montenero
27.12.12, 19:00
Sztandar Silesii wyprowadzić. Myślę że juz najwyższy czas ; )Swoją drogą trzeba mieć tupet żeby sobie wybudować na śląsku DTŚke (oczywistym już jest że za Brynice nigdy nie dotrze) i kazac ją utrzmywać także Zagłebiu ; ) Jeśli Ruda, Chorzów i Katowice nie potrafią sobie wspólnie poradzic z odsnieżaniem jednej drogi to nie osmieszajmy sie z tą "metropolią".