Dodaj do ulubionych

MSWiA - cennik

10.02.04, 23:36
Hej! inetersuje mnei aktualny cennik: zzo, sala solo, wanna itp Renia
Obserwuj wątek
    • selin77 Re: MSWiA - cennik 11.02.04, 14:49
      hej, napisze Ci to co pamiętam smile)) Rodziłam tam 6 stycznia więc myślę że duzo
      się nie zmieniło smile))
      pojedyncza sala porodowa kosztuje 300 zł,
      poporodowa 280 zł za dobę,
      położna indywidualna kosztuje 600 zł i wtedy sala do porodów rodzinnych jest
      tańsza,
      miałam poród rodzinny, ale na zwykłej sali, są tam dwa łóżka, oddzielone
      ścianą, za obecność męża na tej sali zapłaciłam 100 zł,
      Zwykłe salki potem są 2,3 i 4 osobowe,
      Oddział bardzo czysty i zadbany, a zarazem bardzo malutki smile)
      Grażyna
      • aleksandra.baginska Do Grażyny 11.02.04, 19:26
        Też będę wybierała sie tam rodzićsmile Poradź proszę czy warto brać położną?
        Słyszałam, że właściwie nie ma sensu, bo i tak opieka w tym szpitalu jest
        bardzo dobra.
        Pozdrawiam
        Ola
        • ainer1 Re: Do Grażyny 11.02.04, 20:11
          dziekuje serdecznie!!!
          am andzieje, ze jestes zadowolona?
          A zzo jak kosztuje?

          Renia
    • ainer1 sellin77 12.02.04, 18:22
      Napisalam do Cienie na priva smile

      Renia
    • selin77 Re: MSWiA - cennik 13.02.04, 21:04
      Jeżeli chodzi o to czy warto brać położną, to nie wiem, My trafiliśmy około
      12,00 w dzień, był jeden poród na osobnej salce, mnie przygotowano, podano
      kroplówkę, bo od rana nic nie jadłam smile) po 15 minutach tamta dziewczyna
      urodziła, zaraz wszyscy przyszli do nas i na krok od nas już nie odchodzili,
      tzn, położna, pielęgniarka od noworodków i lekarz smile). po 20 minutach zaczęliśmy
      rodzić odeszły mi wody i zaczął sie poród smile) tak więc ta połozna była z nami
      prawie cały czas. Nie wiem jak by było gdybyśmy rodzili kilka godzin smile) Zalezy
      to też od tego czy będziesz rodzić sama czy z mężem, wydaje mi się że jak
      będziesz z mężam, to i tak będą Cię dobrze traktować, więc po co płacić osobno
      za położną ??
      Grazyna

      • krzysia04 Re: do Grażyny 14.02.04, 14:46

        ja zupełnie nie na temat.
        już nie długo będziemy mieć córeczkę, ale jak dotąd nie jesteśmy pewni jak dać
        jej na imię.
        ostatnia wersja to właśnie Grażynka - czy lubisz swoje imię czy może uważasz,
        że jest totalnie przestarzałe szczególnie na tle obecnej mody. Imię mi się
        bardzo dobrze kojarzy ale nie chcę żeby Mała miała do nas później pretensje

        z góry dziękuję :o)
        • selin77 Re: do Grażyny 16.02.04, 15:08
          hej, zupełnie nie wiem co ci napisać smile)
          Co do tego czy ja lubię swoje imię ?? Tak bardzo lubię smile) i niewyobrażam sobie
          że mogłabym sie inaczej nazywac. Ale czy nie jest przestarzałe?? tego to ja już
          niewiem smile)
          Życzę trafnego wyboru imienia dla córci smile) '
          Grazyna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka