Dodaj do ulubionych

Sandomierz

30.12.05, 13:35
Cześć! Poszukuję kobiet, ktore rodziły w szpitalu w Sandomierzu
(woj.świetokrzyskie).Ciekawa jestem jakie są Wasze opinie na temat tego
szpitala. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka