06.07.04, 16:39
Czy ktos wie moze czy mozliwy jest pobyt meza na sali operacyjnej podczas
ciecia bo wiem ze bede miala cesarke juz jest zaplanowana jesli tak to jakie
moga byc przyblizone koszty bede rodzic w szpitalu na czerniakowskiej
Obserwuj wątek
    • pati23 Re: CESARKA 06.07.04, 16:50
      to zalezy w ktorym szpitalu ale w tym raczej jest to mozliwe
      • asiulek7 Re: CESARKA 07.07.04, 08:41
        Witaj,
        ja miałam cesarkę późnym wieczorem (córeczka urodziła sie o 23.05), mąż mógł
        zostać na sali pooperacyjnej. Był do 1.00, nikt go nie wyganiał.

        Pozdrawiam
        A.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka