monika105 06.07.04, 16:39 Czy ktos wie moze czy mozliwy jest pobyt meza na sali operacyjnej podczas ciecia bo wiem ze bede miala cesarke juz jest zaplanowana jesli tak to jakie moga byc przyblizone koszty bede rodzic w szpitalu na czerniakowskiej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pati23 Re: CESARKA 06.07.04, 16:50 to zalezy w ktorym szpitalu ale w tym raczej jest to mozliwe Odpowiedz Link Zgłoś
asiulek7 Re: CESARKA 07.07.04, 08:41 Witaj, ja miałam cesarkę późnym wieczorem (córeczka urodziła sie o 23.05), mąż mógł zostać na sali pooperacyjnej. Był do 1.00, nikt go nie wyganiał. Pozdrawiam A. Odpowiedz Link Zgłoś