Dodaj do ulubionych

OGLASZAM PROTEST DLA MIASTA WARSZAWY !..

IP: 69.156.224.* 30.03.04, 19:47
W dniu 03 kwietnia, 04. w sobote o godzinie 14:00 pod konsulatem
Rzeczpospolitej Polski w Toronto 2603 Lakeshore Blvd. W. odbedzie sie protest
Polonii przeciwko bestjalskim ograniczeniom, zmniejszenia mocy
nadajnika "Radia Maryja" dla Warszawy przez postkomunistow Kwasniewskiego i
Millera i Kaczynskiego.
______________________________________________________________________________

"Po raz kolejny postkomuniści i liberałowie przypuścili agresywny atak na
Radio Maryja. Po kłamliwych publikacjach w liberalnej prasie*, pod (...)
pretekstem zakłóceń w paśmie lotniczym, Urząd Regulacji Telekomunikacji i
Poczty dziesięciokrotnie zmniejszył moc nadajnika (...). - Nie można tego
nazwać inaczej jak odbieraniem głosu. Pokazujemy po prostu rzeczywistość
taką, jaka ona jest (...) - powiedział o. Tadeusz Rydzyk. Nie dające się
obronić argumenty URTiP-u wyraźnie wskazują na polityczne tło całej sprawy,
pokazujące twarz postkomunistów i liberałów, którzy za wszelką cenę będą
dążyli do zawłaszczenia świadomości Narodu Polskiego."

* Chodzi o naszą publikację "Rozgłośnia w niebie" z 24 marca. Napisaliśmy, że
sygnał Radia Maryja słychać na tzw. paśmie awaryjnym, przeznaczonym dla
pasażerskich samolotów nad Okęciem. Usterkę usunięto.

Lecz mocy nadajnika nie przywrocono.


Protesty nalezy kierowac na adres;

www.urtip.gov.pl/urtip/index.jsp
Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty - ul. Kasprzaka 18/20, 01-211
Warszawa
tel. (+48 22) 53 49 190, fax (+48 22) 53 49 162,
Prezes Urzędu Witold Graboś
e-mail: urtip@urtip.gov.pl



Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka