ainer1 10.02.04, 23:36 Hej! inetersuje mnei aktualny cennik: zzo, sala solo, wanna itp Renia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
selin77 Re: MSWiA - cennik 11.02.04, 14:49 hej, napisze Ci to co pamiętam )) Rodziłam tam 6 stycznia więc myślę że duzo się nie zmieniło )) pojedyncza sala porodowa kosztuje 300 zł, poporodowa 280 zł za dobę, położna indywidualna kosztuje 600 zł i wtedy sala do porodów rodzinnych jest tańsza, miałam poród rodzinny, ale na zwykłej sali, są tam dwa łóżka, oddzielone ścianą, za obecność męża na tej sali zapłaciłam 100 zł, Zwykłe salki potem są 2,3 i 4 osobowe, Oddział bardzo czysty i zadbany, a zarazem bardzo malutki ) Grażyna Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandra.baginska Do Grażyny 11.02.04, 19:26 Też będę wybierała sie tam rodzić Poradź proszę czy warto brać położną? Słyszałam, że właściwie nie ma sensu, bo i tak opieka w tym szpitalu jest bardzo dobra. Pozdrawiam Ola Odpowiedz Link Zgłoś
ainer1 Re: Do Grażyny 11.02.04, 20:11 dziekuje serdecznie!!! am andzieje, ze jestes zadowolona? A zzo jak kosztuje? Renia Odpowiedz Link Zgłoś
selin77 Re: MSWiA - cennik 13.02.04, 21:04 Jeżeli chodzi o to czy warto brać położną, to nie wiem, My trafiliśmy około 12,00 w dzień, był jeden poród na osobnej salce, mnie przygotowano, podano kroplówkę, bo od rana nic nie jadłam ) po 15 minutach tamta dziewczyna urodziła, zaraz wszyscy przyszli do nas i na krok od nas już nie odchodzili, tzn, położna, pielęgniarka od noworodków i lekarz ). po 20 minutach zaczęliśmy rodzić odeszły mi wody i zaczął sie poród ) tak więc ta połozna była z nami prawie cały czas. Nie wiem jak by było gdybyśmy rodzili kilka godzin ) Zalezy to też od tego czy będziesz rodzić sama czy z mężem, wydaje mi się że jak będziesz z mężam, to i tak będą Cię dobrze traktować, więc po co płacić osobno za położną ?? Grazyna Odpowiedz Link Zgłoś
krzysia04 Re: do Grażyny 14.02.04, 14:46 ja zupełnie nie na temat. już nie długo będziemy mieć córeczkę, ale jak dotąd nie jesteśmy pewni jak dać jej na imię. ostatnia wersja to właśnie Grażynka - czy lubisz swoje imię czy może uważasz, że jest totalnie przestarzałe szczególnie na tle obecnej mody. Imię mi się bardzo dobrze kojarzy ale nie chcę żeby Mała miała do nas później pretensje z góry dziękuję :o) Odpowiedz Link Zgłoś
selin77 Re: do Grażyny 16.02.04, 15:08 hej, zupełnie nie wiem co ci napisać ) Co do tego czy ja lubię swoje imię ?? Tak bardzo lubię ) i niewyobrażam sobie że mogłabym sie inaczej nazywac. Ale czy nie jest przestarzałe?? tego to ja już niewiem ) Życzę trafnego wyboru imienia dla córci ) ' Grazyna Odpowiedz Link Zgłoś