Dodaj do ulubionych

Bielska okręgówka

IP: *.bielsko.dialog.net.pl 13.06.04, 22:25
GRATULACJE DLA NASZEGO KOCHANEGO KLUBU!!! DO BOJU DO BOJU DO BOJU
BESKIDEK!!! 4 LIGA 4 LIGA 4 LIGA BESKIDEK!!! BESKID TO JEST POTEGA, BESKID
NAJLEPSZY JEST, BESKID TRZEBA SZANOWAĆ, BESKID NASZ KS!!! LALALALALALALLALA
LALALALALALAL LAALLALALA NAPRZÓD BIAŁO-NIEBIESCY!!
Obserwuj wątek
    • Gość: antyfan Re: Bielska okręgówka IP: *.skoczow.sdi.tpnet.pl 14.06.04, 12:26
      i tak po roku znowu spadna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka