anosiak78 14.09.06, 20:40 Witajcie.Mam pytanko, gdzie można zrobić test Beta na Kabatach?Z góry dziękuję za dopowiedź.Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamusie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kinga38 Re: Test Beta na Kabatach 14.09.06, 22:25 Podnoszę bo też jestem ciekawa.A może ursynów? Odpowiedz Link Zgłoś
minnie77 Re: Test Beta na Kabatach 14.09.06, 22:31 Witam, Na pewno można zrobić w Przychodni Specjalistów Rentgenologów przy ul. KEN 19 (wejście jest od ulicy K. Borsuka). Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
minnie77 Re: Test Beta na Kabatach 15.09.06, 09:18 A i jeszcze jest fajne laboratorium na ul. Lanciego (ale to Natolin). Znajduje się obok poczty. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
jomale Re: Test Beta na Kabatach 15.09.06, 10:16 N ursynowie jest Kliniak Novum - w kasie opłacach hormon beta i idziesz zorbic badanie ul. Bociania wjazd od Puławskiej Odpowiedz Link Zgłoś
justakoko Re: Test Beta na Kabatach 15.09.06, 10:50 można zrobić w prywatnej przychodni na Bronikowskiego (zapomniałam nazwy) i w Lecznicy Kabaty na Wąwozowej. Ale wynik za ok.2 dni. Ja robiłam w Damianie na Włbrzyskiej bo wynik mam za 2h i jestem niecierpliwa(mieszkam na Kabatach) Odpowiedz Link Zgłoś