Gość: voila IP: *.polsl.gliwice.pl / *.polsl.gliwice.pl 28.09.04, 23:07 No bo to był przyjacielski mecz :) Pozdro dla ROW-ian :)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Stach Trzy lata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.04, 23:40 Jeszcze Trzy lata i spotkamy sie w derbach Slaska w ekstraklasie!!!!! ROW potega jest i basta!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marvins Było tylko 7 piłkarzy, którzy grają w lidze... IP: *.sycomp.pl / 80.51.254.* 29.09.04, 07:59 ...tylko Wojciechowski, Kuzera, Aleksander i Joao Paulo grają regularnie w ekstraklasie, czyli był to poprostu test-mecz. Odpowiedz Link Zgłoś