bassia75
16.01.07, 13:45
Rodziłam w Kwidzynie niedawno. Nie było muzyki przy porodzie, cały czas kazali
mi leżec w czasie porodu, a wc ? Jedno na pół oddziału - z niektórych sal było
do niego całkiem daleko. Owszem była jedna bliższa toaleta - niestety
zabroniono nam z niej korzystac - służbowa.