Dodaj do ulubionych

Internauci piszą wiersze dla kundelka

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.06, 22:19
moze wkoncu Orlen sie ocknie z lotu i zacznie pomagac
Obserwuj wątek
    • Gość: skuter płacz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.06, 22:21
      nie mam słów, myślę że koncern może da troszkę aby pomóc bezdomnym
      zwierzamkom bo wiemy że ma dużo.
      • Gość: ona Re: płacz IP: *.siec2000.pl 29.11.06, 22:31
        Biedny psiak ;(

        nawoluje do bojkotowania tej stacji Orlen na Murckowskiej w Katowicach, moze
        jakas pikieta?
        Uwazam, ze ta ajentka powinna "wyleciec" z hukiem! W koncu przyczynila sie do
        smierci psa i uszczerbku na (dobrym?) imieniu firmy Orlen
        • jazg1 Kogo chce GW wepchnąć na tę stację? 30.11.06, 12:42
          to jest wyraźna nagonka. Ajentka odpowiada swoim majątkiem za wszystko co się
          na stacji dzieje, a od zajmowania się psami są schroniska dla zwierząt, nie
          stacje benzynowe. Psy zdychają z różnych powodów, także w powodu choroby serca.
          Skoro pies był na stacji 13 lat, to miał co najmniej 14, jak na psa to był
          stary i zechłby bez względu na wszystko. Ja jako klient też byłby zły, gdyby mi
          na jakiejś stacji pies regularnie obsikiwać samochów albo na mnie szczekał.
          • Gość: abar Re: Kogo chce GW wepchnąć na tę stację? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.06, 21:08
            Tynie jestes klient tylko bezmuzgowy dupek. Za kawałek opony-gumy byś kogo
            jeszcze skrzywdził Wspólczuje twojej rodzinie jezli ja masz!
          • Gość: bara Re: Kogo chce GW wepchnąć na tę stację? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.06, 21:10
            A za kawałek opony kogo bys zabił!!!!
          • Gość: Patisia Re: Kogo chce GW wepchnąć na tę stację? IP: 83.238.208.* 07.12.06, 23:49
            To ze pies 13-14 lat to wcale nie znaczy ze musi juz zdechnac!
            Równie dobrze ja moge powiedzieć ze najlepiej Cie wyrzucic z domu na ulice jak
            bedziesz mial tak z 50 lat bo bedziesz juz stary i pewnie nie dlugo umrzesz! Po
            co taki smiec w domu, bedzie tylko stekal ze go wszystko boli i w ogole!!!!
            Taki jest twoj tok myslenia!!!
            zastanow sie troszke nad soba....
            Gdybys mial jakiekolwiek uczucia nie wypowiadalbys sie w ten sposob....

            Jest ewidentna wina stacji!
      • Gość: dobryujek [...] IP: *.chi.ac.uk 30.11.06, 16:46
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: peter Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: 85.92.184.* 29.11.06, 22:50
      To juz jest chyba przesada... Ja rozumiem, ze pies zginal, ale przeciez afera
      jak zostala z tego powodu zrobiona przechodzi pojecie.
      Codziennie dzieja sie duzo gorsze rzeczy i jakos sie tak nie "podniecamy". I
      zeby nie bylo, ze ja nie lubie psow - jednego mialem 14 lat, zdechl, teraz mam
      drugiego - zyje i ma sie dobrze.
      • Gość: olsztynianka Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: 62.29.133.* 29.11.06, 22:55
        Powiedz..a kto Ci każe włączać się w akcję??? Przymus? Skoro nie masz chęci,
        nie popierasz Twoje prawo. Musisz krytykować? Czy ludzie w tym kraju mają już
        to w mentalności? Poprostu nie możesz przemilczeć i zając się czymś co jak
        napisałeś "Cię podnieca"

        pozdrawiam
      • tropicielka Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka 30.11.06, 09:03
        Wiesz czemu? bo tak jak traktujesz zwierzeta, tak traktujesz ludzi
        to jest pewien poziom, który się ma ,albo nie ma !
        I dobrze , że sprawa jest nagłośniona!!!!!
        może ludzie zwrócą uwagę np na schroniska dla zwierząt
        ja osoboście nie rozumiem podniecenia na widok braci Mroczków lub Kasi Cichopek
        , a to jest dla mnie zrozumiałe jak najbardziej
        • Gość: kamaru Ilu z Was na codzień obchodzą zwierzaki? IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 30.11.06, 18:13
          POdniecacie się tylko wtedy kiedy piszą o tym media. Natomiast na codzień macie
          te zwierzaki w nosie. Ilu z Was na codzień pomaga zwierzakom i przejmje się ich
          losem. Właśnie takie koniunkturalne podniecanie się jest chore i nienormalne.
      • Gość: alimur Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.c31.msk.pl 30.11.06, 17:04
        Która to stacja?-na Murckowskiej są dwie.Którą olać - większą czy mniejszą?
        • Gość: katowiczanka Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.06, 23:26
          jadąc w kierunku Warszawy - ta po lewej (po drugiej stronie ulicy).
      • Gość: anna Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.06, 21:05
        oj.peter glupi jestes, nie lubisz zwierzat- to i nie lubisz ludzi, a taki
        czlowiek to nie czlowiek, ale gorszy gatunek jak ten pies, bo zwierze potrafi
        pomoc zwierzeciu, a ty jestes gorszy od tego zwierzecia.
    • Gość: peeroog pies zdechł, a nie NIE ŻYJE IP: *.pronet.lublin.pl 29.11.06, 23:18
      ej sorry, ale "NIE ŻYĆ" to może człowiek, a pies - jakkolwiek nie byłby super i
      ekstra, po prostu "ZDECHŁ"

      wezta sie ludzie i opamietajta
      • Gość: olsztynianka Re: pies zdechł, a nie NIE ŻYJE IP: 62.29.133.* 29.11.06, 23:28
        ..a Ty weź się za naukę języka polskiego :) Nie pomagasz, nie przeszkadzaj.
        Pies nie żyje :) czy takie stwierdzenie kogoś krzywdzi?

        pozdrawiam
        • babajagahupalo Re: pies zdechł, a nie NIE ŻYJE 04.12.06, 19:20
          Owszem, krzywdzi. Ludzie UMIERAJĄ a psy i psiarze Z D Y C H A J Ą !!!!!!!!!!!
          Opamiętajcie się z tą idiotyczną miłością do zwierząt bo zeżrą was pchły i
          zaleją psie gówna!!!!!
        • Gość: capone Re: pies zdechł, a nie NIE ŻYJE IP: *.lodz.msk.pl 04.12.06, 20:24
          Pies zdechł i gnije.Człowiek nie żyje i wkrótce zgnije.Czy takie sformułowanie
          kogoś krzywdzi?
        • Gość: alleluja Pabianice Re: pies zdechł, a nie NIE ŻYJE IP: *.lodz.msk.pl 04.12.06, 20:32
          A czym wy pomogliście? Zdolni jesteście do wielkiej rozpaczy i wielkich akcji
          jak już jest po wszystkim!A gdzie byliście wy wszyscy o anielskich
          sercach,którzy nie przygarnęliście bezdomnego ,skrzywdzonego psa wtedy, kiedy
          żył i błąkał się po stacji.Uważacie ,że to Orlen jest winny?A wy, wy macie
          czyste sumienia?Banda idiotów!
      • Gość: olsztynianka Re: pies zdechł, a nie NIE ŻYJE IP: 62.29.133.* 29.11.06, 23:30
        Jeszcze jedno. Jeśli pies jak twierdzisz "zdechł" to znaczy, że "żyje"? chyba
        logicznie, że nie żyje. Ile Ty masz lat? 10? nie uwłaczając 10 latkom.



      • Gość: basiak Re: pies zdechł, a nie NIE ŻYJE IP: *.brda.net 30.11.06, 01:29
        Niektórym ludziom by się przydała tabliczka UWAGA ZŁY CZŁOWIEK!!!
      • mishuggah Re: pies zdechł, a nie NIE ŻYJE 30.11.06, 15:47
        pies ZDECHŁ, a co za tym idzie - NIE ŻYJE
        człowiek UMARŁ, a co za tym idzie - NIE ŻYJE

        ZDYCHANIE to jest czynność, a NIE ŻYCIE to jest stan, tak więc nie widzę tu
        konfliktu...

        ktoś mądry kiedyś powiedział, że jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to po
        prostu siedź cicho - wątpię peeroog, żebyś nie znał/a tych słów!!! Szkoda, że
        sie do nich nie stosujesz... dla 2 minut zaistnienia w sieci.
        • Gość: egon Re: pies zdechł, a nie NIE ŻYJE IP: 83.143.18.* 30.11.06, 17:42
          uwazajcie: zaraz sie zleca oszolomione histeryczki z dogo, wegetarianki z New
          Age i sie dowiemy ze pies odchodzi, ze ma dusze, a krowa ma piersi a nie wymona
          ZWIERZETA ZDYCHAJA co nie umniejsza im godnoci w odejsciu!!
          Nie do wiary, niby katolickie spoleczenstwo a takie dyrdymaly prawi
          • Gość: ibdg Re: pies zdechł, a nie NIE ŻYJE IP: *.chello.pl 01.12.06, 18:15
            A ja podziwiam ludzi z Dogo, szanuję wege, nie lubię za to złośliwców wyzywających ludzi od oszołomów i histeryczek tylko dlatego, że mają inne podejście do życia i świata. Masz prawo do odmiennego zdania, ale po co kpić? Jeśli Ty będziesz szanował innych, z ich strony spotka Cię to samo. I wszystkim będzie się łatwiej żyło...
      • Gość: Kocur Bury Re: pies zdechł, a nie NIE ŻYJE IP: *.chello.pl 30.11.06, 16:49
        Przyjaciele "odchodza" a nie zdychają!!!! bez względu czy byli ludzmi, czy
        innymi stworzeniami... Nasz stosunek do zwierząt odzwierciedla stan naszej
        wrażliwości, świadomości i duszy...
      • Gość: Człowiek Re: pies zdechł, a nie NIE ŻYJE IP: *.lublin.mm.pl 01.12.06, 16:44
        Weś ty się opamiętaj, obecnie słowo zdechł , kojarzy się głównie z brakiem
        szacunku. Wątpie aby osoba , która nie ma szacunku do zycia zwierzecia , będzie
        miała ten szacunek do życia ludzkiego. Poza tym człowiek tez zwierze- jak by na
        to nie patrzec. Także jak bardzo chcesz to sobie zdychaj , a innym pozwól
        umierać i nie żyć.
      • Gość: ibdg Re: pies zdechł, a nie NIE ŻYJE IP: *.chello.pl 01.12.06, 18:06
        Peeroog, Twoja wypowiedź jest jedną z najgłupszych, jakie zdarzyło mi się czytać. A dużo już przeczytałam... Co Ty, po pijanemu piszesz, czy co?
    • Gość: joa Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.adsl.inetia.pl 30.11.06, 00:19
      osobom, które drazni zachowanie osób które są za ukaraniem winnego tej sytuacji
      chciałabym zwrócić uwage na mały szczegół - gdybyśmy odpowiednio reagowali na
      przypadki dręczenia zwierząt wczesniej a więć np. jakies akcej, odpowiednia
      ustawa itp. to Kuba i inne psy by żyły, i własnie dlatego żeby takich
      przypadków nie bylo wiecej trzeba coś z tym robic, jesli chcecie pomóc to sie
      włączcie, jesli nie to nie przeszkadzajcie, pozdrawiam

      " człowiek jest tyle wart ile pomoże drugiemu"
      " człowieka można ocenic po tym jak odnosi sie do zwierzat"
      • Gość: zawiedziona Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.cable.wanadoo.nl 30.11.06, 01:33
        Dokladnie tak. Kierowniczka nie wykazala sie klasa a takowa powinna miec jesli
        reprezentuje wielki koncern pt ORLEN. Moze miala kiepski dzien ale zeby swoje
        fochy wywalac na biednym psiaku to naprawde wola o pomste do nieba. Dorosla
        kobieta a zachowala sie jak rozkapryszone dziecko. A tak na marginesie,
        dlaczego nie podaje sie do publicznej wiadomosci jej nazwiska? czyzby teraz
        wstydzila sie i obawiala linczu?
    • Gość: Polka Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.cable.wanadoo.nl 30.11.06, 04:06
      Koncern PKN Orlen chce sie zrehabilitowac.....ciekaweeee. Kubusia nie wskrzesza
      i czy mozna mowic o czyms takim? W majestacie prawa pies stracil zycie.
      Konsekwencje Orlen chce wyciagac a jakze....Premie potraca ajentce, czy tez
      wezma na kolana i zloja jej tylek? Jakim prawm ludzie odbieraja zycie czujacym
      i bezbronnym zwierzetom? Jak dlugo bedzie trwala ich gehenna? Kiedy ludzie
      opanuja sie i z potworow przemienia sie w tych o ktorych mowa w naukach
      Kosciola. Oto Polska wlasnie!!! Katolicy!!!!Kraj w ktorym panuje totalna
      degrengolada.Szerzy sie bandytyzm i okrucienstwo wb bliznich i zwierzat. Juz
      niebawem w Wigilie koscioly sie zaludnia a ludzie beda zawodzic w uniesieniu
      piesni czczace Stworce, pozniej sie rozejda i w niejednym domu rozegra sie
      dramat....moze zginie kolejne dziecko, kolejny pies,moze za 56 gr ktos skatuje
      staruszke. I tak do oporu do nastepnych Swiat. Zaklamani i obludni KATOLICY.
      Smierc Kubusia a przedtem Ozzyego i innych czworonoznych ofiar okrucienstwa
      ludzkiego powinna wreszcie zapoczatkowac rzeczowa dyskusje na lamach gazet i w
      mediach na temat ochrony praw zwierzat. Chlop ze wsi GWALCACY SWOJA SUKE
      otrzymuje raptem 500 zl kary do zaplacenia a suka w stanie ciezkim pozostawiona
      jest nadal w jego gospodarstwie!!!!!! UMIERAJACA!!!! Suka niewiele wieksza od
      jego brudnej reki i tego co nosi w spodniach. Przeciez to "tylko"pies......
      Czy w tym kraju nie ma nic wiecej do roboty jak czestowanie nas codziennie
      newsami o kolejnych bankietach za nasze pieniadze rozpasanych urzedasow i tych
      co na gorze? A kiedy to minister Ziobro zmieni sobie szkla w okularach i razem
      z Panami Kaczynskimi mieniacymi sie wielbicielami zwierzat,wprowadzi przepisy
      iustawy ktore w nalezyty sposob uchronia zwierzeta od smierci i bezdomnosci.
      Czy tak trudno zajrzec do polskich schronisk i na wlasne oczy zobaczyc, ze
      wiekszosc z nich nie spelnia nawet warunkow do trzymania zwierzat, nie mowiac o
      niedokarmionych wychudzonych do zeber psow i kotow nie otrzymujacych pomocy
      weterynaryjnej. Kiedy wreszcie TOZy zamiast pogaduch i 10 kawy za biurkiem
      zaczna przeprowadzac rzetelne kontrole i interwencje? A moze powinny przestac
      istniec skoro i tak nie robia nic poza przewalaniem papierow na biurku i jw.
      Wszedzie i na kazdym kroku zadza pieniadxa, wyscig szczurow po kase, byle
      szybciej byle jak najwiecej poki jest okazja. Stolek przeciez moze sie w kazdej
      chwili wywrocic, nieprawda? Schroniska otrzymuja pieniadze na utrzymanie i
      wlasciwe zywienie psow i kotow, ale ile z nich uczciwie wydaje te pieniadze?
      Skad te zaglodzone i blagajace o jedzenie zwierzeta? Czy nikt poza ludzmi
      walczacymi o prawa zwierzat, nie widzi? W schronisku w Kokoszkach po
      interwencji zmieniono dyrekcje. Byly obiecanki przed kamerami a psy dalej tona
      w blocie po pas. I tak w kolko o bezsensownym rozmnazaniu psow w schronach, o
      ich zagryzieniach w jednej klatce, o umieraniu z glodu i chorob. Wstyd dla
      Polski kraju EU. Slow mi brakuje na ten caly bajzel i obojetnosc na krzywde.Ten
      kraj umrze kiedys smiercia naturalna. Za taka Polske moja rodzina oddala zycie
      w obozach koncentracyjnych i w Powstaniu Warszawskim.....
    • Gość: olo Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.06, 07:04
      Wypchać truchło i do muzeum - jak Szarika
      • Gość: jo [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.06, 08:07
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: człowiek Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.06, 09:15
      Te komentarze poniżej pasa tych zwyrodnialców bo tak można nazwać ludzi ,którzy
      są obojetni na krzywdę jednego z wielu niewinnego zwierzaka który się nie
      prosił na świat świadcza o ich niskiej kulturze i równiez pogardzie dla
      człowieka.Wiadomo to tylko pies ale ten kto go znał i widywał codziennie to nie
      może sie pogodzic łatwo z faktem tak okrutnej śmierci.Gdyby wpadł pod
      samochód,których na tej stacji jeżdziło setki to by tak nie bolało jak
      niepotrzebna śmierc z powodu czyjejś głupoty.Zmarłby sobie naturalnie jak każdy
      umiera człowiek ,pies i inne zwierzę.Więcej szacunku dla ludzi i
      zwierząt .!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Piotr [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.06, 10:11
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: koko ORLEN powinien wypierniczyć tą ajentkę IP: *.dz.com.pl 30.11.06, 11:30
      jw.
    • jazg1 [...] 30.11.06, 12:38
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Mada Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.06, 13:37
      Ludzie muszą się nauczyć, że zwierzę nie jest rzeczą i odczuwa tak samo jak my
      ból i strach. Jak widzę komentarz "to tylko pies" to sobie myślę a Ty w czym
      jestes od niego lepszy? zasami zwierzaki maja w sobie więcej człowieczeństwa
      niż ludzie. Mam nadzieję, że "kobieta" odpowie za brak serca.
      • babajagahupalo Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka 04.12.06, 19:22
        PIES JAK KIJ
        DWA KOŃCE MA
        JEDNYM GRYZIE
        DRUGIM SRA!
        Kupa mięci Kuby.
    • Gość: gosc z wroc Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.wroclaw.mm.pl 30.11.06, 15:02
      Jestem z Wroclawia.
      Nie bede tankowac na Orlenie.
      Za Kube, a tak!
    • Gość: smok Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.stk.vectranet.pl 30.11.06, 15:51
      po zapoznaniu się z postami nie widze aby ktokolwiek napisął iż miał posikane
      opony a zachowanie Kubusia odstraszyło go od zatankowani ana tej stacji.
      Pies wyczuł (dobroć) ajentki więc olewał tylko ją. Zal pieska.
    • Gość: patrycja Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.06, 15:52
      Kontakt
      Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 12-
      40-266 Katowice, al. Murckowska 9 - woj. śląskie
      tel. 032 255 33 56

    • wesoly_siewca_pesymizmu Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka 30.11.06, 15:54
      Masy ludzkie biegnijcie jak te lemingi. A konkurencja zaciera ręce. Nauczcie się
      kto to jest ajent i jaki związek z jego działaniami lokalnymi ma ORLEN.
      Równie dobrze ten sqr syn mógł pracować na portierni w GW.
      • Gość: 111 Mam domenę www.bojkotorlenu.pl!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.06, 16:05
        Robimy coś???
    • Gość: Asia Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.gmrecords.pl 30.11.06, 16:12
      POWIEDZCIE MI, GDZIE JEST TA ULICA. NAPLUJE W TWARZ TEMU BABSZTYLOWI! ORLENIE!
      WLASNIE STRACILISCIE KLIENTA!
      • Gość: HaKaaka Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.06, 16:16
        Wy naprawde jestescie nienormalni. szkoda psiaka, widocznie babajest nieczula ale gdzie jest napisane ze orlen ma psy przygarniac. mieszkal tam 13 lat i nikt nie wpadl na pomysl zeby mu pomoc, a teraz wielkie halo. KRETYNI! pewnie wszyscy co sie tu wpisali to pomagaja bezdomnym pieskom i chowaja kazdego ktory zdechnie hehe.
        • eeeee1 Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka 30.11.06, 18:34
          zgadzam sie calkowicie; ludzie piszą o nienawisci Orlenu do zwierzat a z ich
          postów az zionie nienawiscią do ludzi; to jest chore choc oczywiscie szkoda
          psiaka i powinno sie bylo uniknac tej tragedii, bo pies tez czlowiek;


    • Gość: przyjaciel zwierzą Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.stk.vectranet.pl 30.11.06, 16:13
      popieram wszystkich przyjaciół KUBUSIA jak można wygonic PSA po tylu
      latach.Jak bym spotkala tą ajentke to niewiem co ....

      ...A oto mój SEKRET.jEST bardzo prosty ;dobrze widzi się tylko
      sercem... żegnaj KUBUSIU..
      • Gość: Tępa Alicja Orlen uznał sprawę za zalatwioną... przepraszają. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.06, 16:30
        Mądrze napisał wyżej >krakus< . Piszmy do Prezesa Orlenu.
        On jak pisano już tu i ówdzie bardzo dobrze umie liczyc kasę. Jak sprawa
        dojdzie do niego to szybko policzy ile może kosztować firmę ORLEN utrata
        wiarygodności i zaufania do marki firmy. Pewnie wtedy pogada sobie z tą
        bezduszną "ajencicom"
        Piszcie maile do Prezesa i reszty z centrali tej firmy. Ja zaczęłam od takiego
        maila / treść i odpowiedź poniżej /
        ....................................................
        Do: <media@orlen.pl>
        DW: <pawel.poreba@orlen.pl>
        Temat: Pani Beata Karpińska
        Data: 28 listopada 2006 01:06
        Szanowna Pani Beata Karpińska
        O sprawie i calej historii z tym psem dowiedzialam się w trakcie naszej
        tragedii na kopalni Halemba. Pewnie wyda się to Pani dziwne i niezrozumiale ale
        wobec strasznej ludzkiej tragedi gdzie ludzie przegrali walkę z siłami natury -
        los tego psa którego skazała na śmierć ozięblość i ludzka bezmyslność -
        niezwykle mną wstrząsnął.
        Bardzo prosiłbym o odpowiedź na jedno pytanie - jak się Pani czuje dziś, gdy
        ten pies dokonał żywota. Czy choć przez chwilę żałowała Szanowna Pani swej
        wypowiedzi którą cytowała prasa a pies jeszcze żył ? Czy przypuszczała Pani że
        taki bezdomny psiak wywoła taką reakcje Ślazaków i nie tylko ?
        www.orlenowskikuba.pl/
        Serdecznie Pozdrawiam Panią oraz całą Rodzinę.
        ..............................................................
        Od: "media" <media@orlen.pl>
        Temat: RE: Pani Beata Karpińska
        Data: 28 listopada 2006 11:16
        Moja wypowiedź cytowana w Gazecie Wyborczej została zniekształcona.
        Dziennikarka zastosowała skrót myślowy. Sama jestem włascicielką czterech psów
        i kilku kotów tak więc ze smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci Kuby.
        Wychowałam trzy porzucone psy, w tym jednego przywiązanego łańcuchem do drzewa.
        To smutne, że Kuba, w którego sprawie odezwało sie do nas tak wielu ludzi
        deklarujących sympatie dla zwierzęcia, nie doczekał się w ciagu 13 lat
        prawdziwego opiekuna, który by sie nim z sercem zajał. Wygodniej było
        mieszkańcom po prostu podrzucać mu jedzenie.
        Badania rury ciepłowniczej, przeprowadzone na zlecenie PKN ORLEN wykazały, iż
        Kuba schronił się w jej środku. Jeszcze raz podkreślam, że niczyją intencją nie
        było zrobienie zwierzęciu krzywdy. Przypominam, że pies nigdy nie był ani nie
        miał być ze stacji wyrzucony - pierwotnie chciano go umieścić w fundacji
        zajmującej się opieką nad zwierzętami. Przypomnę także, że po ucieczce pies był
        poszukiwany przez kilka dni przez naszych pracowników, a po odnalezieniu,
        przyprowadzony na stację, gdzie czekała na niego nowa buda.
        Poczuwając się do odpowiedzialności za dalszy los psa, zdecydowaliśmy się
        udzielić mu dalszego schronienia. Żałujemy, że działania te nie przyniosły
        zamierzonego efektu.
        Nas ta historia wiele nauczyła i firma na pewno dokona należytej staranności,
        by podobne sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości.
        Pozdrawiam
        Beata Karpińska
        Koordynator
        Biuro Prasowe
        tel. +48 24 365 41 50; fax. +48 24 365 50 15
        Beata.Karpinska@orlen.pl





        • Gość: no comment Re: Orlen uznał sprawę za zalatwioną... przeprasz IP: *.cable.wanadoo.nl 30.11.06, 17:51
          Co za wredne klamstwo Pani Beato. To nie Orlen zlecil zbadanie rury!!!!
          Pies nie mial byc umieszczony w fundacji lecz w schronisku!!!!!
          Pies nie byl poszukiwany przez pracownikow!!! Na psa zrobiono nagonke z hyclem
          na czele!!!!
          Pies nie zostal przyprowadzony przez nich na stacje, przeciez byl dzziki i bal
          sie ludzi!!!!
          Wstyd za takie farmazony na forum gazety
          • Gość: Krakus Re: Orlen uznał sprawę za zalatwioną... przeprasz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.06, 18:36
            To napisz to do adresatki. My to wiemy.
        • Gość: Kamaru Żenada i jak zwykle para w gwizdek IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 30.11.06, 18:27
          A dlaczego nagle Orlen ma odpowiadać za wszystkie bezdomne zwierzaki w tym
          kraju? Bo co? Do zwietrzyliście kasę!!!! Idealny pretekst żeby coś wyłdzić. A
          wyskoczyć z własnych pieniążków to nie łaska? Jak jesteście tacy święcie
          obrzeni to proszę, załóżcie konto bankowe i zobaczymy ilu z was krzykacze
          wysupła parę groszy. Sięgać komuś do kieszeni to i owszem ale wyspłać własne to
          już trudniej. Proszę załóżcie konto w internetowym banku, fundację. ZROBCIE COS
          a nie gdakacie jak potłuczeni.

          I jeszcze jedno jak tak wam sytacja zwierzaków leży na sercu to proszę bardzo,
          schroniska czekają na wolontariuszy. Il z Was jutro się tam zgłosi żeby ulżyć
          zwierzakom.

          • Gość: kicia Re: Żenada i jak zwykle para w gwizdek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.06, 00:52
            Gość portalu: Kamaru napisał(a):

            > A dlaczego nagle Orlen ma odpowiadać za wszystkie bezdomne zwierzaki w tym
            > kraju? Bo co? Do zwietrzyliście kasę!!!! Idealny pretekst żeby coś wyłdzić. A
            > wyskoczyć z własnych pieniążków to nie łaska? Jak jesteście tacy święcie
            > obrzeni to proszę, załóżcie konto bankowe i zobaczymy ilu z was krzykacze
            > wysupła parę groszy. Sięgać komuś do kieszeni to i owszem ale wyspłać własne
            to
            >
            > już trudniej. Proszę załóżcie konto w internetowym banku, fundację. ZROBCIE
            COS
            >
            > a nie gdakacie jak potłuczeni.
            >
            > I jeszcze jedno jak tak wam sytacja zwierzaków leży na sercu to proszę
            bardzo,
            > schroniska czekają na wolontariuszy. Il z Was jutro się tam zgłosi żeby ulżyć
            > zwierzakom.

            Chyba sam nie wiesz o czym mowisz! Mysle,ze glownie tu sie wypowiadaja ludzie
            co na codzien pomagaj zwierzetom, z wlasnej kasy i tez sa wolontariuszami!!

            A ty zapewne ani ludziom ani potrzebujacym tez zwierzetom nie pomagasz
            tylko 'dajesz dobre rady wujkowe'


        • Gość: ja Re: Orlen uznał sprawę za zalatwioną... przeprasz IP: *.rybnet.pl 30.11.06, 22:10
          Dlaczego pani Karpińska Beata tak paskudnie kłamie ....fe taka dorosła kobieta
        • Gość: for animals Re: Orlen uznał sprawę za zalatwioną... przeprasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.06, 13:44
          dla pełnej scisłosci to nasza Fundacja zleciła badania Rury a Amikat z
          dogomanii to zrealizowała a pkn orlen tylko zapłacił
          dlaczego znowu sie mijamy z prawda????Pani koordynator
    • Gość: blake heh IP: 212.160.172.* 30.11.06, 16:16
      szkoda ze nie pisza wierszy o dzieciach zamęczanych i umierajacych z głodu. ale
      coz wymagac
      • Gość: kicia Re: heh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.06, 00:47
        Gość portalu: blake napisał(a):

        > szkoda ze nie pisza wierszy o dzieciach zamęczanych i umierajacych z głodu.
        ale
        >
        > coz wymagac

        Pisz, pisz, pisz przeciez ci nikt nie broni, prawda?!
    • arjuna1 Spij Kubusiu. Twoje oczy wzruszają. 30.11.06, 16:22
      ...
    • Gość: aga Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.06, 16:25
      Wredna kobieta a psiak biedny. A najgłośniej krzyczą Ci, którzy nie pomagają
      ani ludzią ani zwierzaką. Tak jest najłatwiej
      • Gość: Kuba Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.06, 16:43
        Co to jest ludzia? Bo co to zwierzaka, to wiem...
    • rogatadusza Internauci piszą wiersze dla kundelka 30.11.06, 16:41
      Przeczytalam artykul, poplakalam sie.............
      Jeremy Bentham napisal " Nie jest istotne to czy one ( zwierzeta) potrafia
      mowic czy myslec jak my. Faktem podstawowym jest, ze potrafia cierpiec".
      Gdzie mozna przeczytac cala historie o tej sprawie?
      • Gość: Tępa Alicja Historia Kuby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.06, 16:59
        www.orlenowskikuba.pl/
        oraz na katowickim forum GW szukaj tematów o Kubie i Orlenie - dużo tego tam
        jest.
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=59
      • Gość: celebrity Re: Internauci piszą wiersze dla kundelka IP: *.udn.pl 30.11.06, 21:01
        ja sie tez poplakalem ... ze smiechu nad ta poezja. zalosne...
    • Gość: Janusz Serce mi pęka z żalu , mój pies to moja rodzina IP: *.z064220066.chi-il.dsl.cnc.net 30.11.06, 16:47
      Mam od 11 lat psa, to niezwykły osobnik ? Ma na imię Max i jego niktóre reakcje
      są subtelniejsze od reakcji człowieka.
      • Gość: Swoboda_T Inne zwierzęta czekają na pomoc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.06, 19:17
        Sytuacja podobna do tej na tankszteli ma miejsce w WPKiW. W pobliżu Stadionu
        Śląskiego był hotel PTTK. Stróże mieli tam dwa psy. Po wyburzeniu obiektu jeden
        został zabrany do domu, drugi został. Czarny mieszanieć średniej wielkości.
        Najczęściej można go spotkać w rejonie stacji "Przystań" wąskotorówki. Jest Mu
        całkiem dobrze - ma swoich stałych karmicieli z Tauzena, Różanki, Dębu, Redena,
        ma swoją budę (ponoć nawet drugą, "daczę" :D ), jest odpchlony i zaszczepiony!
        Raz ktoś zabrał go nawet na działkę, ale bardzo wył i uspokoił się dopiero po
        powrocie do parku. Jeśli nie trafi się jakiś oszołom, to pies dożyje swoich dni
        tam, gdzie chce. Jak ktoś Go spotka, to bez nerwów ;) Mój apel do wszystkich -
        jeśli w Waszej okolicy jest taki zwierzak, pomóżcie - naprawdę wiele nie
        trzeba, trochę jedzenia, jakieś schronienie. Dla osób o silniejszych nerwach
        jest wolontariat w schroniskach - głównie wyprowadzanie na spacery i
        pielęgnacja zwierząt. Polecam też pierwszy link z mojej sygnaturki.

        P.S.: Mój pies też wabi sie Maks ;) Wespół z suczką Panamą tworzą niesamowitą
        parę, no nic tylko je łyżkami jeść :D Bez wątpienia psy też mają myśli i
        uczucia.
        • Gość: Swoboda_T Re: Inne zwierzęta czekają na pomoc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.06, 19:18
          Wspomniany link: chorzow.schronisko.com/
    • Gość: dobrywujek Re: Są ludzie i ludziska... IP: *.chi.ac.uk 30.11.06, 16:56
      Dokladnie, olac ich jak pies opone! Nie widze sensu do bojkotu stacji czy tego
      typu akcji, ale ORLEN powinien paść na kolana przed fundacja animals i prosic o
      wybaczenie! A 'nowa ajentka' niech przemyśli sobie co zrobiła. Pies był
      synonimem tej właśnie stacji, kierowcy wiedzieli ze tam mieszka i nikomu nie
      przeszkadzał. Powinna jeśc za kare z psiej miski przez rok!
    • Gość: no name olać takiego ajenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.06, 16:59
      olać ajenta i omijac tę stację
      • Gość: kris powinni wywalic suke IP: *.kolornet.pl 30.11.06, 17:02
        znaczy sie kierowniczke
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka