Witajcie. Dziś dowiedzialam sie, ze w moim szpitalu, gdzie zamierzam rodzic,
tj. w Policach, pracuje położny (facet). W sumie podobno ma on juz dosc spore
doswiadczenie itd, ale jak uslyszalam, ze moze facet bedzie odbieral moj
porod, to jakos tak mnie zamurowalo

Czy ktoras z Was rodzila z poloznym?
Jakie macie doswiadczenia?