01.07.13, 20:12
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • bj32 Zlituj się! 06.07.13, 11:51
      Tak beznadziejnej kryptoreklamy jeszcze nie widziałam.
      • amlex Re: Zlituj się! 11.07.13, 22:14
        Szanowna Pani BJ
        Co ja niby reklamuje??O co Pani chodzi zapytałam o placówkę która ma opcję przedszkola i żłobka. Jestem nowa na forum może coś źle zrobiłam nie wiem o co Pani chodzi. Na forum żłobkowym też napisałam taki post , kilka osób się wypowiedziało i trochę mi to pomogło choć jeszcze nic nie wybrałam, a Pani to widzę że ma problem tylko nie wiem w czym on tkwi???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka