Dodaj do ulubionych

Górnik Zabrze przegrał sparing z Energetykiem R...

IP: *.polsl.gliwice.pl / *.polsl.gliwice.pl 28.09.04, 23:07
No bo to był przyjacielski mecz :)
Pozdro dla ROW-ian :))
Obserwuj wątek
    • Gość: Stach Trzy lata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.04, 23:40
      Jeszcze Trzy lata i spotkamy sie w derbach Slaska w ekstraklasie!!!!!
      ROW potega jest i basta!!!!
    • Gość: Marvins Było tylko 7 piłkarzy, którzy grają w lidze... IP: *.sycomp.pl / 80.51.254.* 29.09.04, 07:59
      ...tylko Wojciechowski, Kuzera, Aleksander i Joao Paulo grają regularnie w
      ekstraklasie, czyli był to poprostu test-mecz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka