bryta1
15.06.07, 16:46
Od jakiegoś czasu czytam opinie o szpitalach i mam mętlik w głowie .Cztery
lata temu rodziłam na zelaznej i byłam badzo zadowolona teraz też tam sie
szykuje prztnajmniej mam taki plan,ale dobrze by było mieć jakiś awaryjny
szpital i tu zaczyna się problem zastanawiam sie nad inflancką,karową i
czerniakwskim i sama nie wiem który wbyrać bo nie chce być tak bardzo
rozczarowana jak w praskim