16.01.07, 13:45
Rodziłam w Kwidzynie niedawno. Nie było muzyki przy porodzie, cały czas kazali
mi leżec w czasie porodu, a wc ? Jedno na pół oddziału - z niektórych sal było
do niego całkiem daleko. Owszem była jedna bliższa toaleta - niestety
zabroniono nam z niej korzystac - służbowa.
Obserwuj wątek
    • stokrotka-mw Re: Kwidzyn 13.04.07, 12:49
      Jesli chodzi o ten szpital i w ogole sluzba zdrowia w Kwidzynie to pozal sie
      Boze. Ja trafilam do takiego lekarza ze albo twierdzil ze nic pacjentowi nie
      jest albo kierowal na operacje, bo mial nowo zakupiony sprzet. Szczerze mowaic
      ten lekarz juz dawno na emeryturze powinien byc...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka