amlex 01.07.13, 20:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bj32 Zlituj się! 06.07.13, 11:51 Tak beznadziejnej kryptoreklamy jeszcze nie widziałam. Odpowiedz Link Zgłoś
amlex Re: Zlituj się! 11.07.13, 22:14 Szanowna Pani BJ Co ja niby reklamuje??O co Pani chodzi zapytałam o placówkę która ma opcję przedszkola i żłobka. Jestem nowa na forum może coś źle zrobiłam nie wiem o co Pani chodzi. Na forum żłobkowym też napisałam taki post , kilka osób się wypowiedziało i trochę mi to pomogło choć jeszcze nic nie wybrałam, a Pani to widzę że ma problem tylko nie wiem w czym on tkwi??? Odpowiedz Link Zgłoś