Gość: reks IP: 62.89.80.* 14.04.06, 12:31 Miałem nadzieję że Kutz weżmie sobie dluzszy urlop,a tu zaledwie tydzien.Żeby wrocil przed pierwszym maja,ale nie taki prezent na wielkanoc,litosci panie senatorze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
helguera Jak może wygladać skansen 14.04.06, 12:48 Kutz pisze że Polska za sprawą Kaczynskich może stać sie skansenem.Ja wyobrażam sobie że w takim skansenie można będzie zobaczyc Figury m.in. Gierka ,grudnia,Ziętka,Kutza ,Siwaka,Jarzębowskiego,Jeneralskiego,a więc będą tu zarówno funkcjonariusze poprzedniego systemy jak i ich ofiary.[najwieksze] Dużo zdrowia panie Kutz,szkoda że urlop tak krotki. Odpowiedz Link Zgłoś
cirano Re: Kaczyński wchodzi do półświatka 14.04.06, 14:44 Historia IV tej zaczyna byc ciekawa. Też uważam, ze ten sejm dostarzy nam dużo raczej niewesołych refleksji. Ale napewno będzie się z czego pośmiać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiła Re: Kaczyński wchodzi do półświatka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.06, 02:12 "Populizm, który połączy koalicję PiS-u i Samoobrony jest jak choroba weneryczna przed odkryciem antybiotyków." Czy Kutz ma kilaki na mózgu? Tak to wygląda. Lenin też miał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgred Komuszek-Kameleon IP: *.spidernet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.06, 15:26 To miał być układ po wieki wieków amen. Wypracowany w Magdalence i Moskwie /udział Michnika i całej "umiarkowanej opozycji" w rozmowach z towarzyszami radzieckimi na temat kosmetycznych zmian w polskiej guberni/ zaklepany tzw. Okrągłym Stołem. Role i wpływy tak w gospodarce jak w mediach zostały rozdane i funkcjonowało do doskonale przez 16 lat. Niewielkie wpadki jak ta z Rywinem /można ją nazwać kłutnią w rodzinie/ zostały odpowiednio przytuszowane (grupa trzmająca władzę ma się nadal dobrze). I nagle po zeszłorocznych wyborach parlamentarnych i prezydenckich Salon dostał kopa w dupsko. Tego Salon nie przewidział. Sojusznicy z PO już szykowali się do powturzenia scenariusza z czasów rządów AWS-UW. Jednej rzeczy nie przewidzieli Kaczyńscy to nie Krzaklewski i jego marionetka Buzek. Kaczory chcą rozbić mafię polityczno-gospodarczo-medialną. A to jest zagrożeniem dla państwa w państwie. Wielu, bardzo wielu na bardzo dużo do stracenia i stąd ten festiwal wściekłych ataków różnych farbowańców do których zalicza się podstarzały komuszek-kameleon K.Kutz. Ten tekścik jest tego kolejnym przykładem. Odpowiedz Link Zgłoś
roro68 Re: Komuszek-Kameleon 15.04.06, 17:05 Oczywiście, że to jest wojna, regularna wojna. Ministerstwo Prawdy wytoczyło wszystkie działa i pali na oślep. Ale obrona jest daremna. Widać to po akcjach Ministerstwa na GPW. W piątek spadły o 7,8 proc. A po świętach dostaną śmiertelny cios od nowej gazety Axela Springera. Lęk wzmaga agresję. To jasne. Kutz jest tego prostym przykładem. Jeśli Gó.. pójdzie z torbami, to nikt już w tym kraju Kutzowych felietonów nie ogłosi drukiem. On to wie i tego się boi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filmowiec Re: Kaczyński wchodzi do półświatka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.06, 18:52 Co więcej, jesli Polska znormalnieje, a Kutz będzie chciał nakręcić nowy film za publiczne pieniądze, będzie musiał stanąć w szranki tak samo, jak młodzi reżyserzy. Kutz może akurat nigdy specjalnie nie marnował taśmy (w przeciwieństwie do np. Wajdy i całej masy wujów, którzy zagnieździli się w TV oraz w Instytucie Sztuki Filmowej). Ale fory miał okrutne za każdej władzy. Nie dlatego, że jest dobrym reżyserem, bo to się dla władzy nie liczy. Ale dlatego, że zawsze umiał włazić w dupę komu trzeba. Uwolom niestety ścisnęły zwieracze, przytrzymały Kutza trochę za długo i nie zdążył wskoczyć do tyłka PiSowi. Po prostu nie zdążył się przefarbować! To musi boleć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgred Nowa siła przewodnia IP: *.bielsko.dialog.net.pl 20.04.06, 13:43 W Zakopcu Narodowcy mogą swobodnie dyskutować i głosić swoje poglądy. Chyba pan senator nie wybiera się do Zakopanego a może nawet zbojkotuje do miasto jko miejscowość wsteczną i nieoświeconą świałem liberalizmu wójka Jo. Ale spoko nadchodzą scetiolodzy, może w tej nowej "sile przewodniej" senator śląski znajdzie sobie miejsce. Do takich nowostej on na to jak na lato (przykład udział w marszach pederastów i ich zwolenników) Odpowiedz Link Zgłoś