m0305 30.12.05, 13:35 Cześć! Poszukuję kobiet, ktore rodziły w szpitalu w Sandomierzu (woj.świetokrzyskie).Ciekawa jestem jakie są Wasze opinie na temat tego szpitala. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj