Gość: GieKSiarz IP: 81.219.249.* 01.02.05, 23:26 Piotrek postaraj sie tam w Warszawie i nie puść Andruta. Na pewno się przyda jeszcze GieKSie w utrzymaniu. A czy przyglądanie się gorolom jest konieczne, nie ma już zdolnych młodych Ślązaków? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jankers puść Andruta IP: 194.9.92.* 02.02.05, 02:14 ja szczerze kibicuję Andrutowi, żeby mu się udało w Szwecji...tyle ile dziuRa naszkodził...ehh, kto tyle wytrzyma. A nasza GieKSa to i tak już niestety wrak. Trza zacząć od nowa bez nieudacznika na stołku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dla jankersa Re: puść Andruta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.05, 07:29 A wszystko od nowa zaczniesz rozumiem ty ? Niewypisuj takich pierdół, klub jeszcze nie upadł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robson Nigdy nie spadnie GKS nigdy nie spadnie !!! IP: *.zaw9.1000lecie.pl 02.02.05, 08:24 Dziura a spróbuj zawalić piątkowe rozmowy... Odpowiedz Link Zgłoś