Dodaj do ulubionych

folksdojcze z niemiec popelniaja przestepstwo

IP: *.we.mediaone.net 09.06.01, 18:45
Piszac na tej liscie antypolskie paszkwile folksdojcze popelniaja przestepstwo.
Proponuje zeby zaczac slac listy do ich providerow i powiadomic ich o tym,
rowniez kopie listow wyslac do niemieckich organow scigania.

Obserwuj wątek
    • Gość: ober Re: folksdojcze z niemiec popelniaja przestepstwo IP: *.arcor-ip.net 09.06.01, 21:32
      nie musisz posylac...przijalem do wiadomosci
    • Gość: ICE Re: folksdojcze z niemiec popelniaja przestepstwo IP: *.gwiazdy.net.pl 09.06.01, 23:20
      widac kolego ze chyba nigdy z prawem nie miales doczynienia - przestepstwo ??
      usmiac sie mozna !!!! moze jeszcze FBI powiadom
      • Gość: vtg Re: folksdojcze z niemiec popelniaja przestepstwo IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 09.06.01, 23:39
        po lekturze postow mozan stwoerdzic ze goscie nadaja sie dp szpitala a nei
        wiezienia
        np mesco - od razu powienin leciec do Toszka
        • Gość: abc Re: folksdojcze z niemiec popelniaja przestepstwo IP: *.dip.t-dialin.net 10.06.01, 00:10
          Ja,ja, szczegolnie ten "mesco" !
          Najpiyrw kastrowac, a potym dampfwalcom po niym !!!
          • Gość: mesco Re: folksdojcze z niemiec popelniaja przestepstwo IP: *.dip.t-dialin.net 10.06.01, 19:41
            smiejcie sie
            forum www.schlesien.de
            juz zostalo zlikwidowane po moich interwencjach
            bylo na nim duzo antypolskich paszkwili...

            • Gość: Jorg Re: folksdojcze z niemiec popelniaja przestepstwo IP: *.gwiazdy.net.pl 10.06.01, 23:37
              ooooo czyzby wiec Niemcy nie respektowaly Miedzynarodowego Paktu Praw
              Obywatelskich i Politycznych oraz Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw
              Czlowieka i Podstawowych Wolnosci ? Macie tam cenzure prewencyjna czy co ?
            • Gość: Synah Re: folksdojcze z niemiec popelniaja przestepstwo IP: *.lit.hamburg.de 11.06.01, 13:24
              Mylisz sie Mesco!www.Schlesien.de istnieje nadal. Za malutki jestes mesco, za
              malutki... wez wiec nocnik i zamieszaj w nim raczka, bo to jest jedyne
              zamieszanie, ktorego mozesz dokonac bobasku...
              • Gość: mesco Re: folksdojcze z niemiec popelniaja przestepstwo IP: *.dip.t-dialin.net 11.06.01, 19:02
                rzeczywiscie to gówno znowu funkcjonuje.
                Ale po moim wejsciu 50tematów schlesische Kartoffelsuppe bylo tydzien
                zamkniete. hehe
              • Gość: andy Re: folksdojcze z niemiec popelniaja przestepstwo IP: *.stg.tli.de 11.06.01, 19:52
                niech żyją hamburgery )))))))))-:::::::::
                byłem tam kiedyś ale tam u was wieje.
                Poydrowienia z krainy PORSCHE.
              • Gość: mesco Re: folksdojcze z niemiec popelniaja przestepstwo IP: *.dip.t-dialin.net 11.06.01, 20:43
                Gość portalu: Synah napisał(a):

                &#62synah=hanys?

                az sie rzygac chce
                • Gość: Synah Do mesca, ktory lubi czekoladke z nocniczka IP: *.arcor-ip.net 11.06.01, 22:05
                  Nasz bobasek po zamieszaniu w nocniku raczke do buzi wlozyl...
                  Czekoladka z nocniczka wywolala burze w mozdzku i powtornie zostala odkryta
                  Ameryka... Tatus jest z ciebie dumny - ale ze nie nauczyl do tej pory, ze to
                  nieladnie tak czekoladke z nocniczka konsumowac... Ti, ti, ti bobasku...
                  • Gość: mesco Re: Do mesca, ktory lubi czekoladke z nocniczka IP: *.dip.t-dialin.net 12.06.01, 15:00
                    typowo slazackie. INnym zarzcac to co sie samemu robi.
                    jezeli lubisz zrec, slazaku, gówno, to powiedz to otwarcie i glosno, mozesz to
                    tez tematyzowac na forum oberschlesien.de albo zalozyc tam grupe samopomocy.
                    Andy tez ma klopoty z analem
                    • Gość: andy Re: Do mesca, ktory lubi czekoladke z nocniczka IP: 10.4.4.* / *.fe.bosch.de 12.06.01, 15:33
                      OK przyznaje sie mam hemoroidy
                      • Gość: Mustafa Re: Do mesca, ktory lubi czekoladke z nocniczka IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 12.06.01, 22:15
                        Wiecie co wom powiem? Mieszkom na Sląsku tu żech się urodził moje starziki
                        zresztom też i mom dosyć słuchania takich chamów jak MESCO (skond on mo ta
                        ksywa) abo innych co sie wtroncajom jak ich sie nie pyto. Jak na razie to widza
                        że wy nie odrużniocie autonomii od niepodległości a to już zakrawo na żart co
                        wyście som po zawodówkach? Wnioskuja to po nieznajomości podstawowych zagadnień
                        jakimi sie zajmujecie (przynajmniej starocie sie zrozumieć ale nie do końca
                        chytocie).A jak wtoś siedzi w rajchu to niech sie lepi interesuje swoim landem,
                        autem, itd. A łapy od Śląska i Polski Raus.
                        • Gość: Szwager Re: Do mesca, ktory lubi czekoladke z nocniczka IP: *.dip.t-dialin.net 12.06.01, 22:20
                          Kogos krytykujesz a som wiela lepszy es niy ma . Przinajmiy jak godosz o
                          Slonsku , "Rajchu" i Polsce . Pra ?

                          Pyrsk !
                          • Gość: Mustafa Do wos wszystkich "omnibusy" IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 12.06.01, 22:32
                            Nie byda z nikim podejmowac polemiki bo mieszkom tukej i wiem o co wom chodzi
                            wy myslicie ze jak bydziecie mieli emerytura to sie tu wrucicie i bydzie
                            piknie, ale wcale tak nie bydzie.Przygotujcie sie na szok.A tak w ogóle to
                            jakie wy mocie wyksztalcenie bo za mądrych argumentów w waszych dyskusjach to
                            nie ma. Pozdrawiom wszystkich Ślonzoków PRAWDZIWYCH (a nie tych co o Ślonsk
                            umiom sie ino wadzicić na forum)
                            • Gość: Szwager Re: Do wos wszystkich IP: *.dip.t-dialin.net 12.06.01, 22:37
                              No to Ci cos powiym .

                              Jak es je Slonzok tos niy powiniyn pluc tysz na tych z Nos kere som w "Rajchu" .
                              A Gorolom pomagac niy musisz , oni se i bez Ciebie dobrze radzom . Niy ?

                              Pyrsk !

                              PS

                              Ale niy bier tego za fest do serca . Kozdy kedys robiol jakes blyndy i kozdy
                              sie moze poprowic .
                              • Gość: Mustafa Re: Do wos wszystkich IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 12.06.01, 22:48
                                Bez komentarza. Dyskutanci na tym forum popełniajom tyla błyndów merytorycznych
                                że woło to o pomsta do nieba. A tak w ogóle czymu sie czepiocie wszystkich co
                                majom trocha inne zdanie i widzom to z miejsca zamieszkania, chyba momy wiecej
                                do powiedzenia na tyn temat. To jo co rano budza sie na Ślonsku i oglondom tych
                                wszystkich "Goroli" i "Hanysów" a różnicy za bardzo to nie widać.Wierzcie mi na
                                słowo jak bydymy mieli autonomia (a nie niepodległość) to może zaczna na to
                                zwracać uwaga a na razie to cza sie przystosować a nie uciekać za granica.
                                • Gość: Szwager Re: Do wos wszystkich IP: *.dip.t-dialin.net 12.06.01, 22:55
                                  Jedyn to widzi tak a drugi inaczyj . A Slonzoki w "Rajchu" to do Ciebie kto je ?
                                  Z tego cos tam pedziol to idzie wywnioskowac co czimiesz sztama z "Gorolami" a
                                  nasze chopcy to do Ciebie som Slonzokami ino jak na Slonsku miyszkajom . Pomysl
                                  trocha nad tym a dosz mi recht . Sam sie nikt nikogo niy czepio ino zwraco Ci
                                  uwaga na to co godosz cobys Slonzokom bez cufal ganby niy narobiol . Mom recht ?
                                  Abo godom prowda ? Niy bier tego se tak do serca a prziznosz mi racja . Pra ?

                                  Pyrsk !
                                  • Gość: Mustafa Re: Do wos wszystkich IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 12.06.01, 23:04
                                    Korzdo godka na temat Ślonska biera sie do serca, bo to jest moja moło ojczyzna
                                    czy to sie komuś podobo czy nie.A co do "chopców" w niemcach nic nie mom bo też
                                    tam żech jest dość czynsto. I właśnie skuli tego żech sie odezwoł na tym forum,
                                    niepodobo mi sie wosz ton i wasze teksty na temat mojej ojczyzny. Starziki mie
                                    wychowali i durch godali że za niemca było lepi, jo ich rozumia ale nie mom
                                    porównania. Jest żech za autonomiom, a wy chyba nie rozumiecie co to jest
                                    autonomia, a co do narodowości to w końcy kiedyś i tak bydzie, byda mioł
                                    napisane żech jest Ślonzok. A wy to chyba chcecie Ślonsk w niemcach a my na
                                    Ślonsku. I skończ już godać o błyndach, bo nojwiekszy błond toś chyba popełnił
                                    ty boś wyjechoł ze Ślonska.
                                    • Gość: Szwager Re: Do wos wszystkich IP: *.dip.t-dialin.net 12.06.01, 23:13
                                      Synek dej se tysz cos pedziec a niy skokej do gipsdeki . Poleku . Mylisz ludzi .
                                      Jo je piyrszy za Slonskom Narodowosciom . Kej juz chcesz wiedziec to bolech i
                                      we Sztrazburgu (jak cza bolo) . Ale co to mialo byc te "won od Polski" ? Tys
                                      sie tak niy pomylol swoich napasztowac ino beztosz ze kaj indziyj miyszkajom a
                                      Gorolom do .... wlazic ?

                                      PS

                                      A Slonsko Narodowosc , nawet jak jyj nom niy uznajom , to i tak jom mom i
                                      szlus .

                                      Pyrsk !
                                      • Gość: Mustafa Re: Do wos wszystkich IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 12.06.01, 23:20
                                        Ino nie synek dobra. Gorolom do .... włazić nie właża, tak samo jak innym
                                        ludkom, nie mom zamiaru wysłuchiwać żodnych pomówień i niedomowień jo nie jest
                                        żodyn MESCO. A to co ty nazywosz włażeniem do ..... jo nazywom życiem w
                                        synbiozie. Tyla ludzi uciekło ze Ślonska że nom musieli goroli przysłać,
                                        jeszcze coś? Jak tak dali pudzie to nic nie bydzie ani ze Ślonska ani ze
                                        Ślonzoków. Chyba że wszystkim sie marzy ziemio obiecano (Izrael co?).Jo wola
                                        tukej zostać.
                                      • Gość: Mustafa Re: Do wos wszystkich IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 12.06.01, 23:22
                                        I jeszcze cosik co mi umkneło do goroli tyż nic nie mom ale niech siedzom tam
                                        kaj sie urodzili.
                                        • Gość: Szwager Re: Do wos wszystkich IP: *.dip.t-dialin.net 12.06.01, 23:35
                                          A co to mialo byc te "lapy od Slonska i Polski Raus" ?
                                          Godosz zes je Slonzok a najyzdzosz na naszych . Tyn "synek" to niy mialo byc
                                          nic obrazliwego . Na drugi roz sie zastanow eli takom godkom cos tam na wiyrchu
                                          pocis robisz cos dobrego do Slonska . Wetna sie ze som mosz familia w Niymcach .
                                          Mom recht ? Wez se to poleku i niy czuj sie urazonym kej Ci ktos zwraco uwaga .

                                          Pyrsk !
                                        • Gość: Ginter Re: Do wos wszystkich IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 12.06.01, 23:37
                                          Mustafa tis je fajni chop ale cos mosz do naszich ludzi... tyn szwager to je in
                                          ordnung. Jou tyz tu je i jezech za automoniom ale na naszich nie mozesz
                                          najyzdzac bo na gorole zadepcom.....
                                          Gluch auf O/S
                                          Ginter
                                          • Gość: szwager Re: Do wos wszystkich IP: *.dip.t-dialin.net 12.06.01, 23:40
                                            Gluck Auf i S`PONBOCZKYM !

                                            Pyrsk !
                                          • Gość: Peter Piyknie Wous witom IP: *.dip.t-dialin.net 13.06.01, 21:59
                                            Piyknie Wous witom Mustafa, Schwager, andy i Ginter,

                                            Mustafa ze Shwagrym to fajnie szafli. Polecom Wom artykul we Rzeczpospoliti we Opolu ze 13.06.01
                                            http://www.rp.pl/dodatki/opol_010612/opol_a_13.html.
                                            Gynou tyn problym co se Mustafa ze Schwagrym wadziyli byu tysz rospatruwani we Piontek we Czyszkach kole
                                            Kozlou. U nous na Slonsku istnieje tyn Problym miyndzy nami slonsoukami kerzi som PRO-czescy, niymieccy,
                                            polscy. Pomorzcie naokolo siebie tak siebie samygo pokouzac, coby zoudyn ni miou wontpliwojsci ize my
                                            wszyjscy noulerzymy do jedny familiy co se nazywou slonsk. We demokratycznim swiecie europejskim nie som
                                            my malymi dziecmi, za chtory drudzy muszom godac, yno som my wielcy (Erwachsyn). My noulerzymy do jedny
                                            familijy europejskich norodof a nie som my dzecmi Polski/Czech/Rajchu. We tim artykule we Rzeczpospoliti stoji
                                            fajnie napisano, ize nous wszystkich slonsoukof wiynci lonczi niz dzieli. I nie dejmy se narobic ostudy kole nous a
                                            wezmy se za robota i robmy NASZ UKOCHANI SLONSK (gynou cali slonsk, bo ze Braslwym som my jednim
                                            slonskym). Jou sztuduwou we Breslaw we latach 1983-1987 i wiam ize Breslawouki som gynou autonomicznom
                                            duszom jak wszystky slonsouki.

                                            Bis zas

                                            Peter
                            • Gość: andy Re: Do wos wszystkich IP: 10.4.4.* / *.fe.bosch.de 13.06.01, 06:57
                              ludzie paczcie ino jesce jedyn "prawdziwy"
                              cos taki wkurzony ? sztambuch ci mole zezarly?
                        • Gość: andy Re: Do mesca, ktory lubi czekoladke z nocniczka IP: 10.4.4.* / *.fe.bosch.de 13.06.01, 06:54
                          ja jo skoncyl zawodowka,
                          a ty cos taki zly? po tompniynciu ci komin spod?
                          • Gość: mesco Re: Do mesca IP: *.dip.t-dialin.net 13.06.01, 12:23
                            zawodówka ? to widac
                            ja to wykladam na uniwersytecie
                            • Gość: andy Re: Do mesca IP: 10.4.4.* / *.fe.bosch.de 13.06.01, 12:27
                              jo zys wyklodom casym na uni, ale niy kachelki ino tepichy
                            • Gość: Reden Re: Do mesca IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 13.06.01, 12:29
                              Gość portalu: mesco napisał(a):

                              &#62 zawodówka ? to widac
                              &#62 ja to wykladam na uniwersytecie

                              Ja. Toć. Firma "Mesco" GmbH. Glazury i kafelki.
                              • Gość: Mustaf Do Wszystkich Slonzokow IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 13.06.01, 22:33
                                Teroz sie prziznom jo je chop ze Górnego Szlonska i wziołech wos na sprawdzenia
                                to richtig jest z tego landu i musza wom pedzieć wto jest ze Szlonskem ten jest
                                ze mnom
                                godom wom muszymy walczyć o Szlonsk !!!!!
                                • Gość: Mustafa Re: Do Wszystkich Slonzokow IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 13.06.01, 22:50
                                  Ostatnio mom przyjemność łaźić z dziołszkom po Marien-Plazu jak byda w tej
                                  okolicy to dom wom znać prawdziwe Szlonzoki !!!!
                                  • Gość: Mustafa Re: Do Wszystkich Slonzokow IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 13.06.01, 23:36
                                    Niedawno zytołech wypowiedź Andego pojakiemu szlonzoki som takie gupie. On
                                    napisoł cytuja:

                                    "bo mogli wszyscy wyjechac, a jednak czynsc jesce zostala
                                    z Warszawiakami by takiego problemu by nie bylo"
                                    I to mo być Szlonzok wyjechoł ze swoi ojczyzny po co żeby pisać gupoty na tych
                                    co ostali?, mom go kajś i nie prubujcie mie nawracać bo po tym tekscie mom
                                    wszystkich dość !!!!!
                                    • Gość: andy Re: Do Wszystkich Slonzokow IP: *.ibc.de.easynet.net 14.06.01, 09:07
                                      a tak wyjechal wyjechal bo ma tylko jedno zycie i nie bedzie wiecej pracowal za
                                      pol darmo na Polske
                                      • mesco Re: Do Wszystkich Slonzokow 14.06.01, 16:38
                                        Gość portalu: andy napisał(a):

                                        &#62 a tak wyjechal wyjechal bo ma tylko jedno zycie i nie bedzie wiecej pracowal za
                                        &#62
                                        &#62 pol darmo na Polske


                                        ---------
                                        ??????????
                                        przeciez jestes Niemcem, oder?
                                        • Gość: Francek Re: Do mesca IP: *.pppool.de 14.06.01, 16:48
                                          mesco, dej se siana. ic w koncu na tyn annaberg, odwiydz twoja rodziny na wschodzie, poderwij se jakygos
                                          16-latka na drodze, abo szukej ta fana - ale niy nudz na tym forum - to je pomalu langweilig

                                          moze ty zes je arbeitslos i pozy czekaniym na kasa z sozialamtu niy mosz nic innygo do roboty?

                                          wez, zaczni vielleicht czytac ksionzki - ale zaczni od abc-dobrygo wychowania a potym wez se za historia,
                                          zeby podciognonc braki
                                          • Gość: Hermann Re: Do mesca IP: *.dip.t-dialin.net 14.06.01, 16:57
                                            Biste schleimig wie ein Aal, arbeitslos+asotsial, haste Titten bis zum Boden
                                            oder tätowierte Hoden, biste dümmer als 'n Schwein, zieh doch bei "Big
                                            Brother" .ein

                                            • Gość: francek Re: Do mesca IP: *.pppool.de 14.06.01, 16:58
                                              inteligyncja az sprudluje!
                                              • Gość: Hermann Re: Do mesca IP: *.dip.t-dialin.net 14.06.01, 17:12
                                                To byl typ do mesco a niy do francka!
                                            • Gość: mesco Re: Slazacy w Niemczech IP: *.dip.t-dialin.net 15.06.01, 14:42

                                              Biste schleimig wie ein Aal, arbeitslos+asotsial, haste Titten bis zum Boden
                                              oder tätowierte Hoden, biste dümmer als 'n Schwein, zieh doch bei "Big
                                              Brother" .ein


                                              • Gość: Bajtel Do mesca, ktory lubi czekoladke i oranzadke z nocniczka IP: *.arcor-ip.net 15.06.01, 20:23
                                                Aha - zapomniol zech ci jeszcze pedziec mesco, ze ta czekoladka wlasnyj
                                                produkcji mogesz popijac oranzadka, ktoro tyz jest w nocniczku... Ale na pewno
                                                i tak juz to robisz bobasku...
                                                • Gość: andz Re: Do mesca, ktory lubi czekoladke i oranzadke z nocniczka IP: *.stg.tli.de 15.06.01, 21:13
                                                  mustafa ty dali nic niz kapujes, ty niy wiys co wiela kosztuje myslis że Zachód
                                                  przyjedzie i do kupa fory? Niy
                                                  widziołeś kedy żeby ftoś dowoł piniondze za darmo? spytej sie ksiyndzo jakigos?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka