Dodaj do ulubionych

DOBRY PSYCHOLOG DZIECĘCY Z WROCŁAWIA

21.10.05, 22:15
Moja 4-letnia córka ma problemy z adaptacją w przedszkolu.Chodzi o to że nie
włącza się w zabawę dzieci, nie chce się z nimi bawić choć nie potrafi
powiedzieć dlaczego.Płacze, mówi, że boi się przedszkola.Wiem że żadna
krzywda jej się nie dzieje, ma cudowną panią, którą uwielbia.W domu każe mi
się bawić w przedszkole odgrywać scenki.Na co dzień jest b.wesołym dzieckiem,
bez kłopotu nawiązuje kontakty z innymi dziećmi np. na pl.zabaw, ale widzę że
paraliżuje ją strach przed dużą grupą dzieci.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka