • ania19821 Re: TEST CIĄŻOWY 15.03.05, 15:27
          Hm, ja miałam ostatnią miesiaczkę 24 października, do zapłodnienia mogło dojść
          6,7 listopada, a test zrobiłam 22 listopada. Myślę że w Twoim przypadku możesz
          zrobic test ale koniecznie z rannego moczu.
        • lilu_g Re: TEST CIĄŻOWY 15.03.05, 16:25
          hej...
          ja robiłam test w niedzielę (taki jak dziewczyny polecają wyżej-Quick View
          (amerykański- i jak farmaceutka stwierdziła b.dobry)),i chyba tam pisze że
          można go robić nawet 2 dni przed miesiączką, a hormony które zaczynają się
          wytwarzać z razie poczęcia są do wykrycia po ok.10 dniach. Najlepiej jednak
          robić go z samego rana. Nie pamiętam więcej szczegółów
          pozdrawiam
          lilu
          • ekulesza Re: TEST CIĄŻOWY 16.03.05, 10:00
            Dzięki za Wasze rady. Dziś już kupię ten test QUICK VIEW i będę wiedziała.
            Niepewność jest najgorsza. A ostatnio wciąż o tym myślę...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka