Dodaj do ulubionych

Test Beta na Kabatach

14.09.06, 20:40
Witajcie.Mam pytanko, gdzie można zrobić test Beta na Kabatach?Z góry
dziękuję za dopowiedź.Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamusiesmile
Obserwuj wątek
    • kinga38 Re: Test Beta na Kabatach 14.09.06, 22:25
      Podnoszę bo też jestem ciekawa.A może ursynów?
    • minnie77 Re: Test Beta na Kabatach 14.09.06, 22:31
      Witam,
      Na pewno można zrobić w Przychodni Specjalistów Rentgenologów przy ul. KEN 19
      (wejście jest od ulicy K. Borsuka).
      Pozdrawiam.
    • minnie77 Re: Test Beta na Kabatach 15.09.06, 09:18
      A i jeszcze jest fajne laboratorium na ul. Lanciego (ale to Natolin). Znajduje
      się obok poczty.
      Pozdrawiam
      • jomale Re: Test Beta na Kabatach 15.09.06, 10:16
        N ursynowie jest Kliniak Novum - w kasie opłacach hormon beta i idziesz zorbic
        badanie smile ul. Bociania wjazd od Puławskiej
        • justakoko Re: Test Beta na Kabatach 15.09.06, 10:50
          można zrobić w prywatnej przychodni na Bronikowskiego (zapomniałam nazwy) i w
          Lecznicy Kabaty na Wąwozowej. Ale wynik za ok.2 dni. Ja robiłam w Damianie na
          Włbrzyskiej bo wynik mam za 2h i jestem niecierpliwa(mieszkam na Kabatach)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka