Gość: xx IP: *.w82-120.abo.wanadoo.fr 01.03.11, 18:59 Wreszcie może zrobią porządek z zabójcami w tirach. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: adampbytom Rozpędzony tir staranował radiowóz IP: *.elwico.pl 01.03.11, 19:53 jak oni z nami tak my z nimi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tb na co władze miasta wydają kasę ? IP: *.dynamic.chello.pl 01.03.11, 20:06 Na taką "dupiatą" kamerę, z której niewiele widać ! Badziewie jak w długopisie! Jakość prawie full HD :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monter Rozpędzony tir staranował radiowóz IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.11, 20:27 Ciężarówka staranowała samochód osobowy!!! Jaki był stan świateł?? Kto miał pierwszeństwo?? pytajmy pytajmy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Akcja Rozpędzony tir staranował radiowóz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.11, 22:54 Mogli jechać oznakowanym to byliby bardziej widoczni Odpowiedz Link Zgłoś
bo.no Rozpędzony tir staranował radiowóz 02.03.11, 08:21 ależ przecież policja ma zawsze pierwszeństwo na drodze i przepisów nie łamie, i jeździ tylko na trzeźwo :) Brat pracował 10 lat to wie jakie tam szwindle i przekręty idą, a z policyjantem w sądzie nie wygra. Winny musi być tirowiec nie ma innej opcji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pytaj Re: Rozpędzony tir staranował radiowóz IP: *.dynamic.chello.pl 02.03.11, 15:53 czyli brat co pracował 10 lat równiez za szwidndle poleciał ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joxyz Zaklad IP: *.sileman.net.pl 02.03.11, 12:22 Zaloze sie o to ze policjanci jak zwykle nie mieli zapietych pasow. Ciekawe ze redaktor zainteresowal sie tylko tym czy kierowca tira byl trzezwy a nie zainteresowal sie tym czy policjanci mieli zapiete pasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joxyz Rozpędzony tir??? IP: *.sileman.net.pl 02.03.11, 12:41 Tir jechal niecale 60 km/h. Mozna to stwierdzic po krotkiej analizie tego filmu. Wedlug widocznego zegara tir przejechal w ciagu 1 sekundy niecala dlugosc swojego pojazdu (maksymalna dlugosc to 16,5 m). A wiec policzny: 16,5m * 3600s = 59,4 km/h. Skad wiec u redaktora wzial sie rozpedzony tir??? Chyba tylko z przymusu szukania taniej sensacji. Dodam tylko ze dozwolona maksymalna predkosc w tym miejscu to 50 km/h. Wiec kierowca przekroczyl predkosc o niecale 10 km/h a nie 30. Odpowiedz Link Zgłoś
cleo_69 Re: Rozpędzony tir??? 02.03.11, 13:05 Tak pan policjant pod wpływem alkoholu zabił dwoje ludzi w Katowicach ,a dwoje pozostałych pozostawił bez pomocy ,wiec tez skazał na śmierć,jemu wolno,tak??A dlaczego nie zbadali tej pary policjantów na poziom alkoholu?Że też policjanci mogą jeździć na bani i zabijać ludzi a potem sie tuszuje te sprawy ,jka w przypadku wspomnianym ,czyli w Katowicach. Co lepsze w tej sprawie z Katowic kontrolę krwi na poziom alkoholu wykonywali dopiero po 5 godzinach,dobre co? Odpowiedz Link Zgłoś
qsq Re: Rozpędzony tir??? 02.03.11, 13:24 znam to skrzyżowanie doskonale; sam miałem tam stłuczkę na szczęście niegroźną, ale to było z samochodem osobowym, a nie z rozpędzonym do 60km/h tirem. Jechał od A4 pewnie do carrefoura na Przemysłowej, inaczej nie miał prawa tam się znajdować. W niocy światła na tym skrzyżowaniu nie działają i nie miał pierszeństwa.... zdrowia i szczęścia wszystkim użytkownikom dróg polskich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katowiczanin Re: Rozpędzony tir??? IP: *.cdma.centertel.pl 02.03.11, 21:57 Należy wziąć pod uwagę jeszcze fakt, że od godziny 23:00 do 5:00 w terenie zabudowanym dozwolona prędkość pojazdów (również samochodów ciężarowych) to 60 km/h. Zatem jeśli z obliczeń joxyz'a ciężarówka rzeczywiście poruszała się z prędkością 59,4 km/h, to była to prędkość dozwolona. Rozwala mnie ta dziennikarska fantazja i brak obiektywizmu... :/ ehhh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pisz Rozpędzony tir staranował radiowóz IP: *.dip.t-dialin.net 02.03.11, 14:31 Augustowski ruch obywatelski pod nazwa "TIR-y na tory". Tutaj godnym polecenia jest artykul w "Gosciu Niedzielnym", numer 38 przez 2010 rok, strona 44. Odpowiedz Link Zgłoś