Dodaj do ulubionych

Skończyły się pieniądze w WPKiW

IP: 62.233.241.* 12.01.04, 10:13
Ta sytuacja dopóty będzie fatalna, dopóki Park Wojewódzki będzie traktowany
jako podmiot gospodarczy mający przynosić finansowe zyski. Jest to bzdurne
podejście do sprawy.
Park wymaga utrzymania z publicznych pieniędzy okolicznych miast i budżetu
województwa. Proporcje świadczeń na park są do ustalenia. Nie może być tak,
jak napisano, że wszyscy kompetentni przedstawiciele władz samorządowych i
państwowych odwracają się do sprawy utrzymania WPKiW plecami.
Udają greka, a cały czas kombinują i szukają "cudownych recept
wolnorynkowych" jak "pomóc" Wojewódzkiemu Parkowi, aby pozbyć się kłopotu i
jeszcze natym zarobić. Znamy takich uzdrowicieli.
Dobrze, że okoliczni mieszkańcy i dziennikarze czuwają nad tym, co się z
parkiem dzieje. Główny problem - to ZOO! Zwierzęta muszą mieć opiekę, ciepło
i coś do jedzenia. Reszta to betka!
Nawet jeśli nie będzie forsy na park, to ON przetrwa. Ale pod warunkiem, że
odwalą się od niego wszyscy fałszywi opiekunowie i "transformatorzy".
Zarośnie trochę bardziej, stanie się dzikszy, może nawet bardziej malowniczy -
i przeżyje trudne czasy ustrojowej przemiany jak i samych transformatorów.
Nie chcecie dać pieniędzy na park - to odpieprzcie się do niego! Panowie,
decydenci. Bez Was nic mu się nie stanie. A do jego przetrwania nie trzeba
wcale takich dużych pieniędzy. Dziś prawdziwych gospodarzy już nie ma! Tylko
słoni żal...
Szkoda, że nie ma Ziętka, ten by Wam powiedział do słuchu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Cover Re: Skończyły się pieniądze w WPKiW IP: 195.245.222.* 12.01.04, 14:30
      Nastepnym razem dyrektor parku bedzie wybierał : nakarmić lwa zebrą ? bo skad
      wziąc kase na trawke dla zebry ?
      • Gość: post Re: Skończyły się pieniądze w WPKiW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.04, 15:36
        No! To jest pomysł.
        Zoo się samo wyżywi.
        • Gość: harc mistrz Re: Skończyły się pieniądze w WPKiW IP: 62.233.241.* 12.01.04, 15:45
          A może by tak, panowie, jak w "Quo vadis" karmić lwy chrześcijanami, emerytami
          i rencistami, albo bezrobotnymi pozbawionymi zasiłu?
          • Gość: Krzych Prezes Widera ma problem? IP: *.rutex.slask.pl 12.01.04, 17:40
            Ciekawe ile zarabia Pan Prezes Widera i czy na wypłaty dla niego też zabraknie
            pieniędzy? ;)

            Zapraszam Chorzowian i sympatyków miasta na Forum Internetowe:
            www.chorzow.dmkproject.pl/forum/index.php?act=idx

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka