stephania
27.10.04, 11:49
Cześć,
Dziewczyny, czy może któraś z Was chce rodzić (albo rodziła) w Damianie z
cesarką na życzenie? Ja właśnie byłam tam, obejrzałam sale, oddział,
rozmawiałam z ginekologiem i pediatrą i jestem bardzo pozytywnie nastawiona
do tego miejsca. Warunki komfortowe, a personel sprawia bardzo miłe wrażenie.
Oczywiście jest drogo, ale chyba się zdecyduję.
I w związku z tym mam do Was pytanie - z długiej listy ginekologów tam
przyjmujących można wybrać sobie prawie wszystkich do odebrania porodu - czy
może macie jakieś u którego Wy będziecie rodzić i polecacie?
Będę wdzięczna za namiary, bo żadnego z nich nie znam.
Pozdrawiam