zgredek_ojejku 25.11.04, 13:27 Mam pytanie... Sieć 2000 to dostawca usług internetowych... Czy ktoś korzysta z ich usług??? Jak to wygląda?? Jaka przepustowość??/ Częste awarie?? itp.. z góry dziękuję za odpowiedzi.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj