Dodaj do ulubionych

Kaczyński wchodzi do półświatka

IP: 62.89.80.* 14.04.06, 12:31
Miałem nadzieję że Kutz weżmie sobie dluzszy urlop,a tu zaledwie tydzien.Żeby
wrocil przed pierwszym maja,ale nie taki prezent na wielkanoc,litosci panie
senatorze.
Obserwuj wątek
    • helguera Jak może wygladać skansen 14.04.06, 12:48
      Kutz pisze że Polska za sprawą Kaczynskich może stać sie skansenem.Ja wyobrażam
      sobie że w takim skansenie można będzie zobaczyc Figury m.in.
      Gierka ,grudnia,Ziętka,Kutza ,Siwaka,Jarzębowskiego,Jeneralskiego,a więc będą
      tu zarówno funkcjonariusze poprzedniego systemy jak i ich ofiary.[najwieksze]
      Dużo zdrowia panie Kutz,szkoda że urlop tak krotki.
    • cirano Re: Kaczyński wchodzi do półświatka 14.04.06, 14:44
      Historia IV tej zaczyna byc ciekawa. Też uważam, ze ten sejm dostarzy nam dużo
      raczej niewesołych refleksji. Ale napewno będzie się z czego pośmiać.
      • Gość: kiła Re: Kaczyński wchodzi do półświatka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.06, 02:12
        "Populizm, który połączy koalicję PiS-u i Samoobrony jest jak choroba
        weneryczna przed odkryciem antybiotyków." Czy Kutz ma kilaki na mózgu? Tak to
        wygląda. Lenin też miał.
    • Gość: zgred Komuszek-Kameleon IP: *.spidernet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.06, 15:26
      To miał być układ po wieki wieków amen. Wypracowany w Magdalence i
      Moskwie /udział Michnika i całej "umiarkowanej opozycji" w rozmowach z
      towarzyszami radzieckimi na temat kosmetycznych zmian w polskiej guberni/
      zaklepany tzw. Okrągłym Stołem. Role i wpływy tak w gospodarce jak w mediach
      zostały rozdane i funkcjonowało do doskonale przez 16 lat. Niewielkie wpadki
      jak ta z Rywinem /można ją nazwać kłutnią w rodzinie/ zostały odpowiednio
      przytuszowane (grupa trzmająca władzę ma się nadal dobrze). I nagle po
      zeszłorocznych wyborach parlamentarnych i prezydenckich Salon dostał kopa w
      dupsko. Tego Salon nie przewidział. Sojusznicy z PO już szykowali się do
      powturzenia scenariusza z czasów rządów AWS-UW. Jednej rzeczy nie przewidzieli
      Kaczyńscy to nie Krzaklewski i jego marionetka Buzek. Kaczory chcą rozbić mafię
      polityczno-gospodarczo-medialną. A to jest zagrożeniem dla państwa w państwie.
      Wielu, bardzo wielu na bardzo dużo do stracenia i stąd ten festiwal wściekłych
      ataków różnych farbowańców do których zalicza się podstarzały komuszek-kameleon
      K.Kutz. Ten tekścik jest tego kolejnym przykładem.
      • roro68 Re: Komuszek-Kameleon 15.04.06, 17:05
        Oczywiście, że to jest wojna, regularna wojna. Ministerstwo Prawdy wytoczyło
        wszystkie działa i pali na oślep. Ale obrona jest daremna. Widać to po akcjach
        Ministerstwa na GPW. W piątek spadły o 7,8 proc. A po świętach dostaną
        śmiertelny cios od nowej gazety Axela Springera. Lęk wzmaga agresję. To jasne.
        Kutz jest tego prostym przykładem. Jeśli Gó.. pójdzie z torbami, to nikt już w
        tym kraju Kutzowych felietonów nie ogłosi drukiem. On to wie i tego się boi.
    • Gość: Filmowiec Re: Kaczyński wchodzi do półświatka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.06, 18:52
      Co więcej, jesli Polska znormalnieje, a Kutz będzie chciał nakręcić nowy film
      za publiczne pieniądze, będzie musiał stanąć w szranki tak samo, jak młodzi
      reżyserzy. Kutz może akurat nigdy specjalnie nie marnował taśmy (w
      przeciwieństwie do np. Wajdy i całej masy wujów, którzy zagnieździli się w TV
      oraz w Instytucie Sztuki Filmowej). Ale fory miał okrutne za każdej władzy. Nie
      dlatego, że jest dobrym reżyserem, bo to się dla władzy nie liczy. Ale dlatego,
      że zawsze umiał włazić w dupę komu trzeba. Uwolom niestety ścisnęły zwieracze,
      przytrzymały Kutza trochę za długo i nie zdążył wskoczyć do tyłka PiSowi. Po
      prostu nie zdążył się przefarbować! To musi boleć.
    • Gość: zgred Nowa siła przewodnia IP: *.bielsko.dialog.net.pl 20.04.06, 13:43
      W Zakopcu Narodowcy mogą swobodnie dyskutować i głosić swoje poglądy. Chyba pan
      senator nie wybiera się do Zakopanego a może nawet zbojkotuje do miasto jko
      miejscowość wsteczną i nieoświeconą świałem liberalizmu wójka Jo. Ale spoko
      nadchodzą scetiolodzy, może w tej nowej "sile przewodniej" senator śląski
      znajdzie sobie miejsce. Do takich nowostej on na to jak na lato (przykład
      udział w marszach pederastów i ich zwolenników)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka