13.10.04, 10:46
Kiedys Ktos odpowiedzial na tym forum.
Ze tylko ON jest na nim a pewnej dziewczyny NIe ma.

Mial racje!

ON ma swoje zadania a ja mam swojej "rodzinne"
Szczerze mowiac gadam z nim jak dawniej.



Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka