Dodaj do ulubionych

Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia ?

IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.11, 18:05
W najbliższą niedzielę, 7 stycznia 2011 roku, po raz nasty z rzędu zagra " Wielka Świąteczna Orkiestra Pomocy " pod dyrygenturą właściciela fundacji pana Jerzego OWSIAKA.
Od lat , również ja dofinansowywałem tę Fundację, widząc nieudolność służby zdrowia w zapewnieniu opieki zdrowotnej na europejskim poziomie np. najmłodszym naszym obywatelom, czyli w pierwszym rzędzie niemowlakom i dzieciakom. Cieszyłem się z rekordów w kolejnych latach zbiórki milionów złotych znając cel tej jakże szlachetnej akcji.
Dziś zadaję sobie i innym pytanie, czy Świąteczna Orkiestra Pomocy " winna dalej grać. Inaczej, dla kogo dziś ta "Orkiestra" gra ? W Katowicach pozostały dwa szpitale państwowe z których jeden jest przygotowany do prywatyzacji. W kraju państwowe szpitale zostały przekazane w prywatne ręce . Sprzęt medyczny , urządzenia i wysokiej klasy aparatura instalowana w tych sprywatyzowanych szpitalach z funduszy Wielkiej Orkiestry dostały sie również w prywatne ręce. Chcąc teraz korzystać z usług tych sprywatyzowanych szpitali, przychodni i punktów rehabilitacyjnych NFZ i szary obywatel ponosi pełne koszty szpitalnego leczenia . Kogo pan Owsiak jako właściciel Fundacji będzie teraz dobogacał, gdy brak jest państwowych szpitali , a za usługi obywatel musi płacić właścicielowi szpitala żywą gotówką ? Sądzę, że Wielka ŚWIĄTECZNA ORKIESTRA spełniła swe szlachetny cel udzielania pomocy biednym Polakom i powinna zaprzestać swej gry.
Wymagajmy, by Państwo, które pobiera nasze podatki plus składki zdrowotne, zapewniło podstawową opiekę lekarsko-szpitalną wszystkim polskim obywatelom w nowocześnie wyposażonych szpitalach do czego jest zobowiązane KONSTYTUCJĄ.
Czuwajmy, bo licho nie śpi i przestańmy wreszcie być państwem ŻEBRAKÓW, bo gdzie człowiek nie spojrzy tam fundacje takie czy inne wołają o MAMONĘ na rzecz biednych, zaś sami właściciele fundacji lokują forsę w zagranicznych bankach, budują wille, baseny i pola golfowe na dalekiej Florydzie.
KONIEC z zabawą w WIELKĄ Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspierającą prywatnych właścicieli szpitali.
CEL przestał być celem....
Obserwuj wątek
    • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.11, 18:37
      ...oczywiście mowa o niedzieli 09.01.2011. Prze.
    • Gość: Greg Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: 83.143.101.* 06.01.11, 19:08
      Oczywiście , że warta wsparcia. Drugiego Owsiaka nie ma nigdzie na świecie, a jego Orkiestra to jedna z niewielu organizacji, która wydaje zebrane środki na obiecywane cele. Efekty widać - wystrczy wejśc na oddział jednego z wielu szpitali i spojrzeć na oklejone orkiestrowymi serduszkami urządzenia.

      Wczoraj w TV, Owsiak mówił, że Orkiestra dostarcza 80% sprzętu a państwo 20%, proporcje powinny być odwrotne! Ale dla niektórych polityków wazniejsze są komisje śledcze i pomniki ofiar katastrof lotniczych niż ratowanie życia noworodków.

      Powiem tak, niech sobie fagasy z PiSu PO i innych lewaków wsadzą w d.upę pieniądze i budują kolejny pomnik TU154 na dachu parlamentu, ja i tak wrzucę zawartośc całego portfela do puszki, a całą zawartośc konta przeleję na aukcje złotego serduszka.
      • Gość: Podatnik Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.11, 19:58
        Nigdzie na Świecie nie legalizuje się też posyłania dzieci i młodzieży na ulicę na żebractwo z puszkami na pieniądze. Też mi sposób na wychowanie !!!!! Znam dobrze kulisy WOŚP . Pamiętam ministra zdrowia, który na Orkiestrę dał resortowych 20 tys. zł. Dlaczego na Orkiestrę a nie dla szpitala.? Pieniędzy na służbę zdrowia brakuje bo utrzymujemy dwie dublujące sie instytucje Ministerstwo Zdrowia i Narodowy Fundusz. Policzcie gmachy, etaty, samochody, telefony, komputery ect. Wszystko to sprawia , że jąkający,miotający się w studio Owsiak stał się w tym postawionym na głowie kraju idolem. Powtarzam znam kulisy Orkiestry , ani grosza dla niej . Płacimy spore podatki , gdyby nie korupcja, marnowanie i rozkradanie pieniędzy nie trzeba by było wysyłać nasze dzieci na ulicę na żebry!!!!!
        • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.11, 20:37
          " Podatniku " . W tej POlitycznej rzeczywistości również tak twierdzę. Dość żebractwa w POlsce . Konstytucyjnym obowiązkiem państwa jest zapewnić należyte warunki zdrowotne każdemu obywatelowi i to nie drogą ulicznego żebrania i teraz już na prywatne szpitale i przychodnie, które i tak utrzymuje NFZ z naszych podatków , a my dokładamy resztę z naszych nędznych dochodów.

        • Gość: harc mistrz =----> Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: 95.215.21.* 06.01.11, 21:31
          ...cia???

          Zawsze dawałem jakieś drobne datki do puszek WOŚP w zamian za przyklejone do odzieży samoprzylepne "czerwone serduszko". Ci bardzo młodzi ludzie - niemal dzieci, krążący w kilkuosobowych grupkach po ulicach polskich miast - wzbudzali sporą sympatię wśród przechodniów i nie sposób było odmówić wrzucenia im pieniędzy do skarbonek na leczenie chorych dzieci.
          Cel zawsze był szlachetny, choć towarzysząca temu, taka krzykliwa i bardzo natrętna medialnie propagandowa forma owej "zbiórki"... budziła pewne wątpliwości. [???]

          PO akcji "agenta Tomka z CBA" i babskiej wylewności posłanki PO p. Sawickiej, radośnie i z kwiatami inkasującej łapówkarskie 50 tys. zł oraz "proroczo" zapowiadającej już przed laty... "platformerskie" PO reformy w służbie zdrowia, polegające na komercjalizacji oraz prywatyzacji szpitali publicznych w Polsce - czyli tzw. "kręcenie lodów" z majątkiem tych-że placówek zdrowia - MÓJ OPTYMIZM I ALTRUIZM DLA W.O.Ś.P. z m a l a ł bardzo.

          Tym bardziej PO tym, gdy okazało się, że głównym elektoratem Platformy Obywatelskiej w wyborach, byli... "wykształceni, młodzi ludzie z wielkich miast", niewątpliwie - biorąc pod uwagę te kilkanaście już lat hałaśliwego orkiestrowania i muzykowania oraz medialnego i środowiskowego indoktrynowania - "wychowankowie Jurka Owsiaka, Kuby Wojewódzkiego".

          Charytatywność - dobre serce - naiwność - ideologia - idole - i... P O L I T Y K A .
          (hkp)
          ...
          CZUWAJCIE, SZLACHETNI, DOBRZY I OFIARNI LUDZIE!!!
          Warto sobie TO przypomnieć...:
          www.youtube.com/watch?v=7Z6MKZkHF8s&feature=related

          • Gość: Olo Re: Czolem pisieta kochane IP: *.dip.t-dialin.net 06.01.11, 22:33
            teraz cza kwakac na Owsiaka......Zyta i 10 miliardow biercie na dzioby
            • Gość: gil Re: Czolem pisieta kochane IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.11, 23:00
              Nie droga OLO. Nie kwakać PO Twojemu, ale trzeżwo myśleć i nie POzwalać się ciągle dymać.
              Pamiętaj, że Twoja waloryzacja w marcu, o ile będzie to współczynnik 2,46, czyli przy 1000 zł dochodu dostaniesz ok. 17 złotych. A zobacz droga OLO , ile POdniośli ci ceny na żywność nie mówiąc o cenach na F-16, których hangary gaszono dziś w Krzesinach po podpaleniu chyba z okazji świeta trzech króli obchodzonych w bazie USA.
              Ale gdzie to do ciebie dotrze, prawda ?
              Dobranocka i do łóżka.....
            • Gość: :P Re: Czolem pisieta kochane IP: *.centertel.pl 06.01.11, 23:01
              A co to jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy? :P
          • Gość: dziobaka Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.11, 17:06
            HKP pisze
            >Zawsze dawałam jakieś drobne datki do puszek WOŚP w zamian za przyklejone do odzieży >samoprzylepne "czerwone serduszko".
            >Ci bardzo młodzi ludzie - niemal dzieci,
            > krążące w kilkuosobowych grupkach po ulicach polskich miast - wzbudzały
            > sympatię wśród przechodniów i nie sposób było odmówić wrzucenia im pieniędzy
            > do skarbonek na leczenie chorych dzieci.

            I niech TAK pozostanie!!!!!!!!!!!!!!!!

            Brakuje tylko aby młodzież zwątpiła w swój cel działania i zaczęła podejrzewać starych ,że wykorzystuje ich do swoich ciemnych interesów.
            Zwątpią w swoje harcerskie mundurki, wykpią nauczycieli i swoje dobre intencje obrócą przeciw sobie i reszcie świata.
            O to Wam chodzi wielcy budowniczy sprawiedliwości lokalnej???
            Dopóki grosz do grosza składa się chociaż na jedno urządzenie ratujące komukolwiek życie
            dopóki to życie ma kto ratować to chwała TYM ,
            którzy kręcą tę wspaniałą sprawę sensu działania młodych ,
            którym starsi pokazują ,że sprawa jest słuszna i dają co łaska.

            Dobre zwraca się w dwójnasób masz to jak w banku u p.B
            a ci co przy tym mają coś dla siebie tzw sens życia i działania i sposób na życie
            przed nimi czapka z głowy.

            Ktoś tu się obsłuchał radyja ?
            www.youtube.com/watch?v=o19vwd2L69g&feature=related
    • Gość: pieron Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.adsl.inetia.pl 06.01.11, 23:13
      Ja, je warto polecynia!
      • Gość: Podatnik Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.11, 23:35
        Dziękuję Gilowi i innym poważnym internautom za podjęcie tematu. Innym proponuję poważne przemyślenia na temat hucby Owsiaka. Przed kilkoma laty burmistrz Jarosławia nie zgodził się na jego akcję w swoim mieście. Może niektórzy pamiętają jak Owsiak go lżył korzystając z dostępu do medium. Rozmawiałem z tą ofiarą Owsiaka. Jego sekretarka wiedząc że jestem dziennikarzem nie chciała mnie połączyć z burmistrzem. Zrobiła to jak powiedziałem , że dzwonię z gratulacjami za postawę. Znam koszta dnia Orkiestry w telewizji. Centrala i wszystkie ośrodki zarabiają w tym dniu krocie. Darmowe występy artystów są fikcją, Owsiak przemieszcza się już tylko samolotami, koszta łączeń z wozami transmisyjnymi pustoszą telewizyjne budżety. Doprawdy bez tej medialnej hucby oj będzie sie działo można by zakupić dużo więcej bardzo potrzebnej aparatury i innego sprzętu medycznego oczywiście bez naklejek z serduszkami. Ale głupi Polak i tak będzie wierzył w Orkiestrę Owsiaka jak w mannę z nieba.
        • Gość: hihi Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dip.t-dialin.net 07.01.11, 11:27
          Jedno mie zawsze dziwi u wos prawdziwych Polokow....co abo fto sie" wybije,wyrozni,odniesie sukces" trzeba powoli ale skutecznie zniszczyc,obciepac blotem,opluc,obrzydzic,skopac(Owsiak,Wajda,Holland, Milosz,Szymborska,Kutz,Bohemot)
          Zawisc mocie pewno w genach,pra?
          • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.11, 13:15
            Hihi. Co mamy to mamy. Mamy trzeżwe myślenie i zdrowy rozsądek, czego wy " nasi zachodni przyjaciele" nigdy nie mieliście i mieć nie będziecie. W waszych genach POzostało: "Ein Volk, ein Fueher". I tu wam gra dęta orkiestra....Uważam, że Owsiak zrobił swoje. Trza Mu podziękować i niech się pławi tym co zdobył, a jest tego co nie co....
            Teraz prywatne szpitale i przychodnie niech utrzymuje i wyposaża ten , co je przekształcił, czyli partia " wilczych oczu ".
            Chcielita kapitalizmu to mata ..... hihi.
            Czuwaj, bo licho nie śpi, a jak samemu nie dorośnieś to zawsze będą cię mieli za małego Kazia i będą grali twoimi uczuciami na wyłącznie prywatną korzyść.
            • Gość: dziobaka Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.11, 17:18
              www.youtube.com/watch?v=0UCwd8_t7Xo
              • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.11, 19:21
                Dziobaku. Co chcesz nam tym filmem pokazać, że pan Owsiak za dwasiedemset ma przepity głos. ? Watpię, czy ma tyle ???
                PS. Gdzie Orkiestra wstawi zakupiony za twoje i innych pieniążki sprzęt medyczny. Przecież nawet na naszym 1000-leciu sprzedana przez prez. Uszoka Przychodnia świadczy już podobno wszystkie tylko usługi ODPŁATNIE. Przecież, całe życie pobierano nam haracz na służbę zdrowia i nadal PObiera.
                Niech Owsiak zmieni profil działalności i zastąpi premiera Tuska, aby w kraju zaoanowała i zgoda społeczna i dobrobyt, czego w wydaniu PO-lityków sekty wilczych oczu nigdy się już nie doczekamy. Jedyna nadzieja w ludziach typu Owsiaka, choć nie chwalmy dnia przed zachodem słońca... Prawda Dziubku ?
                • Gość: dziubdziób Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.11, 20:21
                  Nie mieszaj uczuć wyższych jakim niewątpliwie jest ofiarność serc na rzecz braci mniejszych i słabszych
                  z
                  polityką wilczych czy psich rządów , które zmieniają się jak wytarte w kroku gacie na nowsze
                  nie zawsze leżące na niewymiarowym zadku.

                  www.youtube.com/watch?v=lo87RPkAQT0
                • Gość: Hann-a Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.centertel.pl 07.01.11, 20:22
                  Masz gilu rację.A ja dodam jeszcze,ze panu owsiakowi wraz z rodziną nieźle się żyje za pieniądze Fundacji. Proponuję niedowiarkom, sprawdźcie sobie sprawozdania finansowe Fundacji.Oczywiście zaraz ślązacy napiszą ,że gorole sa zawistni, a może tylko nie lubią być oszukiwani i nabijani w butelkę ?.
                  • Gość: Byno Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dip.t-dialin.net 07.01.11, 20:52
                    podszywej sie pisowski zlodzieju pod wszystkich to umicie najlepi w tyj sekcie
                    Hann-a przyzno racja gillowi,buhahahaha
                    • Gość: dziubdziób Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.11, 21:09
                      Gość portalu: Byno napisał(a):

                      > podszywej sie pisowski zlodzieju pod wszystkich to umicie najlepi w tyj sekcie


                      co Byno znowu wykoncypowauo z tym podszywejym
                      my tu sam nie krawce ni malyrze i każdy wie swoje bez podszywki
                      podejrzanie podejrzliwy jesteś jakbyś pracował w abwerze u kapitana Klosa

                      www.youtube.com/watch?v=q2QisFLAZxo&feature=related
                      > podszywej sie pisowski zlodzieju pod wszystkich to umicie najlepi w tyj sekcie[/i]

                      wszędzie widzisz złodziei ???

                      • Gość: Byno Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dip.t-dialin.net 07.01.11, 21:13
                        stare numery pisowskich cyngli kradnoc nicki,za 300 zl
                        • Gość: Hann-a Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.centertel.pl 08.01.11, 09:04
                          Nie pisz tak brzydko o słońcu Kostuchny.
                          • Gość: respirator Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.c201.msk.pl 08.01.11, 10:01
                            Już wkrótce, wszystkie placówki medyczne będą własnością ludzi majętnych. "Przewidziała" to niejaka p.Sawicka (ta od kręcenia lodów). Ciekawe, czy wyposażenie zakupione ze zbiórek WOŚP prywatni właściciele placówek medycznych dostaną w prezencie jako dodatek do przejmowanych szpitali? A jeśli władze się pośpieszą, to wyposażenie z tegorocznej zbiórki trafi już do prywatnych szpitali. Koszty amortyzacji tego sprzętu opłaci NFZ z naszych składek i dzięki temu w II połowie roku zabraknie środków na procedury podstawowe. No chyba, że specjalistyczny sprzęt złożą w magazynach szpitalnych.
    • Gość: kicha Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.01.11, 11:13
      Myślisz że jakiś prywaciak weźmie specjalności które są naprawdę kosztowne ? Jedyne prywatne kliniki o których słyszałem to ginekolo-położnicze, ewentualnie okulistyczne, z oczywistych względów. Co do reszty, to jeśli sami sobie nie pomożemy, to czeka nas i dzieci nędza i umieranie na ulicy. Można i tak, oczywiście.
      • Gość: respirator Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.c201.msk.pl 08.01.11, 11:22
        kicha napisał(a): > Myślisz że jakiś prywaciak weźmie specjalności które są naprawdę kosztowne ? Prywaciak weźmie cały szpital a co w nim później zostawi to jego sprawa. A jeśli będzie miał ochotę to w zbędnych budynkach urządzi hotel albo burdel.
    • Gość: roana Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.adsl.inetia.pl 08.01.11, 13:08
      Na początku Pan Owsiak aktorsko się jąkał.
      A teraz od kilku lat dziwnie mu przeszło. Czyżby nawet już mu się tego nie chciało? Niewiarygodna persona i tyle.
    • bartoszcze Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar 08.01.11, 15:08
      Oczywiście, że należy młodzież oderwać od tak nieprzyzwoitego celu jak pomoc bliźnim i zagonić do Jedynie Słusznej Idei Zbierania Pieniędzy Na Pomnik Męczeństwa Lecha Kaczyńskiego.

      A mówiąc poważnie - Owsiak otwarcie mówi, że z pieniędzy Orkiestry kupuje się sprzęt, o który później szpitale nie dbają tak jak należy (bo nie mają pieniędzy), więc po 10 latach od poprzedniej zbiórki na nefrologię, trzeba już inwestować w nowy sprzęt.
      Oczywiście można też liczyć na znachorów, wtedy WOŚP przestaje być potrzebna. Rozwiąże to szybko problem składek emerytalnych i wysokości nakładów na służbę zdrowia, a zaoszczędzone środki PiS będzie mógł przeznaczyć na CBA i Jedynie Słuszną Ideę jak wyżej.
      • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 08.01.11, 17:14
        Nie rozumiem, co taki barszcz w .upie ma tyle do zarzucania pisakom. Co takiego złego temu nawiedzonemu PO-litycznie sekciarzowi " wilczych oczu " pisowcy zrobili. Chyba kradł coś tam i go w końcu dopadli, albo mieli dopaść tylko nie zdążyli. Przecież PiS to ta sama opcja prawicowa co PO. Tylko, że nie zajmowali się hazardem i byli na tyle głupi, że nie mają kont za granicami POlski, ani pól golfowych. Nawet nie mają kont bankowych, nie mają prawa jazdy samochdem, nie mają nawet swych ludzi w radach nadzorczych przedsiębiorstw naftowych, węgla i czego tam jeszcze . Nie mają sobiesiakowych wyciągów narciarskich na ukradzionych państwowych działkach , ni boisk " Orlików, ni pól golfowych na Florydzie. Nie decydują o prywatyzacji szpitali za łapówkę jak posłanka Platformy Obywatelskiej pani małżonka Sawicka.
        Bartoszcze pisze o odrywaniu dzieci od szlachetnego celu zbiórki pieniędzy. Jaki szlachetny cel ? Nabijanie kapitału prywaciarzom, którzy i tak już ludzi okradli PObierając często nie należne im łapówki za miejsca w szpitalu . Szlachetny cel zbiórki ulicznej nie wiadomo dla kogo i po co, to w/g Bartoszcza przygotowania do kapitalistycznego bytu dzieci , czyli uczenia ŻEBRACTWA ?
        Barto., a CBA w wydaniu PiS bardzo byłby przydatny, choćby dla tępienia trolli w twoim gatunku. Tak więc Barto. zastanów się nad sobą, bo licho nie śpi, a nuż cię kiedyś dopadnie i oblecze w kaftan do skutku...... psychicznego ozdrowienia. Czego Tobie drogi "Przyprzielu" z serca na Nowy Rok zyczę.
        • bartoszcze Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar 08.01.11, 18:22
          > Barto., a CBA w wydaniu PiS bardzo byłby przydatny, choćby dla tępienia trolli
          > w twoim gatunku.

          Ależ, Gilusiu, nawet gdybyśmy zapomnieli co jest złego w rządach PiS, to tacy jak Ty zawsze sami z siebie przypomną. Dzięki:)))
          • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 08.01.11, 21:55
            Schwartz, weis, rot. Te kolory grają ci w główce, a nie zło grożące Polakom, pod rządami sekty " wilczych oczu ". POkaże to już rok 2011.
            Mnie z twoimi pisowcami łączy tyle ile komisję hazardową pod wodzą POsła Sekuły prawda o Rychu, Miro, Zbychu ,Grzesiu i innych typach spod ciemnej gwiazdy. Ale mniejsza z tym.
            Jutro gra WOŚP . Pytam raz jeszcze , komu i po co ? Słyszałem wypowiedzi ordynatorów szpitali, którzy mówili, że sprzęt zakupiony przez Owsiaka zalega piwnice -magazyny szpitalne jako nie przydatny z wielu względów. I oczywiście ulega czasowemu zmęczeniu i utrataą cech przydatności. Prywaciarze, właściciele szpitali zmieniają charakter usług w celu osiągania duzych zysków, a wysokiej klasy sprzęt na leczenie kataru jest psu na bude potrzebny. ITD, ITP....
            Ale mam kilka słów przy tej okazji do ciebie , zwolennika szwartc, weis, rot, czym się POpisujesz. Otóż z tym drogim sprzętem Owsiaka, składanym jako "nieprzydatny" do magazynów szpitalnych, jest podobnie jak z podarunkami, które twoi ziomkowie wywozili do polskich Niemców jako upominek odwiedzinowy. Ludzie odmawiali sobie żarcia , zadłużali się w bankach biorąc pożyczki na wysokie odsetki, no i co.... Niemcy składali te upominki do swych piwnic, nie mając zadnego szacunkudla drogiegi i zbędnego podarunku.
            W rządach PiS nie było więcej zła, niż w innych rządach, a mimo tego wielu prawych ludzi uśmiercono na amen.
            Pozdro. i pamiętaj, jutro gra dla Ciebie orkiestra Owsiaka na w WPWiK im. Jerzego Ziętka w Chorzowie, a wcześniej w Zabrzu w podziemiu kopalni.
            PS. Owsiak wyżebra ok 45 mln. PLN. Sama obsługa "orkiestry" kosztuje podobno TVP 2, bagatelka, ok. 28 mln. złotych. Inne koszty to dalsze, niewyobrażalne kwoty. Czy FUNDACJA Owsiaka warta tych pieniędzy ??
            • Gość: naPOhybel Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dynamic.chello.pl 08.01.11, 23:32
              Gil wszystkowiedzący napisał:
              Jutro gra WOŚP . Pytam raz jeszcze , komu i po co ? Słyszałem wypowiedzi ordynatorów szpitali, którzy mówili, że sprzęt zakupiony przez Owsiaka zalega piwnice -magazyny szpitalne jako nie przydatny z wielu względów. I oczywiście ulega czasowemu zmęczeniu i utrataą cech przydatności. Prywaciarze, właściciele szpitali zmieniają charakter usług w celu osiągania duzych zysków, a wysokiej klasy sprzęt na leczenie kataru jest psu na bude potrzebny. ITD, ITP....

              Jeżeli twoi ordynatorzy donoszą ci , że mają sprzęt zalegający magazyny szpitalne to cóż dobrego o nich powiedzieć?
              Fakt , że zalega ów sprzęt a został zakupiony na ich zamówienie .
              To co - nie widziały gały co biorą????
              Miej pretensje do NFZ i napisz im gdzie i co zalega , w mordę im daj a nie tutaj siej niepokój
              i najlepszą akcję humanitarną dewaluuj .
              Co jest w szpitalach , jak brakuje wszystkiego od strzykawek począwszy, defibrylatorów, nerek
              sztucznych,tomografów
              nie mówiąc o inkubatorach,aparaturze do prześwietlania i o tym , aby zdiagnozować wiozą chorego w laciach i kocu przez całe miasto karetką do drugiego szpitala aby mu zrobić tomografię albo tp.
              O to opluj swoją minister zdrowia i cały NFZ razem z twoimi znajomymi ordynatorami co im zalega we piwnicy.
              Akcja Orkiestry Owsiaka to wspaniała sprawa to dar dobrych , szczerych, niezawistnych ludzi na dodatkowy zakup wyposażenia biednej i nieudolnej polskiej lecznicy bez udziału NFZ i całej jego doopiastej administracji, która nie wie gdzie co leży i przekłada te papiery bo jej się komputer zawiesił i chodzi i chodzi i koorwa nic nie zrobione!!!

              Nie chcesz to nie daj, trzymaj , ściskaj zabierz ze sobą ale nie wmawiaj drugim , że wszędzie złe czyha i złem zło pogania i każdy inaczej myślący od ciebie to frajer.

              Mam komfort psychiczny , że coś po drodze zrobiłam z serca a nie z przymusu
              i to jest to co tam pisze gość 'może jednak'
              Postarajcie się pozostawić świat choć trochę lepszym niż go zastaliście. by
              Baden-Powell
        • Gość: Hann-a Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: 178.56.47.* 08.01.11, 20:35
          Gilu. CBA śpi i nie rusz Pisowców bo gdyby było inaczej to dawno zajęłaby się korupcją w Katowicach.
    • Gość: nabis Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dynamic.chello.pl 08.01.11, 19:04
      Zaiste!
      nic tak uczuć w sercach nie rozpala,
      jako kiedy się serce od serca oddala.
      Czas jest to wiatr, on tylko małą świecę zdmuchnie
      wielki pożar od wiatru tym mocniej wybuchnie.
      A.Mickiewicz

    • Gość: może jednak Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.01.11, 20:10
      Postarajcie się pozostawić świat choć trochę lepszym niż go zastaliście.

      Baden-Powell
      • Gość: możesz Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 08.01.11, 21:16
        Śmiejcie się, ile tylko możecie: to dobrze robi.
        Baden-Powell

        www.youtube.com/watch?v=AswzIwszM_g
        • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.11, 00:00
          Baden-Powel. Ta fraza pokazana w filmiku o miłych małpkach tłumaczy Twoje PO-glądy.
          Śnij zdrowo, to dobrze robi.....Jutro zagrasz przecież za złotówkę z Orkiestrą na FUNDACJĘ pana Jurka Owsiaka.
          • Gość: możeszmnie Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.11, 00:26
            www.youtube.com/watch?v=TziJ6MFWd_4&feature=related
            • Gość: Hann-a Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.centertel.pl 09.01.11, 00:54
              wpłaty od fundatorów n cele fundacji wyniosły łącznie 2.000,00 zł/ oczywiście po denominacji/ także fundatorzy z owsiakiem na czele nie wysilili się.
              na płace z umów o pracę, zlecenia i o dzieło i inne świadczenia dla pracowników w 2009r. ok. 1.500.000,00 zł.Resztę sobie zobaczcie w sprawozdaniu finansowym.
    • Gość: Agila Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.11, 08:52


      Postarajcie się pozostawić świat choć trochę lepszym niż go zastaliście

      • Gość: Hann-a Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.centertel.pl 09.01.11, 09:44
        I nie burzcie tego co zbudowali wasi rodzice.
        • Gość: upucupu Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.11, 10:08

          Stańmy bracia wraz

          Ilu jest tu nas

          Zróbmy przyjacielskie koło

          I zanućmy pieśń wesołą

          Póki mamy czas, póki mamy czas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


          www.youtube.com/watch?v=2AyY_-kagWI&feature=related
          • Gość: Hann-a Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.centertel.pl 09.01.11, 11:41
            Jest to pralnia brudnych pieniędzy.Na stronie internetowej fundacji podano, ze owsiak pełni funkcję prezesa zarządu społecznie. Co jest zwykłym kłamstwem.
            • Gość: nurek jurek Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.11, 12:45
              Hann-a
              to wyślij mu maila ,że fulo i daj mu piątkę
              zarozki bydziesz coolowa a nie gilowa ani rydzolowa
              ale oszukowa po fsze czasy ament
              www.youtube.com/watch?v=24IdZXwODRk
              • Gość: podatnik Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.11, 17:26
                Polecam informację zamieszczoną w Rzeczpospolitej" Pod Wawelem nie grają charytatywnie"
                Samo przygotowanie koncertu kosztuje tam 200tys. o honorariach dla Maleńczuka ani słowa.
                • Gość: Olo Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dip.t-dialin.net 09.01.11, 18:15
                  90 % popiera Owsiaka,wynika z najnowszego sondazu czyli zas strzal w pletwa pisieta
                  • Gość: gil Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.11, 21:13
                    Świat nie jest taki zły, niech nam tylko zakwitną kasztany.....
                    Czuwajcie, bo lich nie śpi , a 90 % POparcia dla Owsiaka to ostrzeżenie PO-lityczne dla Prezesa Donalda Tuska . Do jesiennych wyborów drodzy Orkiestranci. Może wtedy rządzącym POlitykom WOŚP zagra marsz POgrzebowy ?
                    Tymczasem wspólnie liczmy kasę. Bilans musi wyjść przynajmniej na zero. Oby....
                    • Gość: Ewa Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.11, 22:23
                      Brawo Gil. Trzeba mieć trochę oleju w głowie aby właściwie oceniać rzeczy. Tak twierdzę mimo , że nic z PiS-em mnie nie łączy
                      • Gość: nie.pis Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.183.131.83.dsl.dynamic.eranet.pl 09.01.11, 23:02
                        gilek jest totalnym forumowym głupkiem !
                        Zły ,zawistny i typowo-pisowo-plugawy...
                        Zalożę się ,że NIGDY na ŻADNĄ akcję charytatywną
                        nie przeznaczył ani złotówki !! I taki ma czelność pluć na Jerzego
                        Owsiaka ,patałach jeden!
                        Gówno w życiu gilek dobrego zrobiłeś więc zamknij parszywą
                        mordę i nie obrażaj bylejaczku porządnych ludzi którym się CHCE
                        zrobić coś dobrego ! Z WOŚP możemy być dumni ,a za takie
                        głupawe wpisy gilka ,harcka powinniśmy się wstydzić ,bo to źli ludzie są !
                        Fuj!
                        • Gość: gil Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.11, 14:19
                          Nie-Pisie.
                          Rozumiem, że celne i życiowo uzasadnione wpisy na Forum denerwują sługusów sekty PO-LITYKÓW " wilczych oczu". Nawet nie POtrafią logicznie myśleć, a co dopiero wyciągać trafne wnioski z realnej rzeczywistości. Owsiak, moim zdaniem zrobił bardzo dużo dla wielu dzieciaków i ogólnie mówiąc ludzi zastępując powinność Państwa . Dziś jednak zbiera pieniążki dla prywatnych szpitali i przychodni, gdzie Ty PeOw-cu będziesz musiał za każdą usługę bulić z własnej kieszeni. Przecież płacimy na służbę zdrowia niebagatelne i rosnące rok w rok kwoty z naszych marnych dochodów. Fundacja Owsiaka już, niestety , nie RATUJE , tylko BAWI. Koszt obsługi " Orkiestry" przez TVP2 to 28 mln. złotych. Gdzie inne koszty licznych zabaw i pokazów ogni sztucznych w POlsce ? Darmo pracują tylko nasze dzieciaki, kosztem zdrowia i czasu na naukę, których ogłupiając nierealnymi ideałami ratowania chorych niemowląt, wysyła się na akcę żebraczą dla przeróżnych typków i tak już bogatych po pachy.
                          Tym co dają, CHWŁA. Ich wola i kieszeń. Ale gdzie Państwo, które zamyka szpitale i przychodnie ? Gdzie Państwo zwalniające lekarzy specjalistów z Przychodni ? Gdzie Państwo likwidujące dofinansowania do 95% lekarstw niezbędnych pacjentom i likwidujące gabinety specjalistyczne ? Gdzie Państwo mające konstytucyjny obowiązek zapewnienia bezpłatnej, pełnej, realnej opieki zdrowotnej swym Obywatelom ?
                          Takich pytań można , szczególnie w czasach rządów POlityków PO mnożyc w nieskończoność..Prawda " niepisie " ?
                          A teraz kilka słów do Ciebie. Nie jesteś wyjątkiem w stylu komunikowania się na Forum. Takie odzywki mają jednak jedynie " niepisowcy " , czyli ludzie PO, sekty " wilczych oczu ".
                          FUJ !!! jak słusznie piszesz. Ale taka zapewne Twoja natura na codzień. Brzydko....
                          Powiem ci jeszcze coś o sobie na Twój zarzut, że nigdy nie uczestniczyłem w żadnej akcji charytatywnej. Otóż, jesteś w błędzie, bo.....dziennie wystawiam biednym ludziom, którzy dzięki POlityce partii rządzącej są bez pracy i mieszkania i dziennie są zmuszani do biegania do śmietników aby przetrwać PO=wskie rządy, śniadaniowe porcje żywności. To raz. Dwa w każdą niedzielę i nakazane święta dzielę się drobną kwotą z żebrzącymi pod kościołem ludżmi.
                          Wtedy wiem , że moja pomoc dochodzi do człowieka, a nie do wyrosłych jak grzyby po deszczu tysięcznych bogacacych się kosztem " ufnych" ...FUNDACJI. Czas by POLKSA rosła w siłę, i przestała być państwem żebraków. I tego życzę wszystkim na NOWY ROK.
                          Czuwaj, bo licho nie śpi, a wybory coraz bliżej......
                          • Gość: niepis Re: gilek IP: *.183.131.83.dsl.dynamic.eranet.pl 10.01.11, 16:50
                            sługusie chorego umysłowo kaczyńskiego!
                            Jesteś biednym małym człowieczkiem . Obrzydliwym.
                            Sprzęt z WOŚP trafia do publicznych szpitali i ratuje ŻYCIE
                            i ZDROWIE ofermo.Taki jak ty zawsze będzie się w
                            nawet najbardziej szlachetnej akcji doszukiwać czegoś złego ,
                            bo wiesz co ? Sam jesteś zły i nieuczciwy ,dlatego wszędzie węszysz ZŁO !
                            Nie mierz wszystkich swoją miarą ,w większości ludzie mają w sercu dobro,nie tak jak ty .
                            Koszty obsługi ? Przecież to jest machina ,fundacja ,która pracuje cały rok !
                            Imprezy dla ludzi ,sztuczne ognie to wspaniałe podsumowanie akcji! Mnóstwo
                            pieniędzy wleciało do puszek ,a artyści występowali za darmo ! Ale koszty np.
                            prądu i in trzeba zapłacić ! Urwałeś się gilek chyba z choinki ,zajrzyj biedaku do
                            sprawozdań z lat ubiegłych -wszystko jasno i przejrzyście-i nie pleć bzdur !!
                            Darmo pracują dzieciaki ??! To sa wolnotariusze ,pracują bo chcą ,bo chcą
                            coś w życiu zrobić dobrego ! Uczą się być dobrym i wrażliwym - U ciebie
                            w domu dzieci tego nie mają !
                            W "wystawianie" śniadań przez ciebie ubogim NIE WIERZĘ ,ani we wspomaganie
                            żebrzących pod kościołem też nie ! Jestem zbyt dobrym psychologiem.

                            Natomiast mogę uwierzyć ,że wspomagasz jakąś złotówką twoje ukochane
                            radyjomaryjo!
                            Faktycznie ,licho nie śpi ,na takie lichogile UWAGA !!!
                            • Gość: gil Re: gilek IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.11, 17:15
                              Już w zeszłym roku próbowałem Cie wyprostować. Niestety. Czym ziareńko w młodści nasiąkło tym na starość trąca.
                              NIEpis bo gupis...
                              Rozumniejszego NOWEGO ROKU.
                              PS. A zejdż z Kaczyńskich, bo w końcu się POślizgniesz. Uśmierconych zostaw w spokoju, choć satysfakcja z uśmiercenia Prezydenta RP i 95 osób z POkładu TU154 MILITARY zostaje Twoją wyłączną własnością, której nie zazdroszczę.... Czuj duch......
                              POlityczna sekta " wilczych oczu " i w Twoim wydaniu, ma dość problemów sama z sobą, co doskonale czujesz. Może " Orkiestra" zagra POnownie na jesień, ale marsza PO-grzebowego.
                              Czego mamy tylko POdskakiwać, jak Owsiak , gdy grają skoczne melodie ?
                              • Gość: niepis Re: gilek IP: *.183.131.83.dsl.dynamic.eranet.pl 10.01.11, 19:40
                                gilek ,znów dowodzisz swej małości :(
                                My tu o WOŚP a ty biedaku znowu o uśmierconych przez braci kaczyńskich :(
                                "uśmierceni " przez spóźnialstwo ,zarozumialstwo,i kacze ego :(
                                Przyjdzie czas ,to i oficjalnie nawet takie niespełna rozumu jednostki jak ty
                                będą musiały fakty przyjąć do swych ptasich móżdżków !
                                Złelichogilo nie śpi ...
                                • Gość: gil gilek w odpowiedzi do nawiedzonego " niepisa ". IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.11, 23:30
                                  Niepisie. Piszesz: "przyjdzie czas...." tak jest przyjdzie czas i gdy PRAWDA o uśmierceniu 96 Pielgrzymów z Prezydentem RP prof. Lechem Kaczyńskim na Katynski Cmentarz zostanie ujawniona, a tak stać sie musi, wtedy " niepisie " Ty i Twoja sekta " wilczych oczu " pójdzie w niebyt POlityczny i moralny.
                                  Marsza POgrzebowego zagra Wam już inna orkiestra, niz Orkiestra Owsiaka. Pan Owsiak zachował się dziś u red. Lisa jak zdrowo myslacy , prawy człowiek i z pełnym szacunkiem mówił o usmierconych osobach z TU154 Military pod lasem smoleńskim.
                                  TY, biedaku " niepisie" nie masz zadnego szacunku dla rodzin osób uśmierconych w Smoleńsku. Dlaczego ci wspaniali ludzie musieli zginąć zostawiajac w wielkim żalu najbliższych i miliony Polaków. Wiadomo, "że w POlityce nie ma sentymentu", ale tak mówił generalissmus -baćko Stalin do którego się celnie upodabniasz, ale czy nienawiść POlityków musi siegac az PO cudze życie ?
                                  Widzisz " niepisie" miało być w tym wątku o WOŚP, a Ty swoim wstrętnym charakterem pełnym nienawiści do prawdziwych Polaków w tym Braci Kaczyńskich, wprowadziłeś temat wstrętnej nienawiści do polskiej opozycji tylko dlatego, że boisz się jak inni złodzieje i zdrajcy ręki sprawiedliwości wyrazicielem ktorej była PiS.
                                  Czuwaj, bo licho nie śpi, a orkiestra już ćwiczy marsza pogrzebowego na jesień b.r. Obyś wcześniej całkiem nie zbzikował i dotrwał do wyborów parlamentarnych
                                  • Gość: niepis Re: gilek jest pomyłką natury :( IP: *.183.131.125.dsl.dynamic.eranet.pl 11.01.11, 09:57
                                    chory umysłowo sługus kaczora i rydzyka ,monotematyczny i odporny
                                    na wiedzę i fakty :( Nic niewarty mały człowieczek. Amen.
                                    • Gość: gil Re: gilek jest pomyłką natury :( IP: *.dynamic.chello.pl 11.01.11, 16:40
                                      " niepisie' . Odpowiem krótko. Z PiS em mam tyle wspólnego co z twoją PO-lityczną sektą "wilczych oczu ". To PO pierwsze. PO drugie. Po stronie uśmierconego Lecha i żywego jeszcze , dzięki Bogu, Jarosława Kaczyńskiego staje dlatego, że tak każe mi moje etyczne odczucie człowieczeństwa. POniał ?
                                      Zawsze staje i będę stawał po stronie POkrzywdzonych....... POniał.
                                      Czuwaj, bo licho nie śpi, a "niepisów" trzeba się obawiać , jak diabeł obawia się święconej wody.
                                      • Gość: niepis Re: gilek jest pomyłką natury :( IP: *.183.131.125.dsl.dynamic.eranet.pl 11.01.11, 18:09
                                        gilek jak czytam co piszesz odbija mi sie czkawką :(
                                        ty jak zdarta płyta -wilcze oczy-PO-Uśmiercony -PO-jarosława staje :) /chyba jarosławowi staje ,jak już ,choć wątpię :) /-PO -PO-PO.
                                        Czkawka.
                      • Gość: hwwd Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.11, 23:03
                        Podajcie sobie nogę na znak jednomyślności narodowej!!!
                        Można na was polegać tak w obronie dorfowiska jak w kontrze owsiska padnijcie na zdrowe kolana i błagajcie swego pana bo nie znacie dnia ani godziny jak zabierzecie darczyńcom
                        zakupione maszyny ratujące szlachetne ich zdrowie
                        h w w d
                        • Gość: harc mistrz =----> Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: 95.215.21.* 10.01.11, 13:42
                          A jednak...
                          Wychodząc w piękny i słoneczny niedzielny poranek na spacer z pieskami, zaraz pod osiedlowym blokiem natknąłem się na dwóch sympatycznych młodzieńców kwestujących z puszkami WOŚP.
                          Moje ciężkie, z trudem zarobione monety... poszły do obydwu skarbonek WOŚP w zamian za przyklejone na moim sercu "samoprzylepne czerwone serduszko".

                          Zauważyłem, że prawie wszyscy zaczepiani przez nich, idący rano do kościoła przechodnie... zawsze coś im wrzucali do tych puszek. Po powrocie do domu, z bólem stwierdziłem, że niedawno przyklejone do mojej odzieży "serduszko WOŚP"... odkleiło mi się i... zgubiło.
                          Dlatego przy następnym poobiednim spacerze z pieskami... poszły do puszek WOŚP następne moje ciężkie drobniaki. To kolejne serduszko przezornie zachowałem... w kieszeni.
                          _______________________________________________

                          REFLEKSJA: optymizmem napawa entuzjazm młodych ludzi i szczodrobliwość Polaków.
                          Obawy budzi "dziki neo-liberalizm" PO i prywatyzacja oraz komercjalizacja placówek służby zdrowia. Tzw. "kręcenie lodów" z majątkiem publicznych szpitali... [???]
                          (HKP)
                          ...
                          CZUWAĆ I SIĘ... PO'CZUWAĆ!!!
                          www.youtube.com/watch?v=If0EGdcAoK0&feature=fvsr
                          • Gość: po możecie Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.11, 21:54
                            Nawet wstyd byłoby przejść obojętnie obok tych młodych, przejętych swoją misją charytatywną.
                            Ich w szkole uczą jako i nas uczyli miłości ojczyzny .
                            Ich ze szkoły,akademii..itp wysłano z puszkami zbierać na rzecz chorych dzieci,na rzecz potrzebujących szpitali.
                            To dla Nich honorowa sprawa.
                            Ile razy przyszło Im zwiewać przed partyzantką zza miedzy , która zapędzała się bezczelnie
                            by porwać puszkę to oni wiedzą najlepiej.
                            To nie takie proste iść pomiędzy ludzi nie zawsze uśmiechniętych bo biednych czasem do bólu.

                            Niekoniecznie młodzi muszą wiedzieć ,że mamy to co mamy czyli biedę i złe zarządzanie.
                            Ich kwesta miała dla Nich wartości wyższe tzw.niepoliczalne .
                            p.s
                            Najbardziej bulwersuje mnie fakt ,że wrogów tego pospolitego ruszenia młodych najwięcej pośród forumowiczów 'Gazety Niezależnej' czyli TAM gdzie mają siebie za patriotów oczywistych .
                            To tak jak na wojnie
                            jedni szli w bój a drudzy taki h.. siedzieli we piwnicy


                            tak bawili się darczyńcy wczoraj





    • Gość: Lalunia i Ryl Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: 212.59.228.* 10.01.11, 15:05
      Wreszcie bedzie nowoczesny , nowiusieńki sprzęt do prywatyzwanjia, przez ....UPADŁOŚĆ.
      • Gość: Toranaga Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.makler.local / 10.128.247.* 10.01.11, 15:51
        Kochanieńki, nie orgazmuj się , my o tym DAWNO wiemy i nikomu nie POwiey.Wszystko idzie.... jak POkoleji.
        • Gość: Ewa Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.11, 18:29
          Polecam artykuł o 26 letniej młodej kobiecie umierającej na raka, bo nie przysługują jej lekarstwa. NFZ po wystąpieniu przerzutów przestaje finansować leczenie. Chora złoży skargę w Strasburgu na państwo które skazuje ją na śmierć w tak młodym wieku. Wielka Orkiestra Swiątecznej Pomocy stroi innstrumenty aby zagrać marsza żałobnego.
          • Gość: chochoł Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.11, 19:22

            Nie rozumiem skąd pretensje niektórych do WOŚP , że stroi instrumenty????


            to tak jak by w uniesieniu....

            W równe nogi wskoczyć w studnie
            Niech się stopi,
            niech się spali byle ładnie grajcy grali,
            byle grali na wesele.

            Jak się ta muzyka miele,
            jak na żarnach, hula, dzwończy,

            niech za huka, stuka, puka,pląsa,
            bije, przybasuje,

            szumiejąca, niech się snuje,
            a niech w dźwiękach się nie kończy
            choć by usnąć w tańcowaniu
            przy mieleniu, przy hukaniu,

            w kołysaniu, w zapomnieniu, kołysaniu

            światy czarów - czar za światem! -

            jak się bawić to się bawić

            Granie miłe, spanie miłe,
            życie było zbyt zawiłe,
            miło snami uciec z życia,
            sen, muzyka, granie, bajka -
            zakupiłbym sobie grajka -
            spać, bo życie zbyt zawiłe,
            trza by mieć ogromną siłę,
            siłę jakąś tytaniczną,
            żeby być czymś na tej wadze,
            gdzie się wszystko niańczy w bladze

            to już tak po uszy sięga,
            Los: fatyga, czas: mitręga.
            Spać, muzyka, granie, bajka,
            zakupiłbym sobie grajka,
            to mi się do duszy nada...

            www.youtube.com/watch?v=CIoplgmzJSE&feature=related

            • Gość: Lalunia i Ryl Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: 212.59.228.* 10.01.11, 21:41
              Chochoł, a co trzeba zrobić, gdy do rzeczonej studni wpadnie....teściowa ; wiesz ty borku czy nie wiesz?
              • Gość: chochoł Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.11, 21:52

                www.youtube.com/watch?v=B-t7CqvBM2A
                • Gość: Lalunia i Ryl Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: 212.59.228.* 10.01.11, 22:05
                  Te filmik to widać , ze Tobie, eklektyku, skoro samodzielnie nic sensownego w ripośćie nie potrafisz.... !
                  A gdy Ty lub teściowa wpadniecie do studni, to trzeba nową kopać, bo nawet wodę zatrujecie. I tyle.
                  • Gość: chochoł Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.11, 22:16
                    P m w d c
                    • Gość: Lalunia i Ryl Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: 212.59.228.* 10.01.11, 22:29
                      WPTHU_ROW_TRANSSGÓR -Potworki Rybnik....ujawnił się , bo idać na P m w d c biały kitel, bez rękawów ! Buchchchahahhaa...jeppp...jeb!
                      • Gość: chochochocho ch.. Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.11, 22:39
                        paralaralalernie jepp
                        www.youtube.com/watch?v=c45pM8qEUzs&feature=channel
                        • Gość: AnihilatorKretynów Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: 46.112.177.* 10.01.11, 23:01
                          Jeżeli dobrem odpłacasz za zło, to czym za dobro się odwdzięczysz, poza projekcją twojego chorego świata, .... nieboży chochole ?
                          • Gość: Lalunia i Ryl Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: 212.59.228.* 10.01.11, 23:13
                            Kasiarzu kretynów, ty nie zadawaj trudnych, skomplikowanych pytań chochołowi....bo gościowi od tego myślenia paliwa zabraknie na hajcowanie w makówie;...przecież nie każda trawka równo się pali w kadzidełkach..... . A może ta słoma na kołku już się schajcowała od tego jarzenia ?
                            • Gość: hcwd Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.11, 23:18
                              w dowód wdzięczności nie odezwę się do ciebie Rylu chociaż nie wiem czamu ale cie polubiłam
                              baja bongo
                              żadnych filmów więcej i silencium for ever
                              • Gość: Lalunia i Ryl. Re: Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta poparcia IP: 212.59.228.* 10.01.11, 23:23
                                Kobieta kochana zawsze odnosi ...sukces. Sprawdzone ,z autopsji. Miłych snów.
    • Gość: AnihilatorKretynów Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: 46.112.227.* 10.01.11, 23:40
      gil zapytał ....<nie masz zadnego szacunku dla rodzin osób uśmierconych w Smoleńsku. Dlaczego ci wspaniali ludzie musieli zginąć zostawiajac w wielkim żalu najbliższych i miliony Polaków. Wiadomo, "że w POlityce nie ma sentymentu", ale tak mówił generalissmus -baćko Stalin do którego się celnie..>.**************************************************
      Dlatego zginęli, bo kazano im lądować, a kazał jeden taki ...generaslismuss_baćko pokładowy!
      A treść rozmów satelitarnych zna nawet ....Łukaszenka, co będzie ujawnione jesienią.
      • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.11, 23:59
        Gratuluję znajomości z Łukaszeńko. POpatrz, POpatrz, a POlscy prokuratorzy tych satelitarnych rozmów nie znają.
        Wieża kazała im lądować, bo lasek brzózkowy był już w ich zasięgu. Jesteś genialny "Anih...", czy jak ci tam i bliski PRAWDY.
        " Do miłego "........./ 7 sekund przed tragedią /
        • Gość: Lalunia i Ryl Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: 212.59.228.* 11.01.11, 00:12
          Tacy ja ty, gilu+generalismussie baćkowy.... kazali im lądować i w Gruzji , i pod Smoleńskiem bez widoczności drogi , na ślepo !
          A treść rozmowy będzie znana, jesienią.
          • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 11.01.11, 00:22
            lalowaty rylu. Twierdzisz, że w Gruzji tez była próba uśmiercenia Prezydenta RP prof. Lecha Kaczyńskiego ???.
            Do miłego...do jesieni, ale wcześniej będzie jeszcze 10 kwietnia. Orkiestra niestety już grała i jak zawsze zimą....
            Czuwaj, bo licho nie śpi, a wybory tuż, tuż.......
            • Gość: niepis Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.183.131.125.dsl.dynamic.eranet.pl 11.01.11, 10:12
              gilek jest opętany szatanem rydzykiem i kaczorem jarkiem.
              Dodatkowo Bozia poskąpiła mu rozumu i zapewniła dożywotnie
              pustogłowie .Biedakowi należy współczuć ,bo fałdy mózgowe
              ma już dokładnie przeprasowane na gładziutko :))
              Ma uśmiercony /gilek lubi to słowo ../ mózg za życia jeszcze :)
              Boże ! co za kretyn z tego gilka !! Myślałem ,że to niemożliwe być
              takim głupkiem a jednak potrafić znaleźć litery na klawiaturze.. ;)
              • Gość: niepis Re: A po.. IP: *.183.131.125.dsl.dynamic.eranet.pl 11.01.11, 10:25
                A po finale WOŚP rydzyk znowu ma rzadką kupę ,bo przecież
                tyle zmarnowanych milionów ! ! A mogły zapełnić konto
                rydzykowe na prywatne uciechy i super luksusowe wozy !
                No nie gilek ? też cię to boli ? wierny czytelniku naszego dziennika,
                "naszego "czyli kaczo-rydzykowego :))
                Najgłupszej ""gazety"" ,która jako jedyna z dzienników nie przyłączyła się
                do akcji Owsiaka.No tak gdyby zbiórkę organizował Organizator Szemrany
                rydzyk ,jego gęba byłaby na każdej stronie tego szmatławca :)





                • Gość: Hann-a Re: A po.. IP: *.centertel.pl 11.01.11, 10:54
                  A owsiak robi inaczej
              • Gość: hohoł Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 11.01.11, 11:05
                Kochany niepisu
                Jeżeli nie jesteś trollem to pozwól nam żyć tak jak każdy może najlepiej i tak jak w tej piosence Okudżawy ...daj każdemu z nas to czego mu najbardziej brak..
                Katastrofa samolotu to nie jest taka bagatelna sprawa , aby zapomnieć o niej tak jak to wielu chciałoby.
                Każdy z nas o tym pamięta i niepokoi się na swój sposób np Gil na swój Ty na swój
                co nie znaczy , że Gil jest wiarygodniejszy od Ciebie.
                Daj mu się wyszczebiotać i nie obrażaj mądrego skądinąd człowieka.
                Nie chcesz o tym pamiętać ani czytać to omijaj posty 'gil' i miej święty niezakłócony prywatny
                spokój.
                Można sobie dworować , ale pewne granice smaku trzeba zachować w imię dobrej atmosfery forum.

                Bądź sędzią sprawiedliwym ,doktorem sumienia ,3maj się i chroń przyrodę w realu także.

                www.youtube.com/watch?v=cdgq3hhkylA
                • Gość: niepis Re: hohoł IP: *.183.131.125.dsl.dynamic.eranet.pl 11.01.11, 12:26
                  O katastrofie samolotu nie da sie zapomnieć , jeszcze długo media na to nie pozwolą
                  Nigdy nie twierdziłem ,że jest to sprawa bagatelna ,ale dla gilka nie ma tematu
                  do którego nie wciśnie "uśmierconych" i "poległych" ,cóż gilek nie zna znaczenia słów..
                  Wybacz ,ale o mądrości gilka mam odmienne zdanie.
                  Mam omijać posty gilka..No ,cóż długo tu nie zaglądałem ,bo degrengolada
                  umysłowa gilka mnie zniesmacza ,ale to co pisze o Owsiaku i WOŚP nie pozwala mi
                  pozostac milczacym ,choć wiem ,że do gilka i tak nic nie dotrze ,bo on jest betonowy.
                  Granice smaku ? gilek już dawno je przekroczył ,klepie jak pacierz jedno i to samo ,do wątku o kwiatkach pewnie też by dorzucił "uśmierconych ".
                • Gość: harc mistrz & HKP Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: 95.215.21.* 11.01.11, 13:03
                  CIA.

                  Więc jednak... ta Tragedia Smoleńska i śmierć tylu osób z patriotycznej elity Narodu, 96 na pokładzie rozbitego o ziemię Tupolewa, będzie wracać stale - jak wyrzut sumienia... NIE - DLA ZAPOMNIENIA!
                  Nawet przy okazji takiego ogólnopolskiego (ba, częściowo... wręcz światowego!) święta szlachetności, miłości i dobroczynności - jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

                  Niechaj sobie gra dalej, inna nieco PO'LITYCZNA ORKIESTRA - tak, jak na luksusowym, niezniszczalnym i niezatapialnym transatlantyku "Titanicu"... DO SAMEGO KOŃCA!!!
                  A może nawet o 1 dzień dłużej!?... ;-)))))
                  (HKP)
                  ...
                  - PANIE OBER, EIS'BERGOWEGO LODU ODŁAMEK... DO SZAMPANA, PROSZĘ!!!
                  www.youtube.com/watch?v=LlXATMxuX4Y&feature=fvw
                  ...i PO'leciały do góry tylko bąbelki.
    • Gość: AnihilatorKretynów Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: 46.113.194.* 11.01.11, 11:20
      gil ma dość sił , aby urzeczywistnić to, o czym marzy i jest przekonany. On się....uśmierci męczeńsko na wybranej brzózce, jak latający...inaczej. I nic na to nie poradzimy, małe główki, mała zawartość, niewielka strata.
      • Gość: niepis Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.183.131.125.dsl.dynamic.eranet.pl 11.01.11, 12:27
        celne !
        • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 11.01.11, 16:25
          Już jutro dowiemy się o czym MAK zechce nas POlaków i srzyjających nam Rosjan POinformować. Po proteście Premiera Tuska MAK-owcy dostali chyba kopa i może być ciekawie. Sadzę jednak, że przytulanka Putina z Tuskiem zaklepała sedno sprawy uśmiercenia w lasku smoleńskim 96 pasażerów z Prezydentem RP prof. Lechem Kaczyńskim w drodze na Katyński Cmentarz.
          Rozumiem, że wielu ludzi oczekuje ostatecznego wyjaśnienia niebagatelnej przecież tragedii przeprowadzonej w imię czyjeś POlitycznych interesów.
          Do jutra drodzy Forumowicze. Może wreszcie tysiąc zagadek w sprawie, znajdzie swój finał.
          PS. "Niepisów", moim skromnym , osobistym zdaniem, należy nie brać na POważnie. Tacy ludzie nie są w stanie odczuwać tego , co normalni ludzie przeżywają po tak ogromnej , narodowej tragedii.
          Gdyby taki " niepis " wysłuchał słowa pani Merta w programie poniedziałkowym TVP2 red. Tomasza Lisa to , gdyby był normalnym człowiekiem , zamilkłby w oczernianiu Panów Kaczyńskich i innych ofiar tragedii. Jednak ludzie PO-litycznej sekty " wilczych oczu" mają nienawiść w genach i oczach. Współczuję rodzinie i bliskim tych "niepisowych" typów, bezwzględnych, bez ludzkich uczuć. Bardzo to brzydkie i smutne.
          PS. Fundacja pana Owsiaka , Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy liczy pieniążki od dobrych ludzi dla biednych , chorych dzieciaków. Oby było ich jak najwięcej i oby dotarły tylko do potrzebujących. Tu chciałbym podziękować panu Owsiakowi , który również wypowiadał się u red. Lisa w chwilę po rozmowie red. Lisa z wdowami ofiar smoleńskiej tragedii. Potrafił pan Owsiak, mimo przecież osobistego sukcesu , jakim jest " 19 lecie Orkiestry, w stonowany, poważny sposób współczuć rodzinom tej niespotykanej tragedii i nie brylował, choć mógł...
          Czuwajmy, bo licho nie śpi. Do miłego......jutra.

          • Gość: Byno Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dip.t-dialin.net 11.01.11, 16:52
            jedna uwaga:nie jest profesorem
            • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 11.01.11, 17:29
              Był za życia....nie tylko profesorem , ale nawet i Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej i to z woli większości Polaków.
              • Gość: niepis Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.183.131.125.dsl.dynamic.eranet.pl 11.01.11, 18:20
                Z woli ciemnego ludu ,bez dostępu do mediów ,bez wykształcenia i zamieszkujących
                zapadłe wiochy ,które już poszły po rozum do głowy i popędziły kaczora nawet z
                Lublina :) Każdy w końcu przejrzy na oczy ,co nie dotyczy się niestety gilka :(
                • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 11.01.11, 18:42
                  "n-jebisie". Obrażasz 2/3 polskiego społeczeństwa. POhamuj, proszę !!
                  • Gość: niepis Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.183.131.125.dsl.dynamic.eranet.pl 11.01.11, 19:11
                    2/3 ?? gilku- hohołku- zastępujący uśmierconego muchokota :)
                    Polacy zmądrzeli i takie cóś jak jaruś z rydzykiem już się do
                    władzy nie dorwą :) I chwała ,bo inaczej pogrzebaliby ten kraj razem z nieszczęsnym
                    lechem ,najgorszym prezydentem w historii świata ,i obłąkanym jarkiem -nieszczęściem .
                    • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 11.01.11, 19:49
                      Ty , niereformowalny " n-jebisie " myślisz macicą, a nie rozumem, którego na szczęście Bozia ci nie dała. Jak można tak nienawidzieć Prezydenta RP, którego nawet zapewne w realu nawet nie miałaś okazji widzieć.
                      Do czego ogłupianie medialne TVN -u i hazardowe gry PO=lityków sekcji " wilczych oczu" nie mogą zwykłego ludzia doprowadzić ?
                      3-maj się jako, do miłego.....
                      • Gość: niepis Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.152.146.100.dsl.dynamic.eranet.pl 11.01.11, 20:26
                        jakie gilek nienawidzieć ?? Oceniam fakty ,że to był najgorszy
                        prezydent Polski ,wystawiający nasz kraj na ciagłe pośmiewisko podczas swojego "panowania".
                        na szczęście czas kaczyńskich przeminął i tyle hohole gilowy :)
              • Gość: Byno Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dip.t-dialin.net 11.01.11, 18:21
                Nie byl, nie klam,nie tworz mitow, w szkole na belfrow zwyklo sie mawiac profesor...takim byl
          • Gość: niepis Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.183.131.125.dsl.dynamic.eranet.pl 11.01.11, 18:16
            gilek jestes niewiarygodny i niekonsekwentny -raz obrażasz Owszaka ,a raz
            przyklaskujesz Fundacji.. Demencja starcza ,czy co ?
            • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 11.01.11, 20:15
              OWSZAK, jak go " niepisie" przez "szacunek PO-wski" nazywasz, jest ok i zawsze był. Bawi i utrzymuje słuzbę zdrowia na jako takim POziomie. Ale za co płacimy porzez wszystkie lata pracy i dalej składki na służbę zdrowia, jak pan Owsiak musi dzieci wysyłać na ulicy żebrać ? Chyba nie PO to , by hazardziści POlitycznej opcji " wilczych oczu " zamykali nam szpitale i przychodnie i rozkradali majątek m.in. "Orkiestry" mający słuzyć polskiemu społeczeństwu. Likwidują lekarzy-specjalistów zamykając chorym do nich dostępu . Przecież państwo konstytucyjnie jest zobowiążane do zapewnienia wszystkim pełnej, koniecznej obsługi zdrowotnej. Tymczasem POlitycy rządzący krajem czynią wszystko, by osiągnąć zamierziony cel, dobre czasy II RP, czyli .... ale tylko 18 milionów POlaków. Stąd sytuacje jak ŁÓDŻ, pavulon i brak miejsc w szpitalach to chleb POwszedni.
              Demencji starczej przy rządach Twojej opcji PO=litycznej raczej się nie doczekam. Tobie jednak życzę długiego zdrowia przy pełnej odpłatności wszystkich świadczeń zdrowotnych, ku czemu zmierza PO.
              Czuwaj, bo licho nie śpi, a wybory coraz bliżej.....

              • Gość: niepis Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.152.146.100.dsl.dynamic.eranet.pl 11.01.11, 20:31
                i hohołek- gilek dalej to samo ,miele i miele az się niedobrze robi :(
                Napisz znowu pod nowym nickiem hymny pochwalne pod swoim
                adresem ,pośmiejemy się znów ;)
    • Gość: AnihilatorKretynów Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: 46.112.43.* 11.01.11, 21:07
      Ciekawe, że gilek nadal jara trawkę smoleńska.Ależ męczennik, zaimpregnowany....
      • Gość: niepis Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.152.146.100.dsl.dynamic.eranet.pl 11.01.11, 21:24
        no tak ,gilek po tej smoleńskiej trawce wierzy juz nie w Boga ,a w redemp.dr.tudzież podobno
        księdza rydzyka .Nawet jarosław po tej trawce jakis taki inny -wyższy ,szczuplejszy ,już
        nie plujący się i otoczenia ,mówiący -"przyjdź tu dziadu " zamiast "spieprzaj" :))).
        Gilek nie bądź świnia podaj trochę tego cudownego ziela Anihilatorowi i mojej
        skromnej osobie :)
        • Gość: harc mistrz =----> Co tu się, kurna, dzieje?! Niepis znowu szaleje!!! IP: 95.215.21.* 11.01.11, 22:26
          B.k. (bez komentarza)
          www.youtube.com/watch?v=CkGuT8q2tSY&feature=fvsr
          Mam takie 3 czarne diabły psie. Niepis, to chyba ten biały przybłęda???...
          (HKP)
          • Gość: niepis Re: Co tu się, kurna, dzieje?! IP: *.152.146.100.dsl.dynamic.eranet.pl 12.01.11, 09:08
            A ty z gilkiem tworzysz piękną parę klasycznych
            oszołomów radyjomaryjo :) Dwa trollujące przydupasy:)
            A może tylko jeden ?? ;)
        • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 12.01.11, 09:13
          " njepis".... nadal gupis. O trawkę zapytaj swego guru z POlitycznej sekty " wilczych oczu ".
          Choć uczciwie mówiąc, tobie "n-jebisie", nawet kadzidło juz nie POmoze.
          Czuwaj, bo lich nie śpi, a durni nie sieją, sami wyrastają na bazie PO-litycznej demagogii.
          PS. Tych których "niepis" obraża moim kosztem /HOH.../ serdecznie przepraszam. gil.
          • Gość: Lalunia i Ryl Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: 212.59.228.* 12.01.11, 09:34
            Aleś piss_gilku niuch trawki z rańca szarpnął, patriotycznie.... łooooo matko!
          • Gość: niepis Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.152.146.100.dsl.dynamic.eranet.pl 12.01.11, 11:45
            alez gilek ,nie przepraszaj sam siebie !
            :) fakt ,te poranne niuchy ,kadzenie sobie kadzidłem
            przy dźwiękach z radyjomaryjo ci nie służy na to coś ,co wieńczy
            twą szyję ;)
            • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 12.01.11, 16:50
              niepisie...... jak się czujesz PO dawce kompotu z MAK-u ?
              Czuwaj, bo licho nie śpi, a wybory coraz bliżej.
    • Gość: brat Marek Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: 46.113.127.* 12.01.11, 17:30
      Macie rację! W rządzie są Żydy, w Sejmie komuchy, w samorządzie ubeki, a oni wszyscy to masony! Razem spiskują przeciwko nam. Założyli tajną organizację i wspierają m.in. pedałów. Tak powiedziała mi babcia przed śmiercią! Musimy się trzymać razem i nie dać się, bo inaczej nas wykończą przy byle okazji, gdy np. trafimy do szpitala na badania. Bo lekarze to masony.
      • Gość: gil Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 14.01.11, 13:41
        Bracie Marku, co Ci odbiło ? Mamy kasę wysiłkiem " Orkiestry ", choć jeszcze nie wiemy ILE, ale mamy cel....Alleluja i do przodu . Jeszcze trochę POżebramy i zastąpimy zdychające NFZ i wszystkich wymienionych przez Ciebie trefnisiów . Prawda Bracie Marku ?
        • Gość: Ewelina Re: Czy Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta popar IP: *.dynamic.chello.pl 25.01.11, 16:02
          Ale poziom tego forum. BRRRR
          • Gość: gil Świąteczna Orkiestra Owsiaka warta PO-parcia. IP: *.dynamic.chello.pl 25.01.11, 17:05
            Ewelinko. To wszystko wina NFZ. Nie leczy , zamyka szpitale i nie szanuje lekarzy-specjalistów np. psychiatrów. Nawet min. MON POseł Bogdan Klich stwierdził u Lisa, że nie jest już i nigdy nie był psychiatrą.
            W szpitalu psychiatr. był 14 lat temu, bez specjalności lekarskiej, niestety.
            Liczymy, że pan Jurek Owsiak wreszcie zagra i uzdrowi to chore towarzystwo w NFZ, bo na minister zdrowia POsłankę Kopacz nie ma co liczyć . PO lasku smoleńskim ma kłopoty sama ze sobą, zresztą kto PO tak strasznych POczynaniach ich by nie miał ??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka