Gość: Wit
IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl
15.11.02, 00:11
Nikiszowiec....chyba najpiękniejsza dzielnica Katowic. Moim skromnym zdaniem
powinna wraz z Giszowcem i Hutą Uthemanna w Szopienicach być kandydatem do
Listy Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Naturalnego UNESCO. Co na to
drodzy forumowicze oraz władze Katowic? Czekam na opinie.