Dodaj do ulubionych

Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć

05.10.09, 15:02
A nie można jej uśpić?
Beznadziejnie schorowane zwierzęta usypiamy.
Dlaczego Fredzia ma się dłużej męczyć? Żeby ktoś mógł zebrać trochę kasy na
leczenie?
Obserwuj wątek
    • Gość: x sam sie uśpij IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.09, 15:10
      Przelalem wam skromne 50 zl... mam nadzieje, ze chociaz troszke moglem pomoc.
      Prosze o update na temat kota na lamach gazety!
      • Gość: Adaś Re: sam sie uśpij IP: 193.138.241.* 05.10.09, 20:54
        50 zł starczy akurat na uśpienie tego kotka. Niech się dłużej nie męczy. Na
        tamtym świecie na pewno będzie miała lepiej.
        • Gość: Prideee Re: sam sie uśpij IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.09, 10:08
          Adaś jak czytam takie wypowiedzi to mi się nóż w kieszeni otwiera.
          Walnij baranka w ścianę, a nie pisz takich głupot. Nie znasz tego
          kota, to się nie wypowiadaj, a może sam się poddaj eutanazji,
          będziesz miał na tamtym świecie lepiej.
    • Gość: halbina Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.stk.vectranet.pl 05.10.09, 15:12
      A skąd Pani wie, że jest "beznadziejnie schorowana"? My na razie tego
      nie wiemy, bo nie mamy dowodów na to, że była kiedykolwiek diagnozowana
      (brak potwierdzenia badań czy wizyt u weterynarza).
      A kiedy ktoś Pani bliski będzie miał biegunkę i zacznie chudnąć też
      Pani pomyśli o eutanazji?
      Ech ludzie... zanim coś napiszecie... pomyślcie!
      • Gość: Błękitnooka Balijk Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.09, 10:12
        Halbono chylę czoła, dla Twego wielkiego serca. Myślami jestem z
        Fredzią, urzekła mnie, od pierwszego zdjęcia kocham tą kotkę i
        trzymam mocno kciuki by wyszła z tego. Wiem co to znaczy przewlekła
        biegunka. Moja mama cierpiała na to przez 10 lat po operacji
        trzustki. Czy moją mamę też należało z tego powodu uśpić? Pod koniec
        swojego życia ważyła zaledwie 38 kg. Ale przez ten cały czas miała
        wolę walki, dużo sił by przetrwać kolejny bolesny dzień i kupę
        ciepła dla wszystkich wokół.
        Duży buziak dla Fredzi i mocny uścisk dla Ciebie Halbino.
    • Gość: Anna Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: 79.139.121.* 05.10.09, 15:32
      Tak jest najprościej prawda?
      Nie uważasz, skoro to z winy człowieka jest w takim stanie i to
      człowiek powinien to naprawić i jej pomóc.

      Nie chcesz albo nie potrafisz to nie pomagaj, ale nie obrażaj Tych,
      którzy mają więcej empatii i pomagają zwierzętom.
    • Gość: Joanna KA Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.10.09, 16:03
      autor pierwszego postu, to dla mnie przykład człowieka, który nie
      powinien mieć żadnych zwierząt... bo o dzieciach to już nawet nie
      chcę wspominać...
      • marillion73 Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć 06.10.09, 00:53
        Czytając twój post, sądze że w twoim odczuciu dzieci są niżej w
        hierarchi niz jakieś dachowce i inne koty. Zabrzmiało to tak" "skoro
        zabił muchę, to aż żal pomysleć co by zrobił z dzieckiem".
        • Gość: buziak Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.toya.net.pl 06.10.09, 02:17
          Wlasnie tak to mialo zabrzmiec, dla takich jak ty :)
        • Gość: rg Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 11:39
          twoje dzieci są na pewno niżej w hierarchii niż dachowce i bezdomne kundle.
          odziedziczyły twój maleńki móżdżek.
          • Gość: uga-buga Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.chello.pl 06.10.09, 12:10
            Potraficie wymyslec cos innego oprocz inwektyw?
    • Gość: miłosnik kotów Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.radom.vectranet.pl 05.10.09, 16:35
      zdjęcia mówią same za siebie,co tu ratować?Weterynarz jak to weterynarz chętnie będzie leczył bo z tego żyje i na tym zarabia.
      • normalniejszy Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota 05.10.09, 17:31
        Widzę że po samym zdjęciu potrafisz ocenić stan kota. Wow, powinieneś zostać
        weterynarzem w 18 wieku. Szkoda, że narodziłeś się nie w tej epoce co trzeba.
        • Gość: wolska Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.radom.vectranet.pl 05.10.09, 18:43
          humaniści na forum:),jedna wielka nędza.
      • Gość: weterynarz Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.wroclaw.vectranet.pl 05.10.09, 20:40
        jak twoja mama będzie chora to też ją uśpisz??
        • Gość: piokuk Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.tktelekom.pl 05.10.09, 22:58
          Porównanie człowieka z kotem świadczy o tym, że nie powinieneś skończyć nawet
          podstawówki. Chyba, że warunkowo specjalną.
          • Gość: ona Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.centertel.pl 06.10.09, 08:51
            Przypuszczam ze Pan skonczyl jakas szkole katolicka i co niedziela chadza Pan do
            kosciolka by podbudowac swoje ego po kolejnym nedznym, szarym tygodniu. Kiedy
            pewnego dnia wlochata malpa zeszla z drzewa i obwiescila ze zostala stworzona na
            podobienstwo samego Boga - to byla najwieksza pycha czlowieka, w ktorej lubi on
            zyc do dzis :)
          • Gość: homo sapiens dla mnie nie ma roznicy miedzy zabiciem kota a czl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.09, 12:59
            dla mnie nie ma roznicy miedzy zabiciem kota a czlowieka... smierc jako zjawisko
            w obu przypadkach jest taka sama. Kto jest w stanie zabic kota/psa/swinie/krowe
            etc etc... zabije rownie latwo czlowieka.

        • marillion73 Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota 06.10.09, 00:43
          Ty jesteś weterynarz z wyobraźni czy jakiś "pozal się Boże"? Dobrze
          że nie piszesz że kot kocha, ma uczucia, myśli i w ogóle umie pisać
          i czytać (w wigilie nawet mówi ludzkim głosem). Są chore dzieci,
          ludzie w dużo gorszym stanie niż jakiś kotek, a ja mam na jakiegoś
          kota pieniądze wyrzucać? Zobacz ilu ludzi jest w tragedii zyciowej.
          Nie porównuj głupiego kotka do czyjeś matki, bo to rzeczywiście
          świadczy tylko o tym, ze zezwierzęciałeś.
          • Gość: halbina Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.stk.vectranet.pl 06.10.09, 00:55
            nie widzę sprzeczności... Ty wydawaj swoje pieniądze na ludzi, ja swoje
            wydam na ofiary tychże... pozwolisz?...
            • marillion73 Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota 06.10.09, 01:00
              Wydawaj na co chcesz. Jeden wydaje na wódkę, inny na papierosy, ty
              na kotki (wielka misja), a ja wolę wydać na człowieka w którego
              rodzinie dzieją sie dramaty o których ani tobie ani mi sie nie śniło
              nawet. Rozumiem że gdyby leżał kotek i człowiek w takim samym
              stanie, ty ratujesz kotka. Ale to twój wybór
              • Gość: hal Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.10.09, 11:00
                Jakie to wielkie szczęście, że mówisz nam co robić i chesz nas
                ratować. Zaszczytem jest czytać, co ty zrobiłbyś i co chciałbyś.
                Stalin też myślał podobnie. Krzykacz i bałwan.
              • Gość: halbina Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.stk.vectranet.pl 06.10.09, 16:19
                trafiłeś jak kulą w płot... jestem działaczem PCK i ratownikiem
                medycznym od 20 lat i paru osobom już pomogłam w życiu... od wielu osób
                także pomoc uzyskałam, za co będę im dozgonnie wdzięczna! a pomagam
                potrzebującym bez względu na przynależność gatunkową, choć w sumie...
                człowiek jest w stanie przynajmniej o pomoc poprosić, jeśli już się nie
                upomnieć... zwierze zaś po prostu cierpi.
              • Gość: Rudy'a Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.09, 21:26
                a te dramaty czemu się dzieją?
                ludzi często sami są sobie winni
                a ten kot?
                jak miał sam o siebie zadbać ;> bo nie rozumiem
                a kwestia ratunku zależy od Ciebie
                niektórzy wolą kota ...
          • Gość: buziak Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.toya.net.pl 06.10.09, 02:16
            No twojej matki do kota nie porownam, bo nie warto.
            Skoro takie brednie wypisujesz, to widac ze cie ulica wychowala :) Tak
            zezwierzeciales :DD dobre :) Na szczescie takim ludziom jak ty niewielu pomaga
            :) I baardzo dobrze. pozdrawiam ;)
            • Gość: db Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 11:49
              podpisuję sie pod Twoim postem. marillion uważam za typową kanalię. pozdrawiam
          • Gość: ojeżu Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: 188.33.24.* 06.10.09, 08:25
            tak, kot kocha
            przywiązuje się
            tęskni
            nawet bywa zazdrosny
            odczuwa głód i ból
            i jest zdany całkowicie na nas, bo byliśmy tak dobrzy że go udomowiliśmy
            i zabraliśmy tereny łowieckie
          • Gość: racjonalistka Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.centertel.pl 06.10.09, 08:54
            Skoro Ci ich tak zal sam adoptuj, przygarnij i wychowaj. Skoro Ci tak zal zapisz
            sie na wolontariat w hospicjum zeby pomagac schorowanym ludziom. Zamiast tego
            siedzisz tu i scierasz klawiature piszac pozal sie Boze glupoty.
          • Gość: VX Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 11:44
            chore dzieci mają rodziców. i idąc twoim tokiem tym bardziej należałoby je
            powybijać. BO I TAK NIGDY NIC Z NICH NIE BĘDZIE. taka jest smutna prawda. jeśli
            ktoś woli zwierzęta skrzywdzone przez bezmózgich ludzi- to jest to jego sprawa.
            wolę wpłacić kasę na kota, a jesli na człowieka, to tylko na takiego, z którym
            jestem związana emocjonalnie, o którym coś wiem, którego znam. mam gdzieś obce
            chore dzieci i moja kasa to moja sprawa. człowiek to najpodlejszy gatunek
            zwierzęcia.
            • Gość: uga-buga Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.chello.pl 06.10.09, 12:13
              mam gdzieś obce
              chore dzieci i moja kasa to moja sprawa

              dzieki za szczere okreslenie waszego stanowiska, idealnie je oddaje.
              personalizujecie zwierzeta, nadajecie im cechy osobowosci, ludzkie emocje i
              jednoczesnie zatracacie tym czym sie szczycicie: wspolczucie. Jestescie pelni
              jadu i nienawisci, banda zalosnych dupkow.
              • echothecat Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota 06.10.09, 16:24
                Na poczatku probowalam znalezc w tym zdaniu sens i logike ale chyba po drodze
                gdzies sie zagubily. Sugerujesz ze zwierzeta nie maja emocji ? Zareczam ze moze
                nie zaczytuja sie w Balzaku i nie wsluchuja w msze Mozarta ale emocje posiadaja.
                Nie rozumiem ludzi ktorzy czuja sie ponad wszystko. Zarzucsz mi brak wspolczucia
                a sama jestes arogancka i krotkowzroczna.
              • Gość: T.H.X Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.09, 14:21
                "dzieki za szczere okreslenie waszego stanowiska,"

                Przecież to czysta erystyka! Ekstrapolujesz pojedynczy przypadek na wszystkich
                adwersarzy. Pomijam już poziom samej wypowiedzi oraz użycie jadowitej retoryki,
                o którą oskarżasz tych, którzy ośmielają się mieć odmienne od twojego zdanie.



          • Gość: Rudy'a Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.09, 21:24
            są chore dzieci i chore zwierzęta
            i to wcale nie znaczy,że jedne są mniej warte od drugich
            bo i zwierzęta i ludzie zasługują na opiekę i szacunek
            a jeśli piszesz o kocie głupi nie znając go,to równie dobrze możesz
            napisać głupia matka.
            przynajmniej ja tak to odbieram
            a tak wgl,to nikt nie każe Ci przekazywać ( a nie wyrzucać )
            pieniędzy na tego czy innego kota/zwierzaka
            to dobra wola ludzi,którzy rozumieją cierpienie tego zwierzaka !
      • Gość: x Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 11:48
        jesli jest szansa to trzeba ratować. dla wielu chorych dzieciarów nie ma szansy
        bo nawet jak się je wyleczy ( z moich podatków) to i tak nic z nich nie będzie.
        składka na leczenie kota jest dobrowolna kumasz?.
      • Gość: Madziorno Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.telpol.net.pl 06.10.09, 14:11
        a ja myślę, że znajdzie się weterynarz z powołania i za leczenie kasy nie
        weźmie.... za leki i badania trzeba zapłacić... ja mam w domu dwa koty i psa,
        wszystkie znajdy... walczę o nie choć czasem jest mi bardzo ciężko, ale nigdy
        nie poszłabym na taką łatwiznę.
    • Gość: Karolina Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.dip.t-dialin.net 05.10.09, 17:08
      Kotka moze miec w ukladzie pokarmowym pierwotniaki, np. lamblie. Takiej infekcji nie wyleczy sie latwo. Trzeba najpierw dac kal na posiew i to w kierunku nietypowych infekcji. Gdyby infekcja byla bakteryjna, antybiotyki raczej juz dawno by jej pomogly (a przypuszczam ze taka wlasnie terapie przechodzi). Mam nadzieje, ze leczenie sie powiedzie, bo bylaby wielka szkoda zwierzatka. Moze moje 50 zl cos pomoze.
      • Gość: halbina Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.stk.vectranet.pl 05.10.09, 17:17
        właśnie się okazało, że kotka ma tasiemca... jeszcze i to...
        ale są i dobre wiadomości... Fredzia już utyła 70 gram
        Fredzia chce żyć, ma apetyt i kocha ludzi!
        • marillion73 Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć 06.10.09, 01:05
          Kocha ludzi? Powiedziała Ci to?! Z tego co słyszałem to fredzia
          nienawidzi ludzi, bo to przez nich. Zapytaj Fredzi, czy wspomoże
          potem w ramach rehabilitacji chore dzieci jakimiś fundzuszami.
          Zapytaj czy jej jakąs pracę załatwić, a moze jakieś senatorium?
          • Gość: ona Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.centertel.pl 06.10.09, 08:56
            Sanatorium tak ale chyba to nie kot go potrzebuje.
          • Gość: halbina Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.stk.vectranet.pl 06.10.09, 16:22
            może i nie kocha... ale wiesz, nie dziwię się jej, kiedy czytam
            niektóre wypowiedzi...
          • malutka_kropka82 Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć 07.10.09, 10:55
            Miłości nie trzeba okazywać słowami.
            A propos rehabilitacji z chorymi dziećmi...wiesz, co to felinoterapia? Nie? To
            sprawdź, a potem się wypowiadaj...
          • Gość: avocado Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.09, 12:50
            marillion73-kiedy czytam Twoje wypowiedzi nie mogę niestety zgodzić
            się z powiedzeniem " człowiek to brzmi dumnie"
          • Gość: Rudy'a Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.09, 21:29
            nie bądź wulgarny
            tak: Fredzia cierpi przez ludzi
            to moim zdaniem oczywiste !
            i nikt nie każe Ci jej pomagać,więc dla dobra ogółu skończ wyrażać
            swoje zdanie,skoro nic ono nie wnosi
    • greenhiller Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć 05.10.09, 17:32
      ale po co tracić pieniądze na kota? uśpić go, a pieniądze przeznaczyć na
      bardziej potrzebną rzecz! idiotyzm!
      • Gość: toro Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.chello.pl 05.10.09, 18:02
        Jasne, najlepiej je przeznaczyć na jakąś rzecz potrzebną tobie, greenhitler,
        prawda?
      • Gość: haza Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.adsl.inetia.pl 05.10.09, 18:05
        Z takim sposobem myślenia to oczywiście,po co leczyć.Uśpić i po kłopocie. A
        następnie inwalidów,staruszków.Bo na nich też szkoda pieniędzy!
        • marillion73 [...] 06.10.09, 00:44
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: gość Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.anonymouse.org 05.10.09, 20:59
        W zupełności się zgadzam! To są niepotrzebnie wydane pieniądze. Nie to żebym nie
        lubił kotów, ale w tym stanie niewiele raczej można już zrobić. Lepiej
        zaoszczędzić kotu cierpień, a pieniądze niech pójdą np. na schroniska.
      • Gość: x Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.lanet.net.pl 06.10.09, 07:02
        Bardzo dobrze powiedziane... Frajeryzm osiąga szczyt. Niedługo komary i muchy
        będziemy leczyć, bo jakie one biedne...
      • msierak Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć 06.10.09, 09:04
        greenhiller napisał:

        > ale po co tracić pieniądze na kota? uśpić go, a pieniądze przeznaczyć na
        > bardziej potrzebną rzecz! idiotyzm!

        Kot: tak samo cierpi jak Twoja (załóżmy) schorowana babcia
        Kot: chce tak samo, a może bardziej nawet żyć niż Twoja schorowana babcia
        Kot: będzie po nim żal większej ilości ludzi niż Twojej babci
        Kot: ma takie same uczucia i myśli jak Twoja babcia, gdy wie, że zaraz umrze
        Może by tak uśpić Twoją babcię, nie będzie cierpieć przecież!
        Zaraz powiesz, że to oburzające, że to TYLKO kot, a Twoja babcia to zbiorowisko
        kultury wyższej, uczuć, miłości, myśli i takich tam innych bzdet.
        A ja ci powiem: to jest gatunkowy szowinizm. Wszystkie stworzenia zasługują na
        życie. A najbardziej mnie wku.wia to, że ludzie bronią zlepku komórek, który nie
        ma uczuć, nie ma myśli, nie pragnie żyć, a lekką ręką zabijają na przykład
        szympansa.
        • Gość: vb Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 11:57
          "Kot: będzie po nim żal większej ilości ludzi niż Twojej babci "


          o tak, jak będą ją wspominać to powiedzą, że wreszcie przestało śmierdzieć na
          klatce. jak ci nie pasi to won z forum. to wiadomość dla ludzi zainteresowanych,
          twoje uwagi nie zmienią faktu wpłacania przz Nich pieniędzy na leczenie kota.
        • Gość: uga-buga Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.chello.pl 06.10.09, 12:06
          Kot: ma takie same uczucia i myśli jak Twoja babcia, gdy wie, że zaraz umrze

          zapraszam do psychiatry
      • Gość: vb Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 11:52
        chętnie wydam dodatkowe pieniądze na utylizację ciebie.
        • Gość: uga-buga Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.chello.pl 06.10.09, 12:07
          Juz 3-cie rzyczenie smierci...pieknie, pelni milosierdzia obroncy zwierzatek,
          dobrze ze was zalosny rodzaj to margines rodzaju ludzkiego.
          • Gość: df Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 12:18
            "rzyczenie" co to właściwie znaczy? i kto tu jest marginesem... to forum jest
            dla ludzi chcących pomóc, wpłata jest dobrowolna przecież? zazdrość cię żre? do
            podstawówki matołku, poduczyć się trochę.. może praca lepsza wpadnie, kasa też i
            przestanie cię boleć pupa, że ktoś może wydawać swoją kasę jak chce
            • Gość: uga-buga Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.chello.pl 06.10.09, 12:23
              Tylko na to czekalem :-) Jestescie nie tyle marginesem, co bagnem tego rodzaju.
              • Gość: sgn Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 12:32
                tak, i twoje byki ortograficzne to też prowokacja była. człowieku, niech ludzie
                robią ze swoją kasą co chcą, nie musisz ani tego czytać ani nic tu wypisywać.
                czy zdajesz sobie sprawę, że prowokujesz większe wpłaty:)? bagnem są ludzie,
                którzy lepiej zarabiają, bo pracowali nad sobą długie lata podczas gdy piłeś
                piwo pod sklepem? bagnem są ludzie, bo chcą pomóc kotu? dno z ciebie.
      • Gość: mikka73 Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.cmbg.cable.ntl.com 12.10.09, 20:53
        Kota trzeba leczyc a nie usypiac.I to nie zaden idiotyzm.Sam jestes
        idiota skoro masz takie zdanie..
    • anna22290 Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć 05.10.09, 18:38
      trzeba ja leczyc ,piszac o uspieniu nie jestes czlowiekiem jestes
      nizej niz zwierze i to napewno z polskiej katolickiej rodziny w
      Niemczech jest znikoma ilosc zwyrodnialcow a w Polsce garstka
      normalnych ludzi dbajaca o zwierzeta ,kultura spoleczenstwa ogolnie
      niska
      • ascocenda Sfinks 06.10.09, 07:42
        To, ze wygląda tak żałośnie, to nie tylko wina choroby, ale takze rasy - Sfinks
        to przecież kot bez włosów. Nawet zdrowe osobniki na wystawach wyglądają nieco
        makabrycznie dla mnie... On jeszcze nie zdycha,nie ma raka ani innej
        nieuleczalnej choroby, wiec może jednak da sie mu pomóc? Czemu nie spróbować?
        Nie zrównując kotków z ludźmi, dla mnie jest jasne, że kto nie umie współczuć
        zwierzętom, ten wysyła czytelny sygnał o trudnościach ze współczuciem w ogóle.
        Zwierzęta nie mogą nic nam zapłacić, więc można również wysnuć wniosek, że kto
        nie chce im pomóc, może chciałby pomagać tylko "za coś w zamian".. Wniosek może
        być pochopny, ale może być też prawdziwy. Jakoś wszyscy moi znajomi którzy
        kochają zwierzęta, są też życzliwi wobec innych ludzi, więc jest coś na rzeczy...
      • Gość: ~hiena Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.192.109.111.psi.de 06.10.09, 13:05
        tak, bo my katolicy to uwielbiamy dreczyc zwierzeta. urzadzamy tez czarne msze,
        na ktorych podzynamy kotom gardla.

        puknij sie w glowe, pusta idiotko.
    • Gość: Katowiczanin64 Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.09, 20:05
      Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.radom.vectranet.pl
      Gość: miłosnik kotów 05.10.09, 16:35
      Re: Powinno się jak najszybciej uspic tego kota IP: *.radom.vectranet.pl
      Gość: wolska 05.10.09, 18:43
      Morbital zdecydowanie pomoże temu kotkowiIP: *.radom.vectranet.pl
      Gość: normalny 05.10.09, 18:42

      ciekawe 3 rozne "nicki" 3 te same IP, wiec albo mamy doczynienia z debilem
      albo z wysypem debili z Radomia...

      a kotkowi zycze powrotu do zdrowia ;)
    • nektarist Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć 05.10.09, 22:06
      Bardzo możliwe, że cierpi na pasożyty jelitowe. Ale specjaliści powinni umieć
      to zdiagnozować. Jest jeszcze możliwość zakażenia bardzo niebezpiecznym
      pasozytem atakujacym watrobę. Ala i tu to sprawa weterynarzy i ich
      umiejętności. Trzymam kciuki za tego kota.
    • piokuk Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć 05.10.09, 23:00
      Tysiące ludzi umiera w każdej sekundzie na świecie a wy się użalacie nad
      jakimś kotem. Ot, humanizm.
      • Gość: tropiciel_absurdów Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.09, 08:34
        Rozumiem twoje intencje ale z lekka przesadziłeś- załóżmy że
        umiera "tylko" 1000 osób na sekundę na świecie- ile umiera na
        godzinę?- 3 600 000 osób- ponad trzy miliony. A na dobę??- 86 400
        000- sporo całkiem- prawie 90 milionów. A rocznie?? 31 536 000 000
        osób- ponad 30 miliardów!!!!! Skąd weźmiesz tyle ludzi?? W takim
        tempie cała ludzkość wymarłaby w ok. 2 miesiące.
        • Gość: piokuk Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.tktelekom.pl 06.10.09, 10:32
          A ile kotów rodzi się w każdej sekundzie? Czy zdechnięcie tego jednego koto
          cokolwiek zmieni?
      • Gość: vcb Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 11:59
        tylko że ci ludzie są gó..no warci, w przeważającej większości. kot o to nie
        prosił, to wina człowieka, i człowiek powinien ją naprawić.
      • Gość: mike-mike Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.superkabel.de 07.10.09, 01:08
        Dzis nie uzalisz sie nad kotem, jutro nad starcem, a pojutrze nad dzieckiem. A
        tak z ciekawosci- ilu dzieciom i jak pomogles?
    • Gość: dds Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: 93.159.17.* 05.10.09, 23:21
      Gdyby każdy wychodził z założenia, że zwierzęta z poważniejszymi chorobami
      należy usypiać, to na wydziałach weterynarii oprócz szczepień i odrobaczeń np.
      kształcono by rzeźników. Nie piszę tutaj o nieuleczanych chorobach, ale o
      takiej wzmianki w powyższym artykule nie było. Proponuję wypowiadać się osobą
      o nieco bardziej "rozbudowanej" moralności...
      • marillion73 Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć 06.10.09, 00:49
        To niech sobie rodzinka zajmująca sie kotkiem buli za kota, bo ja
        swoje pieniądze wolę wydać na człowieka, który jest mi o wile
        bliższy niż jakiś kotek. Takich zwierząt w lesie szukaj i wszystkie
        lecz. To jest prawo natury zwierzęcej, zwierzeta mają swój świat
        rządzący się swoimi prawami, a ludzie swój. Tylko w naszym świecie
        więcej litości jest dla zwierząt niż dla ludzi, może dlatego ludzie
        sie do nich upodabniają
        • Gość: emka Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: 188.33.24.* 06.10.09, 08:19
          Posłuchaj pan, panie marilion. wydawaj sobie swoją kasę na co chcesz, i pozwól
          ze to samo zrobię ze swoją. idąc twoim tokiem myślenia, to za finansowanie
          leczenia tragedii rodzinnych powinny się wziąć właśnie rodziny, bo tam
          ludzie świadomi niszczą innych świadomych
          tutaj - ludzie którzy stworzyli zwierzaka niezdolnego do życia w naturze, a
          ponadto zniszczyli tą naturę, skrzywdzili zwierzę i ich cholernym obowiązkiem
          jest krzywdę wynagrodzić.
          a co do pomagania - jest dużo osób pomagających tym tak bardzo okrzyczanym
          dzieciom czy chorym, i dużo osób pomagających, aby te dzieci nie żyły potem w
          świecie wysypisk, gdzie tylko szczury i muchy będą zwierzątkami znanymi. i
          wszyscy są tak samo potrzebni.
        • echothecat Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć 06.10.09, 09:10
          To nie bul swoich pieniedzy ! Czlowieku nikt Ci nie kaze, nikt Ci kasy z konta
          nie sciaga. Siedzisz tu, nudzisz, bebloczesz bez sensu i argumentwow powtarzajac
          jedno oklepane zdanie zaslyszane pewnie na katechezie.
          Fakt, jest cos takiego jak prawo natury ale dotyczy ono wszystkich, nie tylko
          zwierzeta. Wiec gdybym myslala jak Ty i zauwazyla Twoje dziecko topiace sie w
          sadzawce nie moglabym mu pomoc bo przeciez "takie jest prawo natury", chlup i
          dzieciak mial pecha.
          • Gość: fn Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 12:03
            hehehe, czego tej urwie z całego serca życzę. własnie przez takie komentarze jak
            twój jestem obojętna na ludzkie nieszczęścia. człowiek jest świadomy i sam
            kształtuje swój los, a jak ma pecha to jest w stanie to pojąć.
            • Gość: uga-buga Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.chello.pl 06.10.09, 12:24
              Powiedz to mojej babci, ktora zmarla na raka i "swiadomie" go sobie
              uksztaltowala bydlaku.
              • Gość: xfn Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 12:35
                cóż, zdarza się bydlaku, nie znam twojej babci i nic o niej nie mogę powiedzieć,
                to, że zmarła nie jest naszą winą. ani winą tego kota. idź lepiej na cmentarz i
                pomódl się za jej duszę.
                uważasz, ze leczenie to głupota? a wiesz, ze medycyna idzie do przodu? że
                dzięki np. zwierzętom mamy cesarskie cięcie? pierwsze było na świni. potem być
                może na twej babci lub mamie. zwierzęta chorują na podobne choroby i ich
                leczenie ma spory sens. współczuję po stracie babci ale nie wyładowuj swych
                frustracji tutaj. skąd wiesz, czy twoja babcia nie wpłaciłaby na kota gdyby mogła?
              • malutka_kropka82 Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć 07.10.09, 11:00
                Cóż, takie prawo natury, prawda?
        • Gość: kotek Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.09, 12:34
          Zyczymy ci zwyrodnialcu wszystkiego co najgorsze i twojej rodzince
          tez, niech wam sie wiedzie jak najgorzej!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: kotek Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.09, 12:35
            Zyczenia te sa skierowane do tego polmnozga marillion czy jak mu tam
    • Gość: d Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.chello.pl 06.10.09, 00:32
      bez kitu znieczulice macie ludzie ;/
    • marillion73 Wy sie lepiej ludźmi zajmijcie! 06.10.09, 00:37
      Wielka afera bo kotek... Oczywiście szkoda kota, ale cóz, trzeba go
      uśpić, tak jak konia który złamał nogę. Ładowac pieniądze trzeba w
      ludzi, którzy wyglądają jeszcze gorzej niż ten "kotek". Ale
      dozyliśmy czasów, gdzie kotkowi kupuje się mięso, paszteciki,
      przękąski a niejeden człowiek chciałby polizać chociaż takie zarcie.
      We łbach się już poprzewracało, o zwierzeta sie lepiej dba niż o
      człowieka. Znam osobę co obgryza kości, je jakieś ochłapy, a psu
      daje mieso i to zawsze świerzutkie. Dokąd my zmierzamy?
      • Gość: ;) Re: Wy sie lepiej ludźmi zajmijcie! IP: *.cable.smsnet.pl 06.10.09, 00:53
        Jakie mięso?
        • marillion73 Re: Wy sie lepiej ludźmi zajmijcie! 06.10.09, 00:56
          Najlepsze, sam często takiego za często niejadam z żoną bo nie
          pieniędzy. A ludzie sami nie zjedzą, z innymi sie podzielą, ale....
          kotku czy pieskowi dadzą, a jak!
          • Gość: and Re: Wy sie lepiej ludźmi zajmijcie! IP: *.chello.pl 06.10.09, 02:06
            A jak plazma się sprawuje? Lubisz oglądać Animal Planet?
          • Gość: buziak wami -w zyciu :) IP: *.toya.net.pl 06.10.09, 02:13
            No jak nie jadacie,to widac nie zaslugujecie. W sumie to dobrze, moze szybciej
            zdechniecie :) Jak byscie byli jakas porzadna rodzina to inni by wam pomogli ale
            widac tak nie jest :)pozdrawiam
            • Gość: uga-buga Re: wami -w zyciu :) IP: *.chello.pl 06.10.09, 12:03
              Piekny przyklad kultury osobistej milosnikow zwierzatek, wegetarian i innych
              balwanow. Wyrazenie zdania innego od waszego konczy sie zawsze wiazanka i
              zyczeniem smierci. W dupach sie poprzewracalo w waszym europejskim dobrobycie.
            • Gość: bxn Re: wami -w zyciu :) IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 12:12
              Buziaku kochany, pozdrawiam!!!!
          • saikokila Koty są pożyteczne... 06.10.09, 05:30
            Koty sa pożyteczne, ludzie mniej. I tak jest ich zbyt wielu. A poza tym leczenie
            człowieka kosztuje dużo więcej niż leczenie kota, więc za te same pieniądze
            można uratować więcej kotów.
            • Gość: x Re: Koty są pożyteczne... IP: *.lanet.net.pl 06.10.09, 07:06
              Żal mi twojej zrytej psychy...
            • Gość: bv Re: Koty są pożyteczne... IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 12:14
              poza tym na leczenie ludzi idzie często ZA DUŻO z podatków ludzi takich jak ja,
              z podatków ludzi pracujących, czy chcą tego, czy nie. a skłądka na kotka jest
              dobrowolna, podkreslam. człowieka się poznaje po tym, jak traktuje on wierzęta
          • echothecat Re: Wy sie lepiej ludźmi zajmijcie! 06.10.09, 09:12
            Zrezygnuj z netu to bedzie na mieso :D:D
            • Gość: gjm Re: Wy sie lepiej ludźmi zajmijcie! IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 12:15
              albo niech swoją starą na obiad wrąbie, bredził coś o prawach natury i
              silniejszego.... nie, tak poważnie to szczurów sobie nałapcie. koty to chyba dla
              was konkurencja. stąd ta ślepa nienawiść
          • Gość: vbn Re: Wy sie lepiej ludźmi zajmijcie! IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 12:09
            do roboty nierobie!!!!!!
      • Gość: astra Re: Wy sie lepiej ludźmi zajmijcie! IP: *.171.18.98.static.crowley.pl 06.10.09, 07:50
        "trzeba go uśpić, tak jak konia który złamał nogę"
        Konia ktory zlamal noge wcale nie trzeba usypiac, po prstu nie bedzi ebral
        udzialu w wyscigach bo sie juz nie nadaje. Czy jesli sportowiec, biegacz zlamie
        noge tez mamy go usypiac tylko dlatego ze juz wiecej biegal nie bedzie? Przeciez
        to chore. Zwlaszcza ze ten Twoj przykladowy kon sam z siebie by nogi nie
        zlamal, zlamie ja przez czlowieka. Ten kot tez cierpi przez czlowieka...
        Jedyne z czym sie w Twojej wypowiedzi zgadzam to pytanie 'dokad my zmierzamy'.
        Roznica polega na tym, ze ja je stawiam czytajac takie posty jak Twoj.
      • Gość: ja1 Re: Wy sie lepiej ludźmi zajmijcie! IP: *.cable.smsnet.pl 06.10.09, 10:21
        wybacz ale na ludzi takich jak Ty i Ci wyżej nie wydałbym złamanego
        grosza, poza tym co was obchodzi na co ludzie wydają swoje prywatne
        pieniądze? Człowieczeństwo określa się też stosunkiem do zwierząt...
      • Gość: xfgn Re: Wy sie lepiej ludźmi zajmijcie! IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 12:08
        do słownika ortograficznego powinnaś zmierzać... "świerzutkie"... gdzie masz
        mózg? forsa podatników na marne poszła i edukacja w podstawówce w las poszła. i
        takie coś ośmiela się podnosić głos "dokąd my zmierzamy"?? żenada.. nie masz co
        żreć? twój zasmarkany problem. może jesteś za głupia i za leniwa. nie masz kasy?
        do roboty nierobie. ładować forsę w ludzi? a ładuje się, z naszych podatków! na
        upośledzone wielodzietne matki i ich 8 dzieci każde z innym? na ojców tych
        dzieci zdychających latami na marskość wątroby wywołanym przewlekłym
        alkoholizmem... zazdrościsz kotkowi, ze chcą go ratować? a zdechnij z tej
        zazdrości. żółcią się zalej
      • malutka_kropka82 Re: Wy sie lepiej ludźmi zajmijcie! 07.10.09, 11:04
        Pozwolisz, że jednak sama zadecyduję, w co będę ładować zarobione przez siebie
        pieniądze?
      • Gość: Rudy'a Re: Wy sie lepiej ludźmi zajmijcie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.09, 21:34
        każdy gdzieś zmierza i to gdzie zmierza zależy od niego
        bieda i głód - pojęcia nam nie obce
        chcesz płacić na człowieka - płać ! Twoja decyzja
        ale pozwól innnym płacić na kotka i nie skazuj go od razu na uśpienie
        człowieka też w takim wypadku uśpić,bo po co leczyć?
        ma raka? pewnie umrze? - uśpić,po co ma żyć?
        no po co?
        a jeśli chodzi o ludzi,którzy kochają bardziej zwierzęta od innych
        ludzi - widać jakis powód tego jest !
        bo wiele zwierząt jest o wiele lepszych od przeciętnego człowieka
        nie rzoumiesz tego? przykro ...
    • Gość: rycho Uspac po co sie meczy. IP: *.stk.vectranet.pl 06.10.09, 07:18
      Pomagajcie ludziom, a nie kotom. Ludzie wy jestescie nienormalni.
      Jak krzywda sie dzieje ludziom to spoko tak musi byc-znieczulica, a jak kotek czy piesek to jakies halo. Chory ten nasz narod.
      • Gość: emka Re: Uspac po co sie meczy. IP: 188.33.24.* 06.10.09, 08:22
        Rysiu, pomagaj ludziom, a mi zostaw pomaganie zwierzakom. I tak starczy to co
        odprowadzam dla ludzi w formie danin od pensji, a z czego nawet nie mam opcji
        skorzystać.
      • Gość: af Re: Uspac po co sie meczy. IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 13:34
        co to znaczy "uspać" masz na myśli "uśpić"? i ty chcesz ludzi pouczać....
      • Gość: gość Re: Uspac po co sie meczy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.09, 01:57
        Mówi się uśpić , a nie uspać, matołku... Najlepiej byłoby dla wielu ludzkich
        osobników też ich uśpic i po kłopocie...
    • edytap1 Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć 06.10.09, 08:03
      Ludzie a gdzie wasze współczucie, przecież to też istota żywa która
      miała ogromnego pecha do nas ludzi!
    • Gość: witex [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.09, 08:20
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Wolfenstein Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.sta.asta-net.com.pl 06.10.09, 08:53
      Oszaleliście, to jest taka rasa, kot jest zdrowy.
      • edna2 Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć 06.10.09, 09:35
        Rozumiem, że sami wegetarianie wypowiadają się nt. krzywdy kotka. A czym
        karmicie swoje koty? Czy przypadkiem nie innymi skrzywdzonymi (dużo bardziej)
        przez człowieka zwierzątkami? Największą krzywdą wyrządzoną przez człowieka temu
        kotu jest wyhodowanie tak okropnej rasy. Tym powinni zająć się obrońcy zwierząt.
        • echothecat Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć 06.10.09, 09:42
          Po pierwsze: karmy dla zwierzat w wiekszosci pochodza z odpadkow. A gdzie idzie
          reszta ? Do nas, prosze Pani, bo to my zremy mieso na potege, nie koty.
          Po drugie: czlowiek jest wszystkozerca, kot nie.
    • Gość: Prideee Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.09, 10:05
      Marillion jak się tak wszyscy ludźmi będą zajmować, to kto będzie
      zajmował się psami i kotami? One też potrzebują pomocy, nakładów
      finansowych, a przede wszystkim opieki i miłości. Co z tego, że to
      tylko kot? Dla wielu to aż kot. A jeśli chodzi o wypowiedzi
      pozostałych, to sami się uśpijcie. Usypia się zwierzęta i owszem,
      ale tylko te które nie rokują. To samo jest z ludźmi. Ale jeśli jest
      choćby cień szansy na poprawę a stworzenie ma wolę życia, to robi
      się wszystko. Ludzie jednak są bardziej beznadziejni, niż można
      sobie przypuszczać.
      • Gość: hal Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.10.09, 10:42
        Przelałem na konto kilkadziesiąt zł. Żałuję, że nie mogłem więcej.
        • Gość: ~~ Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.uml.lodz.pl 06.10.09, 11:30
          Też przelałam.
          A takiemu marilionowi i jemu podobnym na pohybel.
      • marillion73 Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć 06.10.09, 11:43
        Mam pająka w piwnicy bez nózki, ratujmy go! Zróbmy ściepke na
        operację. Piszę tu juz kilka postów i dalej nic nie rozumiecie.
        Człowiek jest najważniejszy i to jemu trzeba pomagać. A jak kochacie
        zwięrzeta (ja też co pewnie wszystkich zdziwi - bo jestem przeciwny
        zrzutce na kota, zamiast na dzieci) - to wystarczy, ze sami im nie
        będziecie robić krzywdy. Tylko wy jesteście wielece dobroduszni.
        Najpierw zwierze skopie, wygłodzi itd. a potem wielce ratuje i
        ogłasza o tym wszem i wobec, zeby wszyscy wiedzieli jaki to ja dobry
        jestem. Nie róbcie zwierzętom krzywdy i karajcie tych co się na nich
        znęcają, a ściepki róbcie dla człowieka, który przezywa prawdziwe
        życiowe tragedie o k tórej kotek nie jest nawet do konca świadomy bo
        nie myśli.
        • Gość: b Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 12:26
          to ty nie myślisz głupolku, co udowodniłeś poprzednimi postami:' byk na byku i
          gorzkie żale z powodu braku mięsa. mam gdzies twoje tragedie i tobie podobnych,
          aa dużo i tak na takich idzie z podatków.
        • Gość: halbina Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.stk.vectranet.pl 06.10.09, 16:38
          Z całym szacunkiem, ale Ty masz jednak poważny problem... chyba nei
          sugerujesz, że ci, którzy pomagają zwierzętom, najpierw się nad nimi
          znęcają?... widzisz, jest zupełnie inaczej! To źli ludzie znęcają się
          nad zwierzętami, a większość ludzi jest obojętna na los zwierząt...
          tylko garstka próbuje im pomagać, ratować te - jakże często! - ofiary
          ludzkiej głupoty, obojętności czy wręcz sadyzmu!
          A Twoje postulaty są piękne, tylk onieprzystają do rzeczywistości.
          I proszę Cię, nie wymuszaj na mnie, w jaki sposób i komu mam okazywać
          empatię i jak pomagać...

          Człowiek to brzmi dumnie? Contra spem spero!
      • Gość: gb Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 12:24
        oczywiście że tak, ty się marillion ciesz, że na razie nie mamy nic przeciwko,
        żeby ściągali nam tyle forsy z podatków na innych ludzi. dzięki nam masz zasiłek
        z MOPSu i czasami zjesz kaszankę
    • Gość: MM marilion - masz powaznie nasrane we lbie IP: *.ip.fastwebnet.it 06.10.09, 12:00
      nie bede sie nawet na ten temat rozpisywal, ale naprawde powinienes
      sie troche zastanowic nad tym co piszesz (nie potrafisz opanowac
      emocji, popadasz w sprzecznosci, cienkie argumenty, brak woli
      zrozumienia oponentow itp. itd. etc.).
      • Gość: uga-buga Re: marilion - masz powaznie nasrane we lbie IP: *.chello.pl 06.10.09, 12:15
        Cienkie argumenty? ROTFL wasze sa za to swiatle, zazwczaj w rodzaju "pie...sie
        tlumku", "zdychaj". Popatrz na swoich kolegow, ktos ku kulturalnie wyraza swoje
        odmienne zdanie, a wy go jedziecie (pewnie zaraz mi sie oberwie).
        Poprosze moze jakies argumenty na temat jednego madrego cyctatu, ze kot czuje
        dokladnie to samo co czyjas umierajaca babcia...tak sie sklada ze moja babcia
        zmarla przy mnie 2 dni temu bando sku...synow, mam rowniez kota i bardzo lubie
        zwierzeta, ale kot nie jest czlowiekiem!
        • Gość: fgb Re: marilion - masz powaznie nasrane we lbie IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 12:27
          srł pies twoją babcię mendo. skur.. synów w rodzinie szukaj
          • Gość: uga-buga Re: marilion - masz powaznie nasrane we lbie IP: *.chello.pl 06.10.09, 12:30
            Tego sie spodziewalem, zmienilem zdanie, was nie nalezy leczyc, was nalezy
            eksterminowac, zebyscie tego zepsutego genetypu nie przenosili.
            Koncze te idiotyczne wyzwiska, wy dalej sie w to bawcie pokazujac swoje
            milosierdzie. Tylko potwierdziliscie to co kazdy normalny czlowiek o was mysli,
            scierwo.
            • Gość: xn Re: marilion - masz powaznie nasrane we lbie IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 12:40
              sa,m zacząłeś wyjeżdżać i ubliżać wszystkim od skur.. synów. trzeba nie było.
              tyle, że ciebie to bardziej boli niż mnie, bo mi to lotto. nie wiesz, ze kij ma
              dwa końce? ścierwo to wiesz kto jest....
            • Gość: xm Re: marilion - masz powaznie nasrane we lbie IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.09, 12:48
              nie tylko twoja babcia zmarła na raka, jakbyśmy wszyscy zaczęli opowiadać o tym,
              kto komu zmarł na raka, to KAŻDY na forum znalazłby kogoś takiego. i to nie ma
              nic do rzeczy z leczeniem tego kota. wszelki brak logicznego związku. bo akurat
              zmarła twoja babcia to mamy nie pomagać kotu? czy tak? mnie też zmarła. tylko,
              ze moja babcia wychowała mnie na kogoś innego. na Człowieka. I wiem, ze byłaby
              dumna wiedząc, że jestem wrażliwa i myśląca.
        • Gość: hal Re: marilion - masz powaznie nasrane we lbie IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.10.09, 13:30
          A mój kot jest moją rodziną i co mi zrobisz? Mam ci zapłacić za
          twoją umierającą babkę? Mieszasz sprawy zupełnie niepotrzebnie.
        • Gość: halbina Re: marilion - masz powaznie nasrane we lbie IP: *.stk.vectranet.pl 06.10.09, 16:44
          bardzo współczuję straty!
          problem w tym może, że moja babcia (także mama!) nie żyje już ładnych
          parę lat i obecnie to zwierzaki są mi najbliższe... są ze mną i okazują
          mi oddanie, są mi bliskie i potrzebne, jak ja im! czy to komuś
          przeszkadza? proszę kochać swoją babcię i dać mi kochać mojego kota!
    • andorka Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć 06.10.09, 12:01
      Przerażające i żenujące są komentarze, które tutaj czytam
      (oczywiście oprócz tych pozytywnych). Niestety świadczą one o
      całkowitym braku empatii u ich autorów.
      Każdy pomaga tem gdzie chce i niech tak zostanie. Jakoś nigdy nie
      spotkałam się z krytyką pomagających w hospicjach czy domach
      dziecka. Robią to co chcą.
      Pomagający zwierzętom są za to bardzo często dyskryminowani.
      Najczęściej przez tych, którzy nie robią nic na rzecz tych
      okrzyczanych biednych dzieci. Sokro ktoś nie pomaga, to chociaż
      niech nie przeszkadza innym.

      Śledzę losy Fredzi na Forum Miau i wierzę, że po odpowiednim
      zdiagnozowaniu kotka zostanie wyleczona i trafi do odpowiedzialnego
      opiekuna.
      • Gość: kociamber Re: Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.215.196.106-internet.zabrze.debacom.pl 07.01.11, 15:32
        kochana nie denerwuj sie ,wiekszosc durnych komentarzy to po prostu prowokacja,w koncu to internet,a tak w tajemnicy powiem ci ,ze im więcej poznaje ludzi tym bardziej kocham koty :)
        pozdrawiam
    • Gość: kleks Idiotyzm IP: *.uni.lodz.pl 06.10.09, 13:12
      Zarówno ten tekat jak i cała sprawa to skrajny idiotyzm.
    • Gość: Fredzia Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.stk.vectranet.pl 06.10.09, 17:26
      [sonda=Czy Fredzia zasługuje na szansę?]
      [*]tak
      [*]nie
      [/sonda]

      [b]Dlaczego aż tak mnie nienawidzisz, Człowieku? Czy dlatego, że swoim
      wyglądem przypominam Ci, że w swoich próbach dorównania Stwórcy nie
      powiodło Ci się kolejny raz? Stworzyłeś moją rasę, by zaspokoić swą
      potrzebę otaczania się istotami jak najoryginalniejszymi.
      Dlaczego aż tak mnie nienawidzisz, Człowieku? Czy dlatego, że jestem od
      Ciebie całkowicie zależna, choć dawno, dawno temu oswajałeś mojego
      praprzodka, zafascynowany jego niezależnością? Nie potrafię żyć bez
      Twojej pomocy, jestem całkowicie uzależniony od Ciebie i Twojego
      widzimisię...
      Dlaczego aż tak mnie nienawidzisz, Człowieku? Czy dlatego, że jestem
      zaniedbana, chora i słabiutka? Przecież to Ty jesteś za to
      odpowiedzialny... jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś... na zawsze!
      [/b]
    • Gość: teesa Ten kot to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.09, 17:38
      Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił. Oczywiście - jeśli jest
      człowiekiem, a nie egocentryczną istotą usiłującą ciągle "wyrwać" jak
      najwięcej dla siebie.
      Człowiek ma obowiązek radzić sobie sam - oswojone przez człowieka zwierzę tej
      szansy nie ma. A miarą człowieczeństwa jednak ciągle jest stosunek do istot
      słabszych.
      Ciekawe czy ci, którzy odmawiają prawa do życia tej biednej, skrzywdzonej
      przez kolejnych nieodpowiedzialnych właścicieli kotce, dla siebie wymagaliby w
      potrzebie świadczeń wszelakich? A gdyby stan ich zdrowia okazał się rokujący
      mało nadziei - to co...??? ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka