beti55555 09.07.07, 16:13 Czy w kodeksie jest coś napisane że jak się żle czuję to mogę się zwolnić i iść do domu ???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
adriana-p Re: Kodeks pracy a ciąża 09.07.07, 16:14 niestety nic takiego nie ma. mozesz co najwyżej iśc do lekarza i wziąć zwolnienie. pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
agnrek Re: Kodeks pracy a ciąża 09.07.07, 16:48 Pracodawca ma obowiązek zwolnić Cię, jeśli idziesz na badania, a wykonanie ich nie jest możliwe poza godzinami pracy (na przykład badanie krwi na czczo). Cała reszta, niestety, nie wchodzi w grę, musisz okazać zwolnienie lekarskie. Odpowiedz Link Zgłoś