Gość: julia IP: *.euro-lan.pl 03.09.09, 19:56 drogie mamy z UK których dzieci mają skaze białkową, jakie mleko piją wasze dzieci, ja planuje wyjazd , synek aktualnie jest na Isomilu 2,ale w Anglii nie można go kupic, z góry dziekuje za pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
3-mamuska Re: mleko sojowe 13.09.09, 19:55 Hej moj synek nie mogl pic mleka krowiego bo mial czeste biegunki i czerwone polika,lekarz ,gdy spytalam sie o skaze bialkowa to wtytrzeszczyl oczy jakbym z marsa przybyla.Sama zaczelam mu dawac mleko sojowe (bo kupienia w puszce jak bebiko czy inne polskie)ale po nim mial zaparcia,wiec przestawial go ma mleko kozie i jest super.Kupuje w supermarkecie w kartonie,(jak laciate)i nic mu nie jest.Mleko sojowe mozesz kupic tez w kartonach gotowe. Odpowiedz Link Zgłoś
benignusia Re: mleko sojowe 19.03.10, 00:30 nie komentuje koleżanki....niemowle i sojowe-jedynie chyba infasoy(w tym kraju) jesli ma dolegliwosci jakies ,lekarz powinien przepisac aptamil pepti lub cow gate pepti,moj synek wlasnie jest na aptamil comfort,bo to jakby mleko ha....jak bebilon comfort Odpowiedz Link Zgłoś