Dodaj do ulubionych

dr Szary - opinie

29.07.09, 13:38
Witam,
Mam pytanie: czy ktoś prowadził ciążę u dr Szarego? Czy dr przyjmuje porody i
ewentualnie gdzie?
dzięki z góry za opinie
Obserwuj wątek
    • meresanch Re: dr Szary - opinie 29.07.09, 13:53
      sprawdź na stronie www.znanylekarz.pl
      • truskawka2009 Re: dr Szary - opinie 29.07.09, 13:59
        już sprawdzałam i niestety tylko 1 opinia i w dodatku nt usg a nie przyjmowania
        porodów ani prowadzenia ciąży...
        • kasienka_w_25 Re: dr Szary - opinie 29.07.09, 14:37
          Po pierwsz to odkiedy doktorzy przyjmuja porody???
          A tak poza tym doktor pracuje na zelaznej,prowadzi chyba ciaze w
          babce medica ma w szpitalu dyzury ale porodow fizjologicznych nie
          przyjmuje!!!!!
          • a.kowalik1 Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! 29.07.09, 15:10
            Dr Tomasz Szary?? Bo jeśli tak, to jest to NAJGORSZY ginekolog jakiego mogłam
            spotkac na swojej drodze. Do czynienia miałam z nim w szpitalu, jak leżałam na
            patologii. Jest chamem i gburem, bardzo źle zachowywał się w stosunku do
            wszystkich pacjentek, jakie leżały ze mną na sali!! Po bardzo nieprzyjemnym i
            bolesnym badaniu (zaden inny lekarz nie byl az tak niedelikatny) stwierdzil, ze
            czas isc na porodowke, bez rozwarcia, surczow, bez odplyniecia wod. Ot tak
            sobie. Zapytalam go wiec, co dalej,jak to sobie wyobraza itp, a on odwrocil sie
            i poszedl bez slowa. Dopiero moj maz przyjechal i poszedl z nim porozmawiac,
            podobno dla niego byl bardzo mily. Szowinista!! Nie polecam go nikomu i modle
            sie, zebym nigdy wiecej nie musiala na niego trafic!!!
            • trublu Re: Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! 29.07.09, 15:18
              Tydzień temu byłam w szpitalu na usg i trafiłam na Pana Dr. Może jest fachowcem
              od usg,ale przy tym opryskliwy i bardzo nieprzyjemny.Zdziwił się dlaczego mam
              skierowanie na usg bo to 37 tydz. nie wiem czy taki jest dla wszystkich, czy też
              miał "zły dzień", ale nie poszłabym do niego na badanie.
              • a.kowalik1 Re: Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! 29.07.09, 15:31
                A myslalam, ze tylko ja mialam pecha i tylko dla mnie byl niemily... Czyli
                jednak mialam racje, jest bardzo nieprzyjemny. Jeśli tak mu przeszkadza, ze
                pracuje w takim zawodzie, w ktorym sila rzeczy skazany jest na kobiety, to kto
                mu kaze?? Niech zmieni, mysle, ze szpital i przede wszystkim ciezarne pacjentki
                na tym zyskają... chociażby spokój!!
    • inez_81 Re: dr Szary - opinie 03.08.09, 18:04
      Ja byłam u tego lekarza na usg (z mężem) w szpitalu na Żelaznej, nie był
      bynajmniej niemiły (może właśnie dlatego że przyszłam z mężem) - wydał mi się
      całkiem sympatyczny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka