Dodaj do ulubionych

STOJĄCE POCIAGI

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.04, 07:37
Wczoraj gdy wracałem pociągiem posp z Lublina do Katowic ,stanoł gdzieś w
polu na CMK (centralna magistrala kolejowa)i nie odjeżdżał przez 3 godzin,nie
wiem co sie stało ale jaki odjechal juz ,to potem widzialem 4 rózne pociagi
(EX,IC,POSP.EC)które stały w miejscu ,do Zawiecrcia przyjechał opoźniony o 3
godz 4 min a do Katowci 5 godzin ,ponieważ trzymano go jeszcze przed Łazmi a
potem przed Sosnowcem-nie wiecie co sie stało ??
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka