Dodaj do ulubionych

Kodeks pracy a ciąża

09.07.07, 16:13
Czy w kodeksie jest coś napisane że jak się żle czuję to mogę się zwolnić i
iść do domu ????
Obserwuj wątek
    • adriana-p Re: Kodeks pracy a ciąża 09.07.07, 16:14
      niestety nic takiego nie ma. mozesz co najwyżej iśc do lekarza i wziąć zwolnienie.
      pozdrawiam!
    • agnrek Re: Kodeks pracy a ciąża 09.07.07, 16:48
      Pracodawca ma obowiązek zwolnić Cię, jeśli idziesz na badania, a wykonanie ich
      nie jest możliwe poza godzinami pracy (na przykład badanie krwi na czczo). Cała
      reszta, niestety, nie wchodzi w grę, musisz okazać zwolnienie lekarskie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka