Dodaj do ulubionych

Dziurowicz będzie rozmawiał z działaczami PZPN-...

IP: 81.219.249.* 01.02.05, 23:26
Piotrek postaraj sie tam w Warszawie i nie puść Andruta. Na pewno się przyda
jeszcze GieKSie w utrzymaniu. A czy przyglądanie się gorolom jest konieczne,
nie ma już zdolnych młodych Ślązaków?
Obserwuj wątek
    • Gość: jankers puść Andruta IP: 194.9.92.* 02.02.05, 02:14
      ja szczerze kibicuję Andrutowi, żeby mu się udało w Szwecji...tyle ile dziuRa
      naszkodził...ehh, kto tyle wytrzyma. A nasza GieKSa to i tak już niestety wrak.
      Trza zacząć od nowa bez nieudacznika na stołku.
      • Gość: dla jankersa Re: puść Andruta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.05, 07:29
        A wszystko od nowa zaczniesz rozumiem ty ? Niewypisuj takich pierdół, klub
        jeszcze nie upadł.
        • Gość: Robson Nigdy nie spadnie GKS nigdy nie spadnie !!! IP: *.zaw9.1000lecie.pl 02.02.05, 08:24
          Dziura a spróbuj zawalić piątkowe rozmowy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka