Dodaj do ulubionych

Sieć 2000

25.11.04, 13:27
Mam pytanie... Sieć 2000 to dostawca usług internetowych... Czy ktoś korzysta
z ich usług??? Jak to wygląda?? Jaka przepustowość??/ Częste awarie?? itp.. z
góry dziękuję za odpowiedzi..
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka