Gość: osvald
IP: *.zone4.bethere.co.uk
16.08.11, 00:49
najwazniejsza inwestycja powinno byc znalezienie nowych przewoznikow, bo z tym na pyrzowicach jest TRAGICZNIE!
i niech zmienia te debilne przepisy o busach do samolotu oddalonego o 5m od wyjscia...