Gość: lider
IP: *.bielsko.dialog.net.pl
13.06.04, 22:25
GRATULACJE DLA NASZEGO KOCHANEGO KLUBU!!! DO BOJU DO BOJU DO BOJU
BESKIDEK!!! 4 LIGA 4 LIGA 4 LIGA BESKIDEK!!! BESKID TO JEST POTEGA, BESKID
NAJLEPSZY JEST, BESKID TRZEBA SZANOWAĆ, BESKID NASZ KS!!! LALALALALALALLALA
LALALALALALAL LAALLALALA NAPRZÓD BIAŁO-NIEBIESCY!!