Gość: Wilym IP: *.gliwice-bernardynska.sdi.tpnet.pl 15.04.03, 10:44 Witaj Slezan. Przejrzyj sobie ponizszy tekst-jesli go jeszcze nie widziales. Polecam szczegolnie ostatnie zdania. www1.gazeta.pl/opole/1,35086,1425165.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ! Re: do Slezana IP: *.arcor-ip.net 15.04.03, 23:58 co tez chcecie swa pieczec upiec, ostatnio dowiedzialem sie ze wlasnie pampon jest w opolskim bardzo aktywny. sledzius brak komentarza, czy pojechales po premie do warszawki???? czy moze znow delirka, wez sie w garsc. aj te zoldactwo, to tez juz nie takie jak kiedys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wilym Re: do Slezana 16.04.03, 00:12 O! Znowu ty pajacyku. Komentarz Slezana byl, gdybys nie wiedzial w tym kraju potrafimy zrobic uzytek z wynalazku pana Bella, czasem za wlasne, a czasem za UOPowskie srebrniki (to drugie to o tobie). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ! Re: do Slezana IP: *.arcor-ip.net 16.04.03, 00:15 to pamponi wiem, ale jak widze srebnikow u ciebie nigdy nie zawiele bo i w brukseli zebrzesz!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wilym Re: do Slezana 16.04.03, 00:24 Co ty nie powiesz? Od ciebie tez cos wyzebralem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arnold Re: do Slezana IP: 213.186.78.* 16.04.03, 00:30 O!, Krzicknick! Raus, a gibko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ! Re: do Slezana IP: *.arcor-ip.net 16.04.03, 00:51 jak ci sie nie podoba ty sam sie wynies, przebierancu zchadziajony!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
slezan Re: do Slezana 16.04.03, 17:00 Zostało Ci trochę piany w kącikach ust... O! Jeszcze w lewym. Odpowiedz Link Zgłoś