kaimek
21.08.04, 18:50
Mój synek urodził się na początku stycznia 2001 roku, a więc według rocznika
został przypisany do grupy Maluchów. Problem w tym, że On mi zupełnie do tych
Maluszków nie pasuje! Większość dzieci nie skończyło jeszcze 3 lat, ba - są
niespełna 2-latki w pampersach! Synek jest naprawdę bardzo inteligentny,
układa pięknie zbudowane zdania, ma ogromny zasób słów, swoje
zainteresowania. Tymczasem zabawa innych dzieci opierała się głównie na
wyrywaniu sobie zabawek. Pani dyrektor potwierdziła moje spostrzeżenia
(podczas dni otwartych), ale uważa, że dzięki Niemu inne dzieci wiele
skorzystają. No tak, ale to jest moje dziecko i wolałabym, żeby synek także
skorzystał! Na razie o starszej grupie nie ma mowy; zresztą, panie w owej
grupie trochę mniej cierpliwe niż u Maluchów i szczerze mówiąc, nie przypadły
mi go gustu. Może miałyście podobne obawy? podobny problem? Z
niecierpliwością czekam na Wasze opinie...