Gość: Rouen IP: *.supernet.com.pl 05.05.01, 21:15 Temat na pozór błahy.Podzielcie sie ze mną uwagami która dyskoteka w Katowicach tudzież okolicach jest najlepsza - tzn. spoko muza, szeroki barek i mało kafarów, szukających zaczepki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ozetec Re: Najlepsze dyskoteki IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 06.05.01, 14:52 dawniej jak byl czas to w Kantach najbardziej mi sie w Jaworznie podobalo, a jak jets teraz? nie wiem:) wiara w Palermo skacze wiec moze tam? nie wiem raz bylem i calkiem normalnie ale nie wystrzalowo :) czekam na wiecej opini! pzdr. ozetec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pianek Re: Najlepsze dyskoteki IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 18.05.01, 18:37 Jeżeli szukasz bezpiecznej dyskoteki, to chyba mogę Ci zarekomendować Straszny Dwór. Muza w piątek każdego rodzaju, w soboty zwykle "gangsta rap", ekipa spokojna. Do minusów trzeba zaliczyć odległość od Centrum i słabo zaopatrzony bar. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pianek Re: Najlepsze dyskoteki IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 18.05.01, 18:38 Jeżeli szukasz bezpiecznej dyskoteki, to chyba mogę Ci zarekomendować Straszny Dwór. Muza w piątek każdego rodzaju, w soboty zwykle "gangsta rap", ekipa spokojna. Do minusów trzeba zaliczyć odległość od Centrum i słabo zaopatrzony bar. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ozetec Re: Najlepsze dyskoteki IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 20.05.01, 21:11 chyba sie Pianek zaciales;pp a co do "Strachola" to ja odradzam, niski sufit (wiele guzow tam sobie nabilem) :) oraz nie bylem tam na ani jednej fajnej imprezie, tzn takiej gdzie muzyka by mi pasowala, a najczesciej tam sa jakies urodziny wiec nie jedz w ciemno bo bez zaproszenia nie wejdziesz. a "za szyba" -> blisko "strachola" to jak dla mnie tez nudno, zero klimatu, oryginalnosci itd. odradzam wiec "ligockie" potancowki cya Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pianek Re: Najlepsze dyskoteki IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 18.05.01, 18:38 Jeżeli szukasz bezpiecznej dyskoteki, to chyba mogę Ci zarekomendować Straszny Dwór. Muza w piątek każdego rodzaju, w soboty zwykle "gangsta rap", ekipa spokojna. Do minusów trzeba zaliczyć odległość od Centrum i słabo zaopatrzony bar. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pianek Re: Najlepsze dyskoteki IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 18.05.01, 18:38 Jeżeli szukasz bezpiecznej dyskoteki, to chyba mogę Ci zarekomendować Straszny Dwór. Muza w piątek każdego rodzaju, w soboty zwykle "gangsta rap", ekipa spokojna. Do minusów trzeba zaliczyć odległość od Centrum i słabo zaopatrzony bar. Odpowiedz Link Zgłoś
mrdante Re: Najlepsze dyskoteki 20.05.01, 23:05 ha temat jak na mature :) mogę się wypisać. No wiec zaczynamy. PALERMO ------- Katowice centrum: tutaj właściwie najgłośniej o Palermo do którego tak na prawdę to trudno trafić, bo na ulicy DOmbrówki w oczy rzuca się tylko Erotic Plaza i jak ktoś jest niewtajemniczony że tam jest także Palermo - to nie trafi. No ale kiedy już dostaniemy się do środka (uwaga wszytkie Piwka, RedBule i inne art. spozywcze zostaja u bramkarzy ktorzy trzepia skutecznie) to mamy do dyspozycji duza sale z dość wygodnymi miejscami do siedzenia (skorzane kanapy i fotele) - jest ich jednak troche malo. Parkiet - niewielki ale i tak jeden z pojemniejszych 'u nas'. Muzyka - to typowe techno, Bryśki i tego typu klimatów nie udało mi się uświadczyć, choć czasami Lopez, ATC itp. się zdarza. Muzyka w miare nowa i często zmianiana. Problem to ceny... piwo - 6PLN, ale - sok - 5PLN, mineralna - 5PLN itd. to troche przesada. Placimy oczywiscie gotówką. Duzym minusem Palermo jest brak klimy. Odczuwamy wtedy albo chlod, gdy malo ludzi (pootwierane sa zawsze wszyskie okna) albo potworny upal gdy w dyskotece tlum. Wtedy tez lusrzane sciany ociekaja skroplona para wodna co nie jest milym widokiem. Podobno co jakis czas na scenie tancza panie, ktore w miare tanca bozbawiaja się szat - ale mnie jeszcze nie udało się trafić, a swego czasu bywałem czesto. No i na koniec ekipa - tutaj srednio, przewaga Pan w stylu full-tapeta ale miedzy uszami tylko drucik, Panowie tez raczej nie zbyt myslacy o czym moze swiadczyc udawadnianie mestwa przez rozbijanie na okolo szklanek (to kolejna wada - szkla jest pelno bo nikomu sie nie che odnosic i sklanki laduja w rogach pod slupami i sa tluczone). Ogolnie jak już się człowiek przyzwyczai to zabawa fajna i długo. Wstep - najczesciej 10 PLN. W czwartki bywaja student party - muzyka jest wtedy bardziej lagodna. RIO --- Szczerze - bylem tutaj tylko raz. Znajomi zachwalali ze jest fajnie i fajna muza, więc się skusiłem no i zawiodłem. Właściwie wszystko tutaj jest na nie. Towarzystwo jakoś mi nie odpowiadało, muzyka też właściwie nie wiadomo co sobą reprezentowała: troche techno, troche disco, co się DJowi puści to leci (chyba ze akurat tak trafilem). Bar i kelnerki nie zachecaja, podobnie miejsca do siedzenia - niewygodne i ciasno ustawione, trzeba się przeciskać. Efekty audio- wizualne też odbiegaja od stanardow. Wielkosc parkietu - jak w Palermo, na oko do 10x10m. Koncze - nie polecam. Wstep - 10 PLN chyba. PIRAMIDA -------- Przez dluuugi czas moje no.1. Doskonały lokal - duzy, dobrze niesie dwiek, doskonaly klimat i egipska stylizacja. Tutaj tez trafili najlepszi Light-DJ, i maja sie czym popisac: lasery, swiatelka i ta niesamowita piramida z neonow. Dodatkowo paralizujacy wręcz wstep - demo przed dyskoteka. Pierwszy raz - szczeka na podlodze murowana. To takze jedna z niewielu dyskotek oferujacych mniejsza salke dla ludzi tanczacych 'makarenki' - czyli muzyke POP itp. Dyskoteka ma balkon z ktorego mozna popatrzec na ogromny parkiet (a jest czasami na co bo dziwczyny ktore tu przychodza chca sie pokazac i wiekszosci to wychodzi), nawet dziwczyna ktora tanczy polnaga w 'klatce' radzi sobie coraz lepiej i juz nawet umie cos wiecej niz tylko wypinac sie. Muzyka techno w dobrym stylu. Wyszkoleni DJe - płynne przejscia miedzy kolejnymi utworami, dobre remixy i nowe kanalki to atuty. Jezeli chodzi o ludzi to duzo zawdzieczmy bramkarzom - wszyskie dresy i panowie ktorym 'krzywo z oczu patrzy' raczej do srodka sie nie dostana. Na uwage zasluguje 5 barow + 6 w osobnej - wyciszonej sali gdzie mozna posiedziec. Przy samym parkiecie brakuje troche miejsc do siedzenia - jest tuaj tyl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pianek Re: Najlepsze dyskoteki IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 20.05.01, 23:40 Na początku chciałem przeprosić za to, że moja poprzednia wypowiedź ukazała się tyle razy. Jest to związane z problemem na moim kompie i w żaden sposób nie chciałem się pokazać serwując wam tyle razy mojego nicka. Przyjmuję zaproszenie do polemiki, chociaż w rzeczywistości moje zdanie jest podobne. PALERMO Wystrój wnętrza fajny, nawet powiedziałbym, że elegancki. Ceny rzeczywiście mogą szokować, muza niestety dosyć monotonna szczególnie tak do 24. Czasem zdarza się mało ciekawe towarzystwo w soboty, ale najczęśćiej nie ma problemu. Do minusów muszę jeszcze zaliczuć to, że bywają tam czasem panie, z którymi "rozmowa" może zakończyć się wystawieniem rachunku, a to np. na Ligocie się nie zdarza. Do plusów mogę zaliczyć dobrą lokalizację, czyste toalety, świetne skórzane loże i dla niektórych jako atut mogę podać coś w rodzaju dowartościowania, że spędza się wieczór w klubie uznawanym za najlepszy w mieście. RIO Kiedyś mojej koleżance ukradli tam telefon, chociaż to zdarza się wszędzie. Uważam, że Rio nie jest ciekawym miejscem. PIRAMIDA Nic nie powiem, bo nie miałem przyjemności tam być. ARKADY Całkiem przyjemnie, atmosfera taka trochę "rodzinna", wszyscy się bawią, a nie kozaczą. Jako minus zaliczę fakt, że jak kiedyś chciałem tam zrobić "18" to koleś zarządzający klubem kilka razy umówił się ze mną i nie przyszedł na spotkanie więc zrezygnowałem. Mniej osobisty minus to płatne toalety. Poza tym niektórym może przeszkadzać fakt, że czasem człowiek czuje się jak na dyskotece na korytarzu w podstawówce (podobna nawierzchnia i krzesła dookoła "parkietu"). ZA SZYBĄ + STRASZNY DWÓR O Za szybą powiem to co przedmówca, a o stracholu podobnie, chociaż wg. mnie jest tam całkiem fajna atmosfera, a jako plus można zaliczyć to, że zawsze można wyjść i przewietrzyć się w różnym słowa znaczeniu. DELTA Nie byłem. Do tego dorzucam dwa lokale: MEGA Jak jest jakiś koncert to w porządku, ale tak to nic ciekawego, zwykle średnia wieku to 16 - 17 lat i do tego mało ciekawe towarzystwo. Wiele osób mówi, że "18" to ostatnia impreza, na jakiej można być w Mega z własnej woli. WAHADŁO Nie jest to typowa dyskoteka, chociaż zdarzają się tam imprezy na których można potańczyć. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Górnego Śląska jak i gości forum z innych części świata. Pianek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ozetec Re: Najlepsze dyskoteki IP: 217.96.214.* 21.05.01, 23:29 poczekaj az sesje zalicze (za miech lub 3 hihi) to podyskutujemy hyhy bo widze ze czlowieka wreszcie zabawowego tu spotkalem:) anyway polecam wyjazd na Love Parade do Berlina raz do na rok niz chodzenie co tydzien np. do Palermo ;) ozetec Odpowiedz Link Zgłoś