truskawka2009 29.07.09, 13:38 Witam, Mam pytanie: czy ktoś prowadził ciążę u dr Szarego? Czy dr przyjmuje porody i ewentualnie gdzie? dzięki z góry za opinie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
meresanch Re: dr Szary - opinie 29.07.09, 13:53 sprawdź na stronie www.znanylekarz.pl Odpowiedz Link Zgłoś
truskawka2009 Re: dr Szary - opinie 29.07.09, 13:59 już sprawdzałam i niestety tylko 1 opinia i w dodatku nt usg a nie przyjmowania porodów ani prowadzenia ciąży... Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka_w_25 Re: dr Szary - opinie 29.07.09, 14:37 Po pierwsz to odkiedy doktorzy przyjmuja porody??? A tak poza tym doktor pracuje na zelaznej,prowadzi chyba ciaze w babce medica ma w szpitalu dyzury ale porodow fizjologicznych nie przyjmuje!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
a.kowalik1 Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! 29.07.09, 15:10 Dr Tomasz Szary?? Bo jeśli tak, to jest to NAJGORSZY ginekolog jakiego mogłam spotkac na swojej drodze. Do czynienia miałam z nim w szpitalu, jak leżałam na patologii. Jest chamem i gburem, bardzo źle zachowywał się w stosunku do wszystkich pacjentek, jakie leżały ze mną na sali!! Po bardzo nieprzyjemnym i bolesnym badaniu (zaden inny lekarz nie byl az tak niedelikatny) stwierdzil, ze czas isc na porodowke, bez rozwarcia, surczow, bez odplyniecia wod. Ot tak sobie. Zapytalam go wiec, co dalej,jak to sobie wyobraza itp, a on odwrocil sie i poszedl bez slowa. Dopiero moj maz przyjechal i poszedl z nim porozmawiac, podobno dla niego byl bardzo mily. Szowinista!! Nie polecam go nikomu i modle sie, zebym nigdy wiecej nie musiala na niego trafic!!! Odpowiedz Link Zgłoś
trublu Re: Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! 29.07.09, 15:18 Tydzień temu byłam w szpitalu na usg i trafiłam na Pana Dr. Może jest fachowcem od usg,ale przy tym opryskliwy i bardzo nieprzyjemny.Zdziwił się dlaczego mam skierowanie na usg bo to 37 tydz. nie wiem czy taki jest dla wszystkich, czy też miał "zły dzień", ale nie poszłabym do niego na badanie. Odpowiedz Link Zgłoś
a.kowalik1 Re: Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! 29.07.09, 15:31 A myslalam, ze tylko ja mialam pecha i tylko dla mnie byl niemily... Czyli jednak mialam racje, jest bardzo nieprzyjemny. Jeśli tak mu przeszkadza, ze pracuje w takim zawodzie, w ktorym sila rzeczy skazany jest na kobiety, to kto mu kaze?? Niech zmieni, mysle, ze szpital i przede wszystkim ciezarne pacjentki na tym zyskają... chociażby spokój!! Odpowiedz Link Zgłoś
inez_81 Re: dr Szary - opinie 03.08.09, 18:04 Ja byłam u tego lekarza na usg (z mężem) w szpitalu na Żelaznej, nie był bynajmniej niemiły (może właśnie dlatego że przyszłam z mężem) - wydał mi się całkiem sympatyczny. Odpowiedz Link Zgłoś