krystyna16 13.10.04, 10:46 Kiedys Ktos odpowiedzial na tym forum. Ze tylko ON jest na nim a pewnej dziewczyny NIe ma. Mial racje! ON ma swoje zadania a ja mam swojej "rodzinne" Szczerze mowiac gadam z nim jak dawniej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj